Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Martonová

Žurnál+

Načo etažér?

Lucia M. » Nové výrobky / 2019-07-03 11:53:33 /  1 komentár / 10 lajkov

Etažér, mnohí ľudia ani nevedia presne že sa tak volá :)

Áno chápem, nie každý ho má doma. Ako darček je to veľmi vhodná a praktická vec. Vhodná preto, že predsa len vydrží viac ako jeden rok a môže sa pri dobrej údržbe dediť z generácie na generáciu. A praktická preto, že sú to vlastne tri taniere nad sebou, na ktoré môžeme uložiť čokoľvek a tým šetríme miesto. Či už máme stôl veľký alebo menší. Pri etažéroch vždy uvádzam priemer spodného taniera, čiže ponúkam rôzne veľkosti. 

Najčastejšie sa etažér poúžíva na koláčiky. No môžeme ho využiť aj na ovocie, cukríky, slané pochutiny, sušené ovocie....raz mi jedna zákazníčka povedala, že ona si ho kupuje do chodby (pretože sa jej tam presne hodí farebne) a bude na neho dávať drobné, kľúče, peňaženku a mobil.

Každopádne je na každom, na čo ho využije. Ja ho hlavne ponúkam pre radosť. Či už radosť z toho, že ho mám doma a pekne naaranžované dobroty na ňom potešia našich blízkych alebo pre radosť z darovania ho niekomu, kto z neho bude mať zasa len radosť :)

Komentáre

oliva99 viem oceniť pomoc etažéra v kuchyni - najmä v malom jednoizbovom byte. V minulosti sme ho vyťahovali len na Vianoce a boli na ňom medovníčky a iné drobné vianočné keksy. Teraz mám napríklad na linke kuchynskej etažér z pedigu. Je to estetický a neoceniteľný odkladací priestor - kúpou takéhoto kúska nikto nič nestratí - práve naopak♥

2019-07-03 12:29:54

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

StyleByDetajl
StyleByDetajl
108 predaných ks, 61 hodnotení

Naše ruky nedokážu odpočívať, tvoríme lebo nás to baví, nie preto, že musíme :)

Viac vecí z našej tvorby pre Deti najdete v našej novej galérii KidsByDetajl :)

www.sashe.sk/KidsByDetajl

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »