Žurnál+

Čarovné tradície

P
SRP.syrups167 predaných ks, 33 hodnotení

. » Tvorba / 2021-11-24 17:00:02 /  2 komentáre / 9 lajkov

V rodine máme viacero detských členov a musíme povedať, že s nimi sú vianočné sviatky akési veselšie a živšie. Minulý rok sme na Mikuláša dobehli do izby: „Pýtal sa na vás Mikuláš, ale nevedel vás nájsť tak nechal vonku aspoň nejaké sladkosti.“

Deti sa rýchlo naobliekali (aj keď pôvodne chceli vybehnúť len v tričku) a začali po záhrade hľadať ukryté poklady plné sladkých dobrôt. Našli si tam aj uhlie, aby vedeli, že predsa mohli poslúchať aj viac. Nakoniec už mali všetky skrýše odhalené, no urputne hľadali aj naďalej. Snažili sme sa im naznačiť, že viac sa toho Mikulášovi už určite do vreca nezmestilo. Ale „my to predsa nemôžeme vedieť“. Aspoň boli na vzduchu o niečo dlhšie :)

 

 

Vždy sa snažíme deťom v našom okolí dávať trošku tradičnejšie darčeky. Na sviatky drevené hračky, spoločenské hry alebo kreslené knižky. Na Mikuláša sušené ovocie, med, oriešky alebo niečo z našich sladkých domácich výtvorov - džemy alebo sirupy. Tradície je totiž stále vidieť čoraz menej a veríme, že má zmysel ich udržiavať. Možno by sa vám to na prvý pohľad nezdalo, no často krát ich to zaujme viac. Ostatné sladkosti vídavajú každý týžden v obchode a naťahujú sa po nich z košíka. Regály sú preplnené cukríkmi s obalom obľúbených rozprávkových postáv alebo lízaniek v tvare filmových hrdinov.

 

 

Aj preto sme pre vás vytvorili jedinečné balíčky plné tradícií, ale aj vitamínov a pôvodných chutí. Základom sú naše sirupy, ktoré si môžete nakombinovať podľa svojho gusta. Alebo výber nechajte na nás a v našej mikulášskej dielničke Vám niečo vyberieme. :) Výhodou týchto balíčkov je, že sú nielen sladké a chutné, ponúkajú navyše aj množstvo benefitov, ktoré v sladkostiach z obchodov nenájdete. Receptúra SRP. sirupov je založená na dedičstve po našej starej mame. Tú sme vylepšovali do dokonalosti a skombinovali s ručne zberanými plodmi z našej záhrady v BIO kvalite.

Na výber ponúkame rôzne chute - baza, jahoda, malina, marhuľa, moruša - rebarbora, egreš alebo šípka. Nájdete si aj vy medzi našimi sirupmi svojho favorita? :)

 

 

Na zdravie!

Komentáre

besna_mat Áno, áno, áno!!! V mikulášskych vrecúškach už mám pripravené sirupy od vás! :-)A neviem sa dočkať, keď ich malým huncútom načapujeme:-)želám veľa spokojných zákazníkov:-)

2021-11-19 17:40:492x

SRP.syrups Ďakujeme, dúfam, že budú chutiť :)

2021-11-19 21:16:181x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - BZZ SRP. - Bazový sirup - 13985215_BZZ SRP. - Bazový sirup by SRP.syrups
 Páči sa 34 ľudom
4,- €
 - MRHL SRP. - Marhuľový sirup - 13985221_MRHL SRP. - Marhuľový sirup by SRP.syrups
 1 komentárov
 Páči sa 26 ľudom
4,- €
 - JHD SRP. - Jahodový sirup - 13985228_JHD SRP. - Jahodový sirup by SRP.syrups
 Páči sa 22 ľudom
4,- €
 - MRŠ - RBRB SRP. - Morušovo - rebarborový sirup - 13985233_MRŠ - RBRB SRP. - Morušovo - rebarborový sirup by SRP.syrups
 1 komentárov
 Páči sa 12 ľudom
4,- €
 - EGRŠ SRP. - Egrešový sirup - 13985223_EGRŠ SRP. - Egrešový sirup by SRP.syrups
 1 komentárov
 Páči sa 8 ľudom
4,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »