Domov » Žurnál+ » Autor: Milan Šišák

Žurnál+

Dnes dokončený, ešte horúci :)

Milan Š. » Tvorba / 2018-12-05 18:38:52 /  Pridaj komentár / 6 lajkov

Milí priatelia, dnes iba v krátkosti - chcem sa Vám pochváliť a zdieľať super pocit.

Kochám sa pohľadom na dnes dokončený, už podpísaný obraz. Tak ako som spomínal v jednom zo žurnálov, bol vytvorený priamo na objednávku.

Pridávam pár fotografií z tvorby a môj šťastný úsmev na konci.

Som ním nadšený, ide zatiaľ o môj najväčší, najkvalitnejší kúsok vo veľkosti 55 x 38 cm na rýdzo bavlnenom papieri. Strávil som nad ním mnoho hodín, rovno som si doštudoval pravidlá perspektívy a krajinomaľby, tento krát som čítal literatúru namiesto online návodov a videí.


Bude mi za ním smutno, no ležaním v šuplíku by radosť istotne neurobil. Pustím ho do sveta, nech je lístie z neho rozfúknuté čo najviac ďaleko.

Možno ešte vytvorím podrobnejší návod, ako moja práca vznikala - aby ste mohli skúsiť, či vo Vás náhodou nedrieme umelec, lebo ten môj znovu zobudený neskutočne naberá na sile.

Prajem vám pekný večer a zajtra možno slnečný deň - taký ako bol dnes - mám také rád, aj keď sú decembrové. Slnko pridáva do prírody krásny akcent...

Váš Miňo. 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

ShishakArt
ShishakArt
3 predané ks, 4 hodnotenia

Vitajte v mojej galérii akvarelových obrazov. Maľovanie je pre mňa únik z každodennej reality do snového sveta fantázie a relaxu. Fascinuje ma rozpíjanie vody a pigmentu na papieri a jeho spájanie do kompaktného dielka. Poteší ma každá Vaša reakcia.

Moje kategórie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »