Domov » Žurnál+ » Autor: Mojmíra Némethová

Žurnál+

Funkčné textové nálepky: V diári s nimi plánujete ľahko a prehľadne

Mojmíra N. » Nové výrobky / 2017-08-16 15:02:15 /  2 komentáre / 11 lajkov

Dnes tu mám pre vás opäť niečo z mojej série žurnálov o plánovaní do diára. (Celú sériu nájdete tu >> plánovacie žurnály.) V nasledujúcich riadkoch predstavím nové funkčné nálepky, ktoré sú vhodné pre každého, kto rád prehľadne plánuje, ale nemá na to veľa času.

Funkčnosť nadovšetko

Cieľom plánovania diára je všeobecné sprehľadnenie denného rozvrhu a tiež pomoc pri určovaní dôležitých úloh. Jednoducho si určíme, čomu chceme dať prioritu a čo ešte počká. Veď ako hovorí známy citát: Cieľ bez plánu je iba snívanie

Mne v takomto sprehľadňovaní už dlho pomáhajú plánovacie nálepky, postupom času aj moje vlastné. No uvedomujem si, že nie každý má chuť a čas s nimi vytvárať každodenné rozvrhy. Preto som sa rozhodla, že to všetkým uľahčím.

Predstavujem vám sériu nálepiek s už predtlačným textom a s praktickou ikonkou. Nálepku stačí len odlepiť, vložiť do diára a vaše plánovanie je hotové. Takéto nálepky sú najmä funkčné a pomáhajú zjednodušiť náš uponáhľaný svet.

Stretnutia aj Domáce práce

Nateraz u mňa nájdete nálepky Stretnutia a Domáce práce. Rada by som však túto ponuku (ak o ňu bude záujem) do budúcnosti rozšírila o množstvo iných aktivít. 

Stretnutia viete využiť pri množstve príležitostí. Máte dohodnutú kávu s kamarátkou? Nálepku jednoducho nalepte na príslušné miesto, dopíšte čas a už na stretnutie určite nezabudnete.

Máte za sebou vydarené rande? Čo takto nalepiť nálepku a miesto okolo nej využiť na zaznačenie toho najlepšieho, čo ste počas neho zažili. Alebo máte pracovné stretnutie? Nalepte udalosť do vášho kalendára na stole a máte hotovo.

Domáce práce nie sú vždy zábava (vlastne asi nikdy :) ), no pekná nálepka vám ich aspoň trochu spríjemní. Plánujete veľké sezónne upratovanie? Napíšte si zoznam dopredu a skrášlite ho nálepkou. Potrebujete si naplánovať pranie pre veľkú rodinu? S nálepkou pranie to máte hneď. Možností je veľmi veľa.

Aké aktivity by ste ešte uvítali?

Veselé plánovanie! 

Komentáre

Prija_Atelier Tak toto je veselé... :)

2017-08-16 18:26:541x

SlecnaNalepka ďakujem :)

2017-08-16 18:31:12

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

SlecnaNalepka
SlecnaNalepka
385 predaných ks, 73 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Svoju malú obsesiu - plánovanie - som pretvorila do užitočnejšej výroby plánovacích nálepiek do diára, ktoré sama používam. Dúfam, že ich využijete tiež. :)

Nálepky sú tlačené na matný papier s dobrou lepivosťou. Tvary sú dopredu orezané.


Pôvodné meno mojj.13

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Stretnutia (nálepky) - 8441388_Stretnutia (nálepky) by SlecnaNalepka
 Páči sa 22 ľudom
2,95 €
 - Domáce práce (nálepky) - 8421624_Domáce práce (nálepky) by SlecnaNalepka
 2 komentárov
 Páči sa 18 ľudom
1,55 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »