Domov » Žurnál+ » Autor: Olena habkova

Žurnál+

SME SPOLU.

Olena h. » Osobné Blogy / 2018-06-09 15:04:46 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

SME SPOLU- dobrovoľnícke občianske združenie, ktoré zbiera príspevky na všeobecne prospešný účel rozvojovej spolupráce a humanitárnej pomoci ukrajinským detským domovom. Výnos od predaja, bude použitý výlučne na charitatívnu pomoc.
Sme občianske združenie, ktoré sa na Slovensku snaží propagovať a zviditeľniť ukrajinskú kultúru. Nás e-shop sprostredkováva predaj originálnych výrobkov ukrajinských umelcov žijúcich na Ukrajine, alebo na Slovensku (umelci sú naši členovia a aktívne zapájajú sa do aktivít združenia).
V septembri 2014 sme založili skupinu dobrovoľníkov, ktorá funguje na sociálnej sieti Facebook pod názvom SOSukrajina/sk a http://www.smespolu.org/ kde zverejňujeme aktuálne potreby a informácie o poskytnutej pomoci.
Medzinárodné ako aj miestne slovenské občianske združenia, zástupcovia ďalších diaspór žijúcich na Slovensku sa aktívne zapájajú do našich dobrovoľníckych aktivít, cieľom ktorých je pomoc Ukrajine. Práve ako dobrovoľnícke hnutie zamerané na pomoc Ukrajine sme sa rok aj pol starali o zranených Ukrajincov, ktorí podstúpili liečbu a rehabilitáciu na území Slovenska a Rakúska; kupovali sme lieky a zdravotnícky materiál pre ukrajinské nemocnice, zbierali a prepravovali na Ukrajinu oblečenie, obuv, hračky, potraviny pre deti, hygienické výrobky pre deti padlých ukrajinských hrdinov, pre detské domovy a vnútorne presídlené osoby.
Prirodzeným vyústením našich dobrovoľníckych aktivít bolo založenie charitatívnej nadácie "Ukrajina-Slovensko SOS" na Ukrajine a občianskeho združenia "SME SPOLU" (ukrajinsky : "МИ РАЗОМ") na Slovensku, ktorých účelom je
vypracovanie a realizácia humanitárnych projektov zameraných na pomoc Ukrajine,uchovanie, popularizácia a rozvoj ukrajinskej kultúry osobitne na Slovensku, a v krajinách Európskej únie všeobecne.
V našej ponuke sa nachádzajú vecičiky, ktoré si môžete objednať za dobrosrdečnú cenu. Vaše peniažky sú darom neziskovej organizácii, ktorá ich použije na financovanie svojich projektov. SAShE je miesto, kde môžu ľudia predávať svoje ručne robené výrobky.
Všetky peniažky, ktoré sa predajom vecičiek získajú, putujú na zbierkový účet . Tieto peniažky poputujú teda na konkrétnu a transparentnú dobrú vec. Čiže - nakuknite do obchodíku, preklikajte si vecičky a pozrite sa, či sa vám niečo zapáči. Ak áno, jednoducho si vecičku objednajte a prispejte.
SME SPOLU – це громадська організація українців у Словаччині, метою якої є представництво інтересів української громади в різних сегментах державного і суспільного життя Словаччини; розробка і реалізація гуманітарних проектів допомоги Україні; просування і розвиток україно-словацьких відносин; збереження, розвиток і популярізація української культури З того приводу громадська організація «SME SPOLU» оголошує благодійну збірку.
Реєстраційний №: 000-2016-016472
На підставі дозволу Міністерства внутрішніх справ Словацької республіки
№: SVS-OVS3-2016/016472 від 15 липня 2016 р.
Одним із способів реалізації нашіх збірок є продаж власноруч вироблених товарів, зокрема і через інтернет.Наприклад також на hand-made порталi SAShE.sk
Банківський рахунок в ЕС (Еuro):
SME SPOLU
IBAN: SK36 1100 0000 0029 4401 8629
SWIFT: TATR SK BX
Tatra banka a. s.

https://smespolu.org/

 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Sme_Spolu
Sme_Spolu

SME SPOLU- dobrovoľnícke občianske združenie, ktoré zbiera príspevky na všeobecne prospešný účel rozvojovej spolupráce a húmanitárne pomoci ukrajinským detským domovom. Výnos od predaja, bude použitý výlučne na charitatívnu pomoc.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »