Žurnál+

Škola volá!

P
Significant344 predaných ks, 145 hodnotení

Tamara Š. » Tvorba / 2021-09-07 17:00:02 /  Pridaj komentár / 9 lajkov / 9x zobrazený

Prípravy na nový školský rok sú tu a my sme si pre Vás pripravili výber našich produktov, ktoré Vašim malým škôlkarom, predškolákom či školákom uľahčia učenie nových vecí a popritom zažijú aj veľa zábavy. 

 

 

Drevené pexeso

Pexeso sa hrá už od roku 1965 a stále je tak populárne. Má ho asi každý a je skvelé, že sa s ním môže zabaviť celá rodina. Jeho cieľom je trénovať pamäť a sústredenie. My sme tie naše obohatili ešte aj o slovensko-anglické slovíčka a tak si popri hraní deti rozvíjajú aj svoju slovnú zásobu. Vyrábame ho v malej dielničke na východnom Slovensku u pána Štefana. V ponuke máme zvieratká, ovocie/zelenina a geometrické tvary. Počas Vianoc nám určite pribudne opäť aj jeho limitovaná vianočná edícia. 

 

 

Náučný boxík

Náš obľúbený a najpredávanejší produkt je rozhodne táto krabička plná vedomostí. V malom boxíku sa ukrývajú kartičky Abeceda, Čísla, Počty, Geometrické tvary, Farby a bavlnené ručne šité vrecúško na ich uskladnenie. Všetky kartičky majú okrem slovenského názvu aj ten anglický. Deťúrence kartičky naozaj veľmi bavia a pravidelne ich vyťahujú, aby sa dozvedeli niečo nové. Aktuálne pracujeme aj na jeho pokračovaní, ktorý Vám predstavíme niekedy na jeseň. 

 

 

Drevený print s Abecedou

Dekorácia do izbičky, vďaka ktorej budú mať deti písmenká vždy na očiach. Prikladať si k nim môžu predmety s rovnakým písmenkom, alebo si ich čítať pred spaním. Možností je veľa a už je len na Vás, ktorá Vám bude vyhovovať a baviť Vašich drobcov. Z tejto drevenej tabuľky nám zostáva už iba pár kúskov a tento rok už ich vyrábať viac nebudeme. Tak si uchmatnite tú svoju a učte sa písmenká hravo a zábavne. 

 

 

Naša náučná kolekcia je navhrnutá tak, aby sa deti učili hravo, zábavne a hlavne prirodzene. Tak ich to bude naozaj baviť a budú sa z učenia radovať a o to nám ide :).

Užite si tento školský rok!

Tami 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Drevené pexeso - 11808134_Drevené pexeso by Significant
 Páči sa 64 ľudom
15 €
 - DREVENÝ PRINT ABECEDA - 13451773_DREVENÝ PRINT ABECEDA by Significant
 Páči sa 10 ľudom
18 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »