P
S láskou od Barborky

S láskou vyrábam Svadobné oznámenia, Míľnikové kartičky a iné krásne vecičky :-)

Ďakujem, že ste nahliadli do mojej dielničky, kde s láskou pre Vás vyrábam svadobné oznámenia a ostatné tlačoviny potrebné pre Váš najkrajší deň.

* V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať formou internej správy.

* Pred samotnou realizáciou objednávky si prosím prečítajte: https://www.sashe.sk/SlaskouodBarborky?text=svadobne-oznamenia

* Pri akejkoľvek zmene grafiky (typ písma, text, farebnosť) účtujeme jednorázový poplatok za zmenu grafiky. Cena záleží od úkonu - viac v správe, kde Vám pošlem návrh a po Vašom odobrení Vám vytvorím rezervačnú objednávku.

* Veľmi rada vyrobím aj grafiku na želanie - info o cene taktiež formou správy.

* UPOZORNENIE - Pred samotnou tlačou poprosím o dôkladné prezretie návrhu (sme ľudia, chybička sa môže stať a nemusím si ju všimnúť ani ja). Po Vašom potvrdení a vytlačení už nebude možné reklamovať produkt!

* Objednávky dávam do tlače vždy až po pripísaní platby na účet a balíček posielam max. do 2 týždňov od pripísanej platby. V prípade míľnikových kartičiek cca do 3 dní.

* V prípade výroby obálok sa prosím taktiež vopred informujte formou správy o dĺžke dodania ktorá sa môže líšiť od dostupnosti papiera.

* Balíčky posielam len Kuriérom GLS (po niekoľkých negatívnych skúsenostiach som bola nútená zrušiť zasielanie balíčkov prostredníctvom Slovenskej pošty). Osobný odber je možný po dohode v Žiari nad Hronom alebo na Starej Kremničke. V prípade osobného odberu nás o tom informujte a pri objednávke si prosím v doručení aj vyberte možnosť Osobný odber, aby Vám v objednávke nebolo naúčtované poštovné.

* Po zaplatení objednávky zasielam elektronickú faktúru k prijatej platbe formou internej správy preto poprosím vždy pri platbe uvádzať správny Variabilný symbol.

ĎAKUJEM za prečítanie a na každú jednu objednávku sa už teraz zo srdca teším :-)

Barbora V.

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte