Domov » Žurnál+ » Autor: Olena habkova

Žurnál+

Ocenenie.

Olena h. » Osobné Blogy / 2016-10-13 08:13:47 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Ocenenie v kategórii Zahraničný dobrovoľník na Slovensku - 2015

Dlhodobé aktivity charitatívnej nadácie "Ukrajina-Slovensko SOS" a občianskeho združenia "SME SPOLU" sú zamerané na koordináciu a zhromažďovanie humanitárnej pomoci pre ukrajinské nemocnice, detské domovy, vnútorne presídlené osoby, atď.

Tieto aktivity sú vysoko hodnotené orgánmi verejnej moci SR a slovenskými mimovládnymi organizáciami.

Dňa 11.2.2016 usporiadali slovenské Národné dobrovoľnícke centrum (CARDO) v spolupráci s Ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitostí SR slávnostné odovzdanie cien "Dobrovoľník roka 2015". Zástupcovia charitatívne nadácie "Ukrajina-Slovensko SOS" a občianske združenie "SME Spolu" získali ocenenie v kategórii "Zahraničný dobrovoľník na Slovensku - 2015"


Okrem toho, prezident Slovenskej republiky pán Andrej Kiska prijal dobrovoľníkov našej nadácie v Prezidentskom paláci a poďakoval za ich prácu.


Na druhej strane, riaditeľka našej nadácie pani Anna Shvachka získala možnosť informovať pána prezidenta o prebiehajúcich charitatívnych projektoch, ktoré usmerňujú úsilie ukrajinskej komunity a zástupcov iných komunít na Slovensku na ďalšiu účinnú pomoc Ukrajine.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Sme_Spolu
Sme_Spolu

SME SPOLU- dobrovoľnícke občianske združenie, ktoré zbiera príspevky na všeobecne prospešný účel rozvojovej spolupráce a húmanitárne pomoci ukrajinským detským domovom. Výnos od predaja, bude použitý výlučne na charitatívnu pomoc.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »