Domov » Žurnál+ » Autor:

Žurnál+

SRP. ZIMA - oživte vianočnú mágiu

. » Nové výrobky / 2023-11-27 12:43:12 /  Pridaj komentár / 3 lajky

Vášeň pre vianočnú atmosféru sa práve dostala do nového levelu s našou poslednou novinkou - sirupom Zima. Áno, správne ste počuli! Je to zázrakom, ktorý vašu náladu pretvorí do pravého vianočného rozprávkového sveta.

 

Dovolte nám priblížiť vám túto výnimočnú novinku bez toho, aby sme prezradili jej tajomstvo. Pre tých, ktorí si chcú nechať príjemné prekvapenie, Zima je viac než len sirup - je to kúzlo v každej kvapke.

 

Jeho zloženie je jemnou kombináciou slivkového sirupu, dotyku klinčekov a škorice, ktoré v sebe nesú esenciu pravých vianočných chvíľ.

 

SRP. Zima je vianočná pohoda vo fľaši. Ideálna pre tých, ktorí hľadajú jedinečnú prísadu pre svoje varené víno alebo vianočný punč. Stačí len niekoľko kvapiek a váš nápoj sa zmení na lahodnú vianočnú symfóniu, ktorá vás zahreje odvnútra a oživí všetky vaše zmysly.

 

Pripravte sa na vianočné radosti, na koledy a rozžiarte váš stromček s touto výnimočnou novinkou. Zima nie je len sirup, je to kúsok vianočnej atmosféry, ktorý môžete vychutnať kedykoľvek. Nechajte sa unášať vôňou škorice a klinčekov a nechajte Zimu urobiť z vašich vianočných okamihov niečo úplne osobitné.

 

Nezabudnite si túto malú lahôdku pridať do svojho vianočného zoznamu a pripravte sa na nádhernú vianočnú dobu s naším Zima sirupom!

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
SRP.syrups
SRP.syrups
409 predaných ks, 69 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Receptúra SRP. sirupov je založená na dedičstve po našej starej mame. Tú sme vylepšovali do dokonalosti a skombinovali s ručne zberanými plodmi z našej záhrady v BIO kvalite.

Bez chémie a konzervantov!

Just SRP. ;)

Možnosť osobného doručenia v rámci Bratislavy a okolia (zvoľte prosím osobný odber - zvyšné detaily si dohodneme v správe).

Moje kategórie

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »