Domov » SiPa38 » Kolekcie
Kolekcie sú malé výbery, ktoré umožňujú zviditeľniť pekné Vecičky a zladiť ich tak, aby si medzi nimi našiel presne to, čo hľadáš. Outfity ti poradia čo s čím skombinovať, Série ti odporučia najlepšie kúsky z jednej Kategórie, Témy odporučia peknosti s podobnou tématikou a Solitéry jednoducho vytiahnu na svetlo 6 samostatných skvostov!

Kolekcie

12

Sagenit-dotyk Anjela

Nádherný,výnimočný kameň Vás očarí svojou slnečnou energiou.Jeho názov je Sagenit ale veľa ľudí ho pozná pod názvom kremeň Venušine alebo Anjelské vlasy.Tento kameň je zaujímavý svojimi účinkami hlavne na psychiku človeka nakoľko dokáže účinne eliminovať negatívne pocity/strach,obava,úzkosť či dokonca depresie/.Pre jeho zaujímavý vzhľad/jemné tenké zlatisté vlásky/rutil Vás "núti" zapozerať sa do každého kamienka obdivovať krásu,ktorú dokáže stvoriť len príroda.V originálnom šperku pôsobí naozaj pôvabne a luxusne.Nechajte sa aj Vy očariť každým jedným kúskom z tejto kolekcie :) Pridaj komentár »
* * *
14

Ohnivý achát-živá energia

Ohnivý achát je jeden z mála kameňov,ktoré doslova vyžarujú živú energiu,už len pri pohľade na tento neskutočný kameň Vás zaplaví energetický príval :)Krásna, žiarivá ,červenooranžová fabra kamienka s jeho nezameniteľnou štruktúrou a výzorom Vás pohltí.Tento silný kamienok má v sebe toľko energie,že dokáže uľaviť aj ľuďom s tou asi najhoršou chorobou-rakovinou.Je to tiež všestranný liečiteľ ako aj ostatné acháty.Skoro všetky acháty sa vyznačujú po vybrúsení a vyleštení vysokým leskom ,čo dodáva šperku nezameniteľný šmrnc :) 1komentár »
* * *
17

Malachit-zelená dimenzia

Malachit pomerne vzácny drahý kameň/pozor na napodobneniny t.j syntetické kamene/ je obdarený veľkou mocou.Úžasný kamienok,ktorý prečistí všetky čakry zároveň však zosilňuje ako kladné tak aj záporné energie,preto je potrebné s ním pracovať nanajvýš opatrne.Láka nás svojou nezameniteľnou nádhernou farbou a štruktúrou.Odporúča sa pracovať s ním len vo vyleštenej forme, nakoľko prach z tohoto kameňa po vdýchnutí je jedovatý.Je to veľmi silný a občas nestály kameň-odporúča sa zjemňovať jeho účinky s kryštálom alebo ruženínom.Krásne vynikne v rôznych šperkoch a preto je aj obľúbený :)Pôsobí veľmi exkluzívne.Pravý kamienok má nádherné sýte farby a má krásny lesk.Nechajte sa pohltiť jeho zelenou krásnou ...  Pridaj komentár »
* * *
18

Lapis lazuli s malachitom

Tento kamienok vedela som o ňom ale len nedávno sa mi dostal do rúk :)Očarila ma krásna kombinácia dvoch kameňov v jednom - lapisu lazuli a malachitu s krásnymi zlatistými odleskami pyritu.Nechajte sa v tejto kolekcii aj Vy okúzliť krásou kameňa a šperkov... Pridaj komentár »
* * *
Stránka: 1 2


P
SiPa38
SiPa38
24 predaných ks, 7 hodnotení

Liečivá sila kameňov odjakživa pútala nielen svojou krásou ale aj úžasnou energiou :)
Mozem napisat ze moje naramky nie su len na okrasu ale aj funkčné a doplnené potrebnou energiou*/dátum narodenia.../

Obchodné podmienky:
Ochrana osobných údajov
Osobné údaje o kupujúcom nie sú poskytované tretím osobám a slúžia výhradne pre potreby e-shopu.

Ceny tovaru
Ceny tovarov sú konečné. Nie som platca DPH. Na konci objednávky sa k cene tovaru pripočítava cena poštovného a balného.

Platba za tovar, poštovné:
Dobierka: prostredníctvom Slovenskej pošty v sume 2,50 €.

Prevodom na účet: suma 1,80 €, ak ste zvolili možnosť platby prevodom na účet, uhraďte prosím celú čiastku na číslo účtu ,ktoré Vám príde po prijatí objednávky.Ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky.

Predávajúci neručí za škody spôsobené počas prepravy ani za prípadné oneskorenie dodávky spôsobené Slovenskou poštou. Všetky zásielky sú posielané prvou triedou.

Dodacie lehoty
V prípade, že je tovar skladom, je expedovaný do 5-7 pracovných dní od prijatia objednávky alebo pripísania čiastky na účet. Ak tovar nie je na sklade alebo je tovar na špecifickú objednávku zákazníka je dodacia lehota od 7 pracovných dní.

Reklamačný poriadok
Každý jeden kamienok je výnimočný svojou farbou,štruktúrou-nenájdete úplne rovnaké prírodné kamene/akurát tak syntetické/,takže farba sa može líšiť Nezodpovedám za farebnú odlišnosť.
Taktiež nedozpovedám za mechanické poškodenie/silný náraz rozlomenie kameňa odštiepenie/ kameňov treba si uvedomiť,že každý kameň má určitú tvrdosť a preto treba s nimi narábať opatrne.
Náramky s kovovými časťami neodporúčam máčať vo vode-nezodpovedám za skorodovanie kovových komponentov a tým aj k znehodnoteniu náramkov.