Domov » Žurnál+ » Autor: Beáta Babjaková

Žurnál+

Dvojnovinka v našej galérii od nás pre vás ;-)

Beáta B. » Tvorba / 2017-05-22 06:55:01 /  5 komentárov / 24 lajkov

I keď sme v kruhu tvorivých ešte také batoľatká, snažíme sa učiť, posúvať a zdokonaľovať ultrarýchlosťou... Sme si vedomí toho, že ak sa chceme uchytiť a zapáčiť, musíme sa odlíšiť a pokúsiť sa stať atraktívnymi pre terajší trh...

 

 

V podstate sme myšlienku albumov s jedninečnými potlačami od rôznych autorov mali v hlave už dhšie. Nakopla nás však až objednávka v podobe darčeka pre slečnu lúčiacu sa so slobodou. Kamošky boli kreatívne, navrhli grafiku, my sme podumali, vyrobili, páčilo sa nám, aj im a lavína sa spustila...

 

 

Ešteže mám doma plné krabice vecí z minulosti :-). Stačilo ich prehrabať!

Tento obrážtok pre mňa kedysi namaľoval šikovník Samo. Nikto z nás by vtedy netušil, že o pár rôčkov sa takto krásne bude vynímať na obálke albumu :-) 

 

 

Kedže sme viac fotografi ako grafici a navyše sme boli takí nadšení, že sme to chceli otestovať a mať čím skôr, na začiatok sme sa prvoplánovo rozhodli pár ilustrácii zakúpiť od už pomerne známych autorov (naším pomocníčkom sa v tomto stalo etsy.com).  Následne sme to potlačili, pozliepali, poskladali a akonáhle sme dali výzvu na náš fanpage pomaličky začali prichádzať prvé návrhy :-) Nechceme rozlišovať, či ide o profesionála, vyštudovaného alebo amatéra... Ak je ilustrácia pekná a zaujímava, tak prečo jej nedať šancu :-) 

 

 

Autor týchto dvoch grafík: Alex W. Kiss (náš kamoš, kaviarenský povaľač, bohém a predovštkým skvelý fotograf :-)). Maestro Alechandro nám ako prvý poskytol svoje surrealistické fotografie. 

 

A určite nesmieme zabudnúť nespomenúť šikovnú Danu Skibickú

A novinka č. 2 - Leporelá!

 

 

Leporelá sme vyrábali už od samého začiatku. Tým, že sa zaoberáme analógom, vytvoriť ,,úschovňu,, pre polaroidy a instaxy bolo takým prirodzeným krokom. Leporelá sa stali veľmi žiadané najmä na trhoch. No v spojení s nádherným obrážťokom sú o to atraktívnejšie a čarovnejšie. Čiže odteraz, už len takto :-)

 

 

Veríme, že sa Vám naše novinky páčili. Ak áno, pozývame nakuknúť do galérie.

Krásny deň!

Váš ShoOot tím ;-)

Komentáre

MirianaOli Nieto nad klasický fotoalbum:)

2017-05-22 10:31:571x

Framegroup Krásna práca, kvalitné produkty a parádne novinky! Držíme Vám palce! e+m

2017-05-22 15:19:211x

Shootmade Ďakujeme krásne ;-)

2017-05-22 15:35:48

ButterflyHandMade kásne leporelká, kochám sa ;)

2018-03-25 15:14:291x

Shootmade @ButterflyHandMade Ďakujeme :)

2018-03-25 15:16:45

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Shootmade
Shootmade
849 predaných ks, 302 hodnotení

...Nie sme hipsteri ani alternatívni, ba ani umelci a už vôbec nie dokonalí. Sme klasici! Máme radi staré dobré. Snažíme sa opäť ľuďom priblížiť nenahraditeľné čaro klasickej vytlačenej hmatateľnej fotografie.

Bí, Húsenička a Biely pes

Veľmi radi sa pokúsime vyhovieť akýmkoľvek špeciálnym požiadavkam... Prípadne, pozmeníme veľkosť a doplníme počet listov... stačí predstavu napísať do správy... :-)

!!!Dôležité upozornenia:

1) Netradičné požiadavky budú naceňované individuálne!

2) !!!POZOR!!! :-) Jednotlivé farby môžu byť sýtejšie alebo aj jemnejšie ako na fotografiách.

3) Farba vnútra leporeliek je ilustračná. Prosím, informujte sa správou o aktuálnych farbách, ktoré sú skladom.

4) Nakoľko bývame v malinkom mestečku, môže sa stať, že sa občas nedostaneme k rovnakej farbe stuhy, nitov, korálok a podobne ako sú uvedené na ilustračných fotografiách, preto si vyhradzujeme právo pozmeniť tieto detaily vzhľadom na dostupnosť materiálu.

5) Čas výroby objednávok je orientačný, nakoľko sa ich môže v priebehu mesiaca nakopiť. Pristupujeme k jednotlivým objednávkam podľa poradia. Avšak v prípade veľmi súrneho urgentu sa treba informovať, či je možné objednávku vybaviť prioritne.

6) A v neposlednom najpodstatnejšom rade, handmade je o chybičkách, o ľudskosti, o danom človeku a jeho momentálnom prežívaní, o lepšom a horšom dni, o okolnostiach, náhodných nezdaroch, o nedokonalosti, ale láske k práci a tvorbe, kto s tým nie je stotožnený, prosím, NEKUPUJTE si naše albumky, tie dokonalé nebudú nikdy a ani nechceme aby boli, lebo to nie sme ani my :) No robíme ich s veľkou radosťou a ten kto má album od nás má i časť z nášho života, okamihov a emócií, ktoré sme pri jeho vytváraní zažívali. A to je to čaro. Album má dve duše, jednu od nás, tu druhú mu dáte vy.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Fotoalbum klasický s autorskou ilustráciou ,,Safari,, - 8100239_Fotoalbum klasický s autorskou ilustráciou ,,Safari,, by Shootmade
 2 komentárov
 Páči sa 15 ľudom
26,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »