Domov » Žurnál+ » Autor: Soňa Rakúsová, Ing.

Žurnál+

Fénix - putovný balíček

Soňa R. » Osobné Blogy / 2014-03-21 18:53:14 /  3 komentáre / 14 lajkov

Tak som sa aj ja zapojila do akcie "putovný balíček". V poslednej dobe sa tu o nich popísalo všeličo, ale aj napriek tomu som to chcela vyskúšať. Večer som si našla v schránke oznámenie o uložení zásielky na pošte. Muž sa aj čudoval, že aký chlap mi to píše :-) Ja som vedela hneď - juchúúú je tu! Ráno po ceste do práce som si chcela vyzdvihnúť zásielku, šupnúť do kabelky lebo som si myslela, že to bude nejaká obálka formátu A4.

A to ľaľa ho -  riadny balík, krásne zabalený. Poslal mi ho Florista ako prvej.

To čo bolo v balíčku si nechám pre seba, aby mali aj ostatné sashenky prekvapenie, poviem len, že mi oči prechádzali. Zobrané vecičky som poctivo doplnila svojimi. Boli to veci, ktoré som mala duplované, resp. kúpila, že raz s tým budem pracovať, ale doteraz som sa k tomu nedostala. A šupla aj niečo navyše, lebo som mala stále pocit, že som dala málo :-)

Po mne bola na rade D.M.Sasky a keďže býva v tom istom meste ako ja pracujem, brala som to ako príležitosť spoznať sa a balíček jej doručiť osobne. Tým pádom som ho nemusela baliť, ale zdal sa mi taký smutný. Tak som zobrala zvýrazňovače (v práci viac kreativity nemám) a pomaľovala ho.

Škoda, že sme sa vplyvom istých okolností nakoniec nestretli. Možno nabudúce.

S.

 

P.S. dúfam, že každá jedna, ktorá je zapojená do tohto balíčka, bude k veci pristupovať ako sa patrí, aby mala každá radosť.

Komentáre

florista Krásny článok, snáď si tam každý z nás niečo pekné nájde a poteší ho to.

2014-03-22 02:52:03

Safron uz sa tesim :)

2014-03-22 18:56:56

PeMa veru aj ja sa už teším :)

2014-03-22 20:59:45

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »