Žurnál+

O macíkoch, setoch a aj dekách

SHacikomPreRadost14 predaných ks, 4 hodnotenia

Andrea G. » Tvorba / 2022-05-17 17:00:01 /  4 komentáre / 24 lajkov

Béžový, mäkučký, tučnučký a s hnedou mašľou. Tak vyzeral prvý darček, ktorý náš malinký, sotva týždňový Teo, dostal od svojich krstných. Macíka sme položili na čestné miesto do postieľky. Spočiatku len sedel a strážil detské sníčky, o trošku neskôr dostal aj po frňáku, keď sa bábätko zrovna rozhodlo nespať. Dnes sa s macíkom učíme, kde má uško aj bruško. Zatiaľ ožíva len v našich “dospeláckych” rukách, ale už sa teším na chvíle, keď s ním bude Teuško papať a ukladať ho spinkať.

Ak existuje hračka – zvieratko, ktoré by dieťatko malo dostať, je to medvedík. A preto aj ja mám v ponuke medvedíka, a nie jedného, rovno dvoch. :D

 

 

Zasnívaný medvedík ma sprevádza od začiatkov mojej tvorby. Bol to medvedík, ktorého som si spomedzi všetkých mackov vybrala, že je môjmu srdcu najbližší. Našla návod, uháčkovala, upravila a opäť upravila. Za tie roky už návod na macíka prešiel toľkými zmenami, že ho považujem za vlastný.

 

 

Vypapaný, roztomilý, v rôznych farbách. Najprv hračka uháčkovaná zo zmesovej priadze, neskôr transformovaný do nežnučkej verzie z dolphin baby a nakoniec doplnený o hrkálku. Vďaka tomu, že vždy mám viac nadšenia ako voľného času, tento medvedík ešte len čaká na svoju prvú retiazku na kočík.

 

 

Druhý mojko-macko do mojej ponuky vkĺzol v podobe mojkáčika. Obdivujúc tvorbu autorky Anastasia Vokhmina som nakúpila návody, a aby mojkáčikom nebolo smutno, dovymýšľala som k nim aj hrkálky a pískajúce retiazky, ktoré sa vďaka jednému klipu dajú zavesiť fakt kamkoľvek.

Spoločne tvoria utešené sady pre tých najmenších, kde s každou pridanou vecičkou setíky získavajú na kráse. Z vlastnej skúsenosti vidím, že set z viacerých vecičiek je nielen estetickou, ale aj praktickou voľbou na darček pre budúcich rodičov.

 

 

Bábätko sa rýchlo mení a menia sa aj jeho potreby. Retiazka na kočíku spríjemní výlety po vonku, hrkálka pomôže rozvíjať vnímanie, motorické zručnosti a aj pomôže pri prerezávaní prvých zúbkov a o retiazke na strácajúci sa cumlík ani nevravím. Cumlík, zakryť dečkou a bábätko, oddýchni si.

A keď sme pri tých dekách - krásne doplnia háčkované hračkové sety. Dajú sa využiť do kočíka aj do postieľky, štrikované z dolphin baby sú hebké ako obláčik. V mojej ponuke ich môžete nájsť v rôznych farbách a ku každej z nich viem vytvoriť novorodenecký set na želanie.

 

 

Oslovil Vás snívajúci medvedík či mojko-macko?

 

 

Pokiaľ Vás ani jeden z macíkov nechytil za srdce tak ako mňa, k dekám je možné dokombinovať úplne hocjaké zvieratko z mojej ponuky.

Kolekciu Potvorky z lúky som Vám predstavila minule, ale kolekcie veselé safari, morský svet alebo zvieratká slovenských lesov ešte len čakajú na svoju chvíľu - keď si zas večer sadnem k počítaču a nebudem tvoriť háčikom, ale slovami.:) 

Dobrú noc a pekné sníčky. Možno aj v náručí s medvedíkom. 

Komentáre

siruparen Nádherné vecičky vytvárate! Mackovia sú krásni, už viem, kde budem najbližšie hľadať darček pre nejakého nového malého človiečika :-) Rozkošné!

2022-05-18 07:03:13

SHacikomPreRadost Ďakujem, ste veľmi mila :) veľmi sa teším, že sa páčia..

2022-05-18 21:47:07

Sandante rozkošní sú mackovia :))

2022-05-19 09:03:32

SHacikomPreRadost Ďakujem veľmi pekne :)

2022-05-19 09:10:17
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Set macko - mojkáčik a hrkálka - 14506054_Set macko - mojkáčik a hrkálka by SHacikomPreRadost
 Páči sa 8 ľudom
35,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »