Domov » Žurnál+ » Autor: Daniela Pástorová

Žurnál+

Špeciálne vianočné balenie darčekov

Daniela P. » Tvorba / 2018-11-06 16:36:45 /  1 komentár / 12 lajkov

Tento žurnál nie je aktívny, vidia ho len návštevníci ktorí majú na neho link!

Vianočné sviatky sú za rohom. Aspoň teda myslím, kedže od polky októbra ide Santa Claus vyskočiť, ako sa povie, aj z chladničky. Všade samé vianočné reklamy, v obchodoch už predávajú vianočné ozdoby atď.. Na sashe zase každý píše do kedy berie vianočné objednávky a tak som si povedala, že by bolo na čase, tiež pridať niečo vianočné.

Myslím, že všetci poznajú tie chvíle, keď si môžu od všetkého oddýchnuť, sadnúť si za stôl a venovať sa handmade tvorbe, netýka sa len samotnej výroby produktu... s tvorbou súvisí aj balenie, na ktorom si ja dám veľmi záležať.. jednak preto, lebo ma to baví, ale takisto tým chcem potešiť kupujúceho. Na vianoce som vymyslela niečo extra. Kúpila som škatuľky rôznych farieb, vianočné stužky, nálepky... Neveríte, ale vyberanie týchto vecičiek mi zabralo takmer celý deň :D Chcela som, aby všetko k sebe pasovalo, aby to bolo dotiahnuté do detailov. A tu sú výsledky.

Od dnes posielam všetky moje náramky v takomto krásnom balení. Balenie je zadarmo, posielam ho automaticky ku každej objednávke. Len tak, lebo Vás chcem potešiť a uľahčiť balenie darčekov. Keď Vám náramky prídu, stačí ich už len položiť pod stromček. Radosť zaručená.

A nakoniec ešte moja srdcovka - washi tapes. Milujem tieto úžasné ozdobné pásky, som na nich závislá. Lepím s nimi každú obálku a ako inak - na Vianoce predsa musia byť vianočné :)

Na jar mám už tiež prichystané pásky s kvietkami :)

Dúfam, že sa Vám moje tohtoročné vianočné balenie páči, ja mám totiž z neho neskutočnú radosť. Teším sa na Vaše vianočné objednávky. 

- pozri aj moju novú kolekciu s nerezovými príveskami -

*Daniela*

Komentáre

ButterflyHandMade Krásne balenia. Aj ja mam rada tieto veselé pásky :-)

2018-11-06 21:24:452x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »