Žurnál+

Pocta výrobcom doplnkov zo sušených kvetov.

P
SOMSTROM16 predaných ks, 8 hodnotení

Tatiana Š. » Tvorba / 2021-10-03 17:00:02 /  Pridaj komentár / 22 lajkov / 294x zobrazený

Ešte stále sú tie kytice z divých bylín a kvetov prinesené z prírody a zo záhrad celkom bohaté, však? Ale sem tam keď príde výdatnejší dážď a sychravé počasie, uvedomujem si, že o chvíľu nás čakajú zemitejšie farebné vnemy. Krajina sa zmení. A ja si opäť pogratulujem, že som si nenachystala "materiál" na výrobu vlastnoručne vyrobených darčekov.

 

 

Jáj, koľko bolo na jeseň pekných listov stromov, kvetov astier, nechtíka, cínií... čo je jeden deň samozrejmosť na druhý to už nemusí byť pravda. 

 

 

Preto sa poučte z mojich chýb z nesprávneho načasovania výroby darčekov a pribaľte do tašky na zber šípok aj lis na kvety. Momentálne máme v ponuke kúsky, ktoré vyniknú aj nainštalované v interiéri. Sú zlepené z prirodzene rôznofarebných dubových dosiek. Každý kúsok je originál.

 

 

 

 

Ručnú prácu od počiatku nachystania surových dosiek až po ich zlepenie a narezanie sme ešte podčiarkli vypálením nášho loga v dolnom rohu. Na ohňostroj to nie je, my sa však z neho riadne tešíme :)

 

 

 

Na záver by som chcela pozdraviť a vyjadriť obdiv výrobcom kytíc, vencov, obrázkov, pohľadníc, záložiek do kníh, príveskov a iných bytových doplnkov zo sušených kvetov tu na Sashe. Ďakujem im za krásne výklady z ich prác, ktoré motivovali niekoľko zákazníkov na zakúpenie nášho lisu. Veľká vďaka! Nakoniec asi len predsa siahnem po ich krásne stvárnených vecičkách...

 

Všetkým vám prajem krásnu jeseň.

                                                                                                      Táňa zo SOMSTROM.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Lis SOMSTROM - 13768528_Lis SOMSTROM by SOMSTROM
 Páči sa 11 ľudom
30,- €
 - Lis SOMSTROM mix na výšku - 13768601_Lis SOMSTROM mix na výšku by SOMSTROM
 Páči sa 6 ľudom
27,- €
 - Lis SOMSTROM mix na šírku - 13768633_Lis SOMSTROM mix na šírku by SOMSTROM
 Páči sa 5 ľudom
27,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »