Domov » Žurnál+ » Autor: Eva Ramazetterová

Žurnál+

Ako to všetko začalo

Eva R. » Tvorba / 2018-06-10 21:55:24 /  4 komentáre / 13 lajkov

Kedysi dávno som na návšteve uvidela kytičku zo sušených javorových listov. Tento moment bol u mňa spúšťačom dekoratívneho ošiaľu, ktorý s menšími obmenami trvá dodnes.
Ale vrátim sa k tej javorovej kytičke. Hneď som to vyskúšala a naozaj, z jesenného lístia sa dala urobiť úžasná kytica ruží! Tie ruže som potom začala prifarbovať, kombinovať s rôznymi suchými rastlinkami a vznikali takéto výtvory:  


V hlave sa mi začali rodiť nové a nové nápady a keď ma v tom ešte podporila jedna milá pani z tržnice, ku ktorej som chodievala na sušené kvety, tak sa aranžovanie stalo mojim veľkým koníčkom.
Potom prišlo obdobie, kedy som sa po prvý krát stretla s tavnou pištoľou, čo moje aranžovanie posunulo na trochu inú úroveň. Odrazu všetko držalo pohromade bez veľkej námahy a ja som vymýšľala valentínske dekorácie, rôzne vianočné ozdoby, kvetinové aranžmány,veľkonočné dekorácie, vence...


A keďže pracujem ako učiteľka v materskej škole, moja kreativita dostala zelenú aj v práci - či už maľovaním na okná, zdobením priestorov škôlky, alebo pri tvorení s deťmi.

  Od chvíle, kedy som sa vďaka iniciatíve môjho syna zaregistrovala na SAShe, vnímam oveľa viac námetov a inšpirácií a musím priznať, že nápady na mňa lezú ešte aj v noci. Len škoda, že moje myšlienky nestíham vždy zrealizovať, lebo toho voľného času je akosi málo...
Je neuveriteľné, čo všetko dokážu ľudia vymyslieť a vyrobiť. Nesmierne obdivujem kreativitu všetkých, ktorí tu prezentujú svoje výrobky.
Prajem Vám veľa ďalších úžasných a tvorivých nápadov.

Eva.

Komentáre

teuteria žasnem nad Vašou tvorivosťou a tvorivosťou slovenských žien..

2019-04-20 09:53:08

SYNAE Ďakujem, milé od Vás, potešilo ma to...

2019-04-20 11:17:53

studienka Naozaj je toho času málo!!! Hlavne pre kreativcov, ktorí by chceli vyskúšať azda všetko a čo vezmú do ruky okamžite začnú rozmýšľať nad tým, ako by sa to dalo zveľadiť hi hi, dobre to poznám. Až dnes som sa dopracovala k tvojmu žurnálu a hľa.... máme nielen rovnaké krstné meno , ale aj povolanie.Tak pozdravujem kolegyňu, menovkyňu a nech sa nám dobre darí a naša tvorba nech nás teší...

2020-01-20 17:58:53

SYNAE Tak toto ma veľmi prekvapilo a potešilo. Netušila som, že studienka, ktorá maľuje tak krásne obrazy je kolegyňkou a dokonca aj menovkyňou...ďakujem krásne a tiež prajem, nech sa darí !

2020-01-20 20:02:51

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

SYNAE
SYNAE
646 predaných ks, 339 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Už dlho sa venujem výrobe bižutérie a dekorácií pre príbuzných a známych a tento internetový obchodík je mojím splneným snom. Budem rada, ak sem nakuknete a ešte radšej, ak sa Vám moje výrobky budú páčiť...

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »