Žurnál+

Sila mesiaca

P
Soouly49 predaných ks, 15 hodnotení

Dagmara K. » Tvorba / 2022-01-11 13:00:02 /  Pridaj komentár / 18 lajkov / 202x zobrazený

Už naši predkovia venovali pozornosť Lune a vzdávali jej úctu. Naslúchali jej, viedla ich cez ročné obdobia, radila, kedy sadiť, žať, usporiadať rituály a mnoho ďalších vecí. U žien boly fázy mesiaca prepojené s ich cyklom a ešte viac ich prepájali s ich vnútornou silou.

Moc mesiaca sa nevytratila, vytratilo sa naše prepojenie a pozorovanie. Iba samotné pozorovanie mesiaca nás privedie do prítomného okamihu a my chvíľu žijeme tu a teraz.

Počas novu je vhodné začať čokoľvek nové - stanoviť si nové návyky, začať dlho odkladané projekty, pustiť sa do nových vzťahov a preskúmať niečo doteraz nepoznané, stanoviť si nové ciele a pustiť sa do nových vecí. Všetko ide ľahšie.

Počas splnu by sme zase mali veci ukončiť, pustiť zo života všetko, čo nám už neslúži. Môžeme vtedy cítiť viac únavy či negatívnych emócií, ktoré sa derú na povrch. Sila mesiaca v tejto fáze je ale magická a veľmi silná. Dokonca byliny nazbierané počas splnu sú účinnejšie.

A práve preto vznikol aj Soouly Lunárny kalendár. Aby sme mesiacu “prinavrátili” jeho silu a opäť sa k nej vrátili aj my. Zvolili sme hrubý čierny papier ako symbol noci a zlatú razbu ako symbol sily, božstva a hojnosti.

 

 

Stane sa nielen vaším poradcom, ale aj krásnym bytovým doplnkom. Kúsok dizajnu u vás doma.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Lunárny kalendár - 14147768_Lunárny kalendár by Soouly
 4 komentárov
 Páči sa 25 ľudom
14,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »