Domov » Žurnál+ » Autor:

Žurnál+

Svadobný špeciál - barový kútik

. » Fotopostupy a Návody / 2021-11-27 14:56:02 /  Pridaj komentár / 13 lajkov

Svadobný deň sa každá nevesta snaží mať vyšperkovaný do dokonalosti, aby bol nezabudnuteľný a všetci naňho ešte dlho spomínali. Krásna výzdoba, chutné koláče a hlavne dobrá zábava. Aj my sme pred nedávnom pomáhali s organizáciou svadby jedného z najdôležitejších členov našej rodiny. Na svadbe bolo všetko premyslené do najmenších detailov a uvedomili sme si, že práve to robí svadobnú hostinu špeciálnou. Preto by sme sa s Vami chceli podeliť o zopár nápadov ako si svadbu obzvláštniť. Prvú časť venujeme príprave barového kútika.

Bar bol na svadbe zaujímavá vsunka s veľkým úspechom. Všade ste videli pobehovať ľudí s farebnými cocktailami. Dokonca aj naša babka sa tešila drinku s čerešničkou na pohári. Zariadiť si na svadbu barový kútik je vlastne celkom jednoduché - teda pokiaľ máte okolo seba tých správnych ľudí. Náš tatino je šikovný domáci kutil, zo starých paliet a pár kúskov dreva zmontoval tento bar. Zabralo mu to jedno nedeľné poobedie. Ak doma máte podobne šikovného majstra, z týchto fotiek to určite hravo zvládne.

V zadnej časti baru sa hodí doplniť okrem vrchnej dosky, na ktorej bude prebiehať hlavné miešanie aj spodnú poličku pre odkladanie potrebných drobností. Tieto časti baru odporúčame aj nalakovať, určite sa nevyhnete flakom.

Aby bol bar dokonalý potreboval už len označenie. Vytlačili sme si nápis, vystrihli ho a z papiera následne prekreslili ceruzkou na kúsok dreva zo starej skrine. 

Vymaľovali sme ho jemným štetcom čiernou farbou a navŕtali k baru. Ako povedal náš tatino: „Brnkačka!“. Nápis môžete kľudne vymyslieť aj iný, kreativite sa medze nekladú.

Na bar sme ešte pripevnili svetielka - dajte ich aj viac, svetielok nikdy nieje dosť :). Existujú už aj svetelné reťaze na baterky a teda ani nepotrebujete byť v blízkosti zástrčky. Bar bude vďaka nim na svadbe neprehliadnuteľný.

Baru však ešte stále chýba tá najdôležitejšia časť – barmanky. Máme to šťastie, že u nás v rodine je kopa šikovných ľudí takže sme si poradili aj s týmto. Ťažko povedať, či mali väčší úspech ich drinky alebo ony, každopádne sa celý večer nezastavili a s úsmevom na tvári nám chystali všetko čo nám na očiach videli – za čo im ešte raz všetci ďakujeme!:) Pokiaľ by ste chceli inšpiráciu na cocktailové svadobné menu prikladáme aj to. V hlavnej úlohe boli naše SRP. sirupy, ktoré vystriedali tradičné umelé likéry. Malinový sirup skvele nahradil grenadínu a bazový sirup sme doplnili do drinku, špeciálne vymysleného pre túto príležitosť - Gin tale. Sladký bazový sirup v kombinácii s horkou chuťou ginu si všetci nesmierne pochvaľovali. Okrem ingrediencií na obrázku nezabudnite barmanom pribaliť aj kopu ľadu a aspoň základnú barmanskú výbavu – shakre, lyžičky, poháre, slamky, servítky. 

S drinkami na svadbe však opatrne, vedia byť zradné! Len tak si ich popíjate a.... zrazu je už ráno. :)

Máme v talóne ešte zopár zaujímavých svadobných tipov, ukážeme Vám ich v ďalšej časti :)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
SRP.syrups
SRP.syrups
364 predaných ks, 65 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Receptúra SRP. sirupov je založená na dedičstve po našej starej mame. Tú sme vylepšovali do dokonalosti a skombinovali s ručne zberanými plodmi z našej záhrady v BIO kvalite.

Bez chémie a konzervantov!

Just SRP. ;)

Možnosť osobného doručenia v rámci Bratislavy a okolia (zvoľte prosím osobný odber - zvyšné detaily si dohodneme v správe).

Moje kategórie

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - BZZ SRP. - Bazový sirup - 14618948_BZZ SRP. - Bazový sirup by SRP.syrups
 Páči sa 45 ľudom
4,50 €
 - MRHL SRP. - Marhuľový sirup - 14618940_MRHL SRP. - Marhuľový sirup by SRP.syrups
 1 komentárov
 Páči sa 35 ľudom
4,50 €
 - JHD SRP. - Jahodový sirup - 14618943_JHD SRP. - Jahodový sirup by SRP.syrups
 Páči sa 30 ľudom
4,50 €
 - MRŠ - RBRB SRP. - Morušovo - rebarborový sirup - 14618945_MRŠ - RBRB SRP. - Morušovo - rebarborový sirup by SRP.syrups
 1 komentárov
 Páči sa 21 ľudom
4,50 €
 - EGRŠ SRP. - Egrešový sirup - 14618941_EGRŠ SRP. - Egrešový sirup by SRP.syrups
 1 komentárov
 Páči sa 31 ľudom
4,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte