Domov » Žurnál+ » Autor: Mojmíra Némethová

Žurnál+

Jarné nálepky do diára (pdf na stiahnutie a postup)

Mojmíra N. » Fotopostupy a Návody / 2019-04-14 17:17:01 /  Pridaj komentár / 8 lajkov

Jarné prekvapenie. Pripravila som pre vás malý kvetinový archík nálepiek, ktorý si budete vedieť vytlačiť aj svojpomocne. Prevediem vás celým postupom a v žurnále nájdete pdf na stiahnutie.

Jarné nálepky

Jarný dizajn tohto archu vychádza z Aprílového setu nálepiek, o ktorý ste mali veľký záujem. To ma potešilo. Zobrala som preto dizajn z apríla a vytvorila unikátnu kombináciu nálepiek, ktorá je nepredajná. Nálepky si viete len stiahnuť a pripraviť doma. A to aj bez grafického programu a plottra. Zábava pri tvorení a plánovaní je tak zaručená.

Ako na to?

1. Stiahnite si pdf. Nájdete ho voľne dostupné tu >> Jarné nálepky pdf na stiahnutie.

2. Predtým, ako si dizajn vytlačíte, potrebuje nálepkový papier. Nemusíte si kupovať sto kusové balenie, stačí vám zopár listov. Tie dostanete bežne v rôznych copy centrách alebo papierníctvach. Pýtajte si matné etikety vo veľkosti A4.3. Potom je na rade tlačenie. Použiť môžete akúkoľvek farebnú tlačiareň. Samozrejme, kvalita nálepky bude závisieť od kvality tlače. Ak nemáte doma tlačiareň, zbehnite si znova do copy centra. Dôležité je, aby ste už tlačili na nálepkový papier.

4. Keďže plotter nie je bežná súčasť domácností, pripravila som nálepky tak, aby sa dali vystrihovať. Aby boli vaše nálepky, čo najkrajšie, zaradila som do dizajnu jednoduché tvary. Jeho súčasťou sú úzke sivé čiary, ktoré slúžia ako miesto rezu danej nálepky. Tadiaľ striháte. Ešte tip - skúste manikúrové nožničky.

5. A teraz najlepšia časť - veselé plánovanie. Budem rada, ak mi dáte vedieť, ako vám to s nálepkami išlo. A či by sa vám nálepky na stiahnutie páčili častejšie?

Ak vás žurnál zaujal, prečítajte si tiež >> Užitočné tipy, ako plánovať do diára.

Foto >> Tatiana Fiantoková.
Diár mám od CreativePaper.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

SlecnaNalepka
SlecnaNalepka
1045 predaných ks, 150 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

PREDAJ NÁLEPIEK JE UKOČENÝ, ĎAKUJEM

Chcem radosť z plánovania do diára preniesť aj k vám.

Preto som vytvorila prvý obchodík s plánovacími nálepkami na Slovensku. Skrášlite si diáre a naplánujte si sny s unikátnymi sadami nálepiek.


Pôvodné meno mojj.13

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Aprílový set nálepiek - 10511100_Aprílový set nálepiek by SlecnaNalepka
 Páči sa 15 ľudom
3,10 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »