SAShE - slovenský handmade design.
Domov » Žurnál+ » Autor: Sandra Popaďáková

Žurnál+

Prečo práve medené motýliky?

Sandra P. » Tvorba / 2018-02-17 17:00:01 /  3 komentáre / 38 lajkov

Nie je ľahké vytvoriť šperk či doplnok pre pánov. Už dlhšie som sa pohrávala s myšlienkou originálneho doplnku, ktorý by bol jednoduchý, nadčasový a univerzálny. Samozrejme, nedá sa iba fantazírovať a vymýšlať v predstavách :) K činu ma priviedla až moja dobrá kamarátka, ktorá sa v lete vydávala a potrebovala pre svojho nastávajúceho originálneho motýlika v geometrickom štýle. Termín svadby sa blížil a už nebolo času na odkladanie výroby šperkov pre pánov. Musela som konať. A tak uzrel svetlo sveta prvý medený pánsky motýlik! Mal obrovský úspech, čo ma podporilo k návrhu viacerých typov (nemám rada sériovosť).

Páni si motýlikov naozaj obľúbili a postupne sa ozývali ďalší a ďalší . Každý chcel v deň svojej svadby vyzerať originálne a výnimočne :)

Ak ešte stále pochybujete či je výber medeného motýlika ten správny, možno Vás presdvedčia nasledujúce odôvodnenia. Medeným motýlikom nič nepokazíte.

1. Limitovaná edícia

Ako som už spomínala, nemám rada sériovosť. Preto som sa rozhodla, že medené motýliky bude mať iba 100 vyvolených pánov. Navrhla som 5 rôznych typov, z každého 25 ks. Každý motýlik je ORIGINÁL - vždy inakšie patinovaný a rozdielne farebný v stredových stužkách. A keďže sú to motýliky, každý má špecifický názov svojho motýlieho druhu :)

2. Ženích musí vytŕčať z davu

Extravagancie nikdy nie je dosť. Preto oceňujem ženíchov, ktorí sa neboja experimentovať a na svoj deň D si zvolia medeného motýlika. Ženích predsa musí vytŕčať z davu všetkých tých oblekov a motýlikov. Nevesta to má jednoduché, ona je TÁ V BIELOM. Preto vy Páni, môžete byť TÍ S MEDENÝM MOTÝLIKOM :)

3. Aj antickí modeli ich nosia

Nielen budúci muži krásnych neviest, biznismeni, plesoví štramáci či páni elegáni. Dokonca aj antickí modeli ich nosia :) Medené motýliky od Sepie ! 

4. Chlapi v nich vyzerajú božsky

Áno... chlap s medeným motýlikom vyzerá jednoducho božsky. Dá sa kombinovať k akejkoľvek farbe košele. Má jednoduchý a nadčasový dizajn, čiže s ním naozaj nič nepokazíte. Práve naopak! Ukážete svetu svoj dokonalý a jedinečný štýl.

5. Medený motýlik pre chlapov, ktorí vedia čo je dobré

Chlapi to majú v živote jednoduchšie ako ženy. Nemusia sa maľovať, žehliť si vlasy, natáčať mihalnice, tráviť v kúpeľni dlhý čas pred zrkadlom a vo vani... Nemusia si vytrhávať chlpy na nohách ani chodiť pravidelne ku kozmetičke či pedikérke. Avšak raz za čas aj oni túžia skrášliť sa, či odlíšiť svoju osobnosť od iných. Ak chcete toho svojho potešiť, doprajte mu medeného motýlika, nech vie, čo je dobré :) 

Komentáre

dzinus Krásne štýlové kúsky...

2018-02-17 20:46:491x

supolka super nápad :)

2018-02-17 20:55:59

Sepia-Art-Jewelry Ďakujem krásne :)

2018-02-17 20:57:52

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Sepia-Art-Jewelry
23 predaných ks, 14 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Sepia vníma šperk ako súčasť nositeľa. Jeho hlavnou úlohou je dokonale vyzdvihnúť ľudskú osobitosť a individualitu. Tak ako každý človek je jedinečný, takisto sú jedinečné aj šperky v mojej galérii -nenájdete dva rovnaké.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Motýlik 009 - 8734845_Motýlik 009 by Sepia-Art-Jewelry
 Páči sa 19 ľudom
30,- €
 - Motýlik Motýlik "Pyralis" by Sepia-Art-Jewelry
 Páči sa 5 ľudom
30,- €
 - Motýlik Motýlik "Galleria mellonella" by Sepia-Art-Jewelry
 Páči sa 1 ľudom
30,- €
 - Motýlik Motýlik "Glossata" by Sepia-Art-Jewelry
 Páči sa 2 ľudom
30,- €
 - Motýlik Motýlik "Rhipeus" by Sepia-Art-Jewelry
 Páči sa 10 ľudom
30,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »