Liečivé originálne ENERGETICKÉ náramky

Liečivá sila kameňov odjakživa pútala nielen svojou krásou ale aj úžasnou energiou :)
Mozem napisat ze moje naramky nie su len na okrasu ale aj funkčné a doplnené potrebnou energiou*/dátum narodenia.../

Obchodné podmienky:
Ochrana osobných údajov
Osobné údaje o kupujúcom nie sú poskytované tretím osobám a slúžia výhradne pre potreby e-shopu.

Ceny tovaru
Ceny tovarov sú konečné. Nie som platca DPH. Na konci objednávky sa k cene tovaru pripočítava cena poštovného a balného.

Platba za tovar, poštovné:
Dobierka: prostredníctvom Slovenskej pošty v sume 2,50 €.

Prevodom na účet: suma 1,80 €, ak ste zvolili možnosť platby prevodom na účet, uhraďte prosím celú čiastku na číslo účtu ,ktoré Vám príde po prijatí objednávky.Ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky.

Predávajúci neručí za škody spôsobené počas prepravy ani za prípadné oneskorenie dodávky spôsobené Slovenskou poštou. Všetky zásielky sú posielané prvou triedou.

Dodacie lehoty
V prípade, že je tovar skladom, je expedovaný do 5-7 pracovných dní od prijatia objednávky alebo pripísania čiastky na účet. Ak tovar nie je na sklade alebo je tovar na špecifickú objednávku zákazníka je dodacia lehota od 7 pracovných dní.

Reklamačný poriadok
Každý jeden kamienok je výnimočný svojou farbou,štruktúrou-nenájdete úplne rovnaké prírodné kamene/akurát tak syntetické/,takže farba sa može líšiť Nezodpovedám za farebnú odlišnosť.
Taktiež nedozpovedám za mechanické poškodenie/silný náraz rozlomenie kameňa odštiepenie/ kameňov treba si uvedomiť,že každý kameň má určitú tvrdosť a preto treba s nimi narábať opatrne.
Náramky s kovovými časťami neodporúčam máčať vo vode-nezodpovedám za skorodovanie kovových komponentov a tým aj k znehodnoteniu náramkov.