Domov » Žurnál+ » Autor: Sohemi Art

Žurnál+

Keď havkáči z útulku sú modelmi

Sohemi A. » Tvorba / 2015-10-30 12:44:42 /  6 komentárov / 24 lajkov

Pred pár mesiacmi som už písala v mojom žurnály, že som veľký milovník psíkov a preto sa veľmi rada zúčastňujem na projektoch spojených so psími  útulkami. A tak bolo aj tento rok, kedy som spolupracovala na fotení minikalendára Slobody zvierat na rok 2016.

Čím viac sa blíži koniec roku, tým viac sa teším na výsledný kalendárik. Tento rok sa nefotilo s modelkami, nakoľko sme nechali vyniknúť len psíkov. Na jarné a jesenné mesiace sme pri fotení využili moje výrobky vo forme kvietkových stúh a obojkov. Mne osobne sa výsledné fotky veľmi páčia a ako som už písala, veľmi sa teším, kedy budem výsledok celej práce držať v rukách a listovať si mesiac za mesiacom :).

Musím opäť podotknúť, že psíkovia boli ako profesionáli. Sú to milé a veľmi vďačné stvorenia, ktoré sa tešia z prítomnosti ľudí. V útulku je ich skutočne veľmi veľa a je z čoho vyberať. Myslím, že každý kto hľadá psíka, by si tam našiel svoju spriaznenú dušu. Na ľuďoch, ktorí pracujú v útulku je vidieť, že svoju prácu majú radi a s láskou sa starajú o svojich zverencov.

 

A tak už len opäť dodám, HAU, HAU priatelia :). Som rada, že som sa takého projektu zúčastnila :)

 

 Vaša Sohemi Art

Komentáre

fanco Tí sú úplne rozkošní!!! :-)

2015-10-30 14:20:10

zuzkaaaaa UUUUUUUUUZASNEEEEEE !!! ♥♥♥

2015-10-30 14:34:47

snakebite nádherné :)

2015-10-30 15:27:26

ammirante a verím, že vďaka kalendáru niekomu padnú do oka!

2015-10-30 19:59:32

Sohemi_art Dakujem vam vsetkym a aj ja verim, ze si najdu krasny domov. Su to uzastne stvorenia!

2015-10-30 22:37:18

Donna Nádherné fotky, aj keď mi srdce stíska pri pohľade na tie krásne psíky. Vzala by som si ich všetky...

2015-10-31 20:12:07

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Sohemi_art
Sohemi_art
1642 predaných ks, 595 hodnotení

Ahojte, ďakujem Vám veľmi krásne za návštevu môjho malého obchodíku. Vitajte v mojej ríše fantázie plnej kvetov, čipiek a pierok. Zbožňujem romantický a jemný štýl doplnený niekedy aj vintage prvkami, čo sa často odráža v mojej tvorbe. Zároveň mám ra

Ahojte, ďakujem za návštevu môjho obchodíku. 

POZOR! V MESIACOCH JÚL A AUGUST DOBA VÝROBY BEZ OHĽADU NA TO, ČO JE UVEDENÉ PRI KAŽDOM VÝROBKU, JE 3-8 TÝŽDŇOV PODĽA VEĽKOSTI OBJEDNÁVKY. AK NIEČO POTREBUJETE URÝCHLENE, INFORMUJTE SA PRED OBJEDNANÍM SPRÁVOU. ĎAKUJEM.

VŠEOBECNÉ INFO:

Veci, ktoré sú dostupné, ale nie sú skladom, sú dovyrábané. Nakoľko ide o ručnú prácu a zároveň totožný materiál nie vždy je možné už zakúpiť, môže sa stať, že časť materiálu bude nahradený. V tomto prípade vždy odo mňa obdržíte fotografie na schválenie! 
Vecičky, ktoré na základe vašej objednávky sú vyrábané vo väčšom počte (napr. náramky pre družičky) a vecičky vyrobené špeciálne podľa vašich požiadaviek, neposielam na dobierku! Na základe negatívnych skúseností (neprebranie zásielky) je možné si ich objednať len na základe platby vopred.
Zásielky posielam aj mimo SR. Cena poštovného je účtovaná podľa taríf Slovenskej pošty. Ďakujem za pochopenie a želám prijemné nakupovanie.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »