Domov » Žurnál+ » Autor: Mgr.Zuzana Kaziová

Žurnál+

Navrhni si Huga!

Mgr.Zuzana K. » Tvorba / 2019-07-09 07:00:02 /  3 komentáre / 10 lajkov

Máš obľúbenú farbu, z ktorej by si mala rada kabelkobatoh, ale nevidíš taký v našej ponuke? Teraz máš jedinečnú šancu navrhnúť si farbu batoha podľa seba.

Pripravili sme letnú farebnú akciu na kabelkobatoh Hugo vo farbe podľa želania a to dokonca s -10% zľavou.

Stačí si vybrať farbu z obrázka vyššie a napísať ju do poznámky, alebo nás kontaktovať prostredníctvom správy a na farbe sa dohodneme.

Možné je taktiež vyrobiť batoh z kombinácie dvoch farieb, podobne, ako je tento batoh:

Pre uplatnenie akcie treba zadať do poznámky kód: HUGO10 a napísať farbu, o akú máte záujem (červená, béžová, strednehnedá, čokoládová, tyrkysová...).

*Akcia platí na kabelkobatoh Hugo klasický jedno/dvojfarebný, nevzťahuje sa na vyšívané verzie, Hugo midi, Hugo Girl, Hugo metalický (s vreckami).

A AKÝ JE HUGO?

Batoh Hugo je praktický a ozaj variabilný doplnok k Vášmu outfitu. Je vyrobený z čalúnnickej koženky, pevnej a len tak ľahko neošúchateľnej. Koženka je vystužená pevnou výstužou, aby batoh pekne držal tvar. Batohu dominuje veľká klopa, na ktorej nájdete aktovkové zapínanie. Pod klopou sa nachádza ešte zapínanie na kovový zips, aby vaše cennosti ostali uchránené. Podšívku tvorí 100 % bavlna, na nej možno nájsť jedno vrecko na zipsové zatváranie a jedno dvojité vrecko.

Súčasťou batoha, ako to už býva, sú 2 popruhy na plecia. Popruhy sú dĺžkovo nastaviteľné a odnímateľné. A teraz to najlepšie: špeciálne navrhnuté úchytky na popruhy z batoha raz-dva urobia kabelku-aktovku. Stačí oba popruhy odopnúť z batohu a jeden z nich pripevniť na bočné úchytky. Týmto jednoduchým trikom vzniká kabelkobatoh :)

Batoh/kabelka má taktiež praktickú rúčku v hornej časti pre jednoduchšiu manipuláciu. Dno je vybavené štyrmi kovovými nožičkami, aby sa zbytočne nešpinilo.

Veľkosť: cca š36 x v34 x 12cm dno
Materiál: ekokoža, 100 % bavlna

Komentáre

Handmade-Astarte super nápad :)

2019-07-09 13:42:25

SabbaDesign ďakujeme :)

2019-07-09 14:34:50

Lanaja toto je skvelý nápad Zuzka, super ♥

2019-07-09 19:21:391x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Navrhni si Huga! - 10947830_Navrhni si Huga! by SabbaDesign
 2 komentárov
 Páči sa 40 ľudom
77 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »