Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Madleňáková

Žurnál+

WHO MADE MY CLOTHES?

Veronika M. » Pozvánky a Reportáže / 2018-04-21 10:05:41 /  2 komentáre / 7 lajkov

Staňte sa súčasťou Fashion Revolution Week a spoločne s nami sa pýtajte #whomademyclothes.

Ak ešte neviete čo je SLOW FASHION, ZERO WASTE, nepoznáte rozdiely medzi RECYKLÁCIOU a UPCYKLÁCIOU, alebo počujete pojem GREENWASHING po prvý raz, zastavte sa.

Srdečne vás pozývam spolu s Veronikou zo značky VIVIEN MIHALISH a Ivicou zo značky RIVICA na event "SLOW FASHION: Pomalá móda neznamená, že šijeme pomaly", ktorý organizujeme v rámci kampane Fashion Revolution. Spoločne vám naservírujeme v kaviarni DOT Gallery, v Bratislave na Lazaretskej ulici, vo štvrtok 26.4. o 18:00 vysvetlenie pojmov prostredníctvom pútavej prednášky s interaktívnym kvízom.

Už teraz sa na vás tešíme!

Okrem tejto akcie sa môžeme vidieť aj na Orave v Námestove, kde sa bude konať SWAP PARTY (viac info TU). Stačí priniesť kúsky z vášho šatníka, ktoré už tak neľúbite a vymeniť ich za kúsky niekoho iného. Týmto spôsobom oživíte svoj šatník bez toho, aby si zúfala vaša peňaženka a nevytvoríte nijaký odpad, a ešte potešíte niekoho iného


Tieto dve akcie sú kvapkou v mori z podujatí, ktoré sa uskutočnia v rámci Fashion Revolution Week na Slovensku. Ak chcete mať prehľad o všetkých, prečítajte si tento žurnál na SAShE "Program Fashion Revolution 2018: Kam za módnou revolúciou?"
Podrobné informácie o všetkých podujatiach nájdete na facebooku TU.

#imadeyourclothes
Veronika

Komentáre

RIVICA Teším sa! ;-)

2018-04-23 09:03:23

SEVERANKA aj ja :)

2018-04-23 09:49:51

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
SEVERANKA
SEVERANKA
175 predaných ks, 111 hodnotení

Severanka je slow fashion značka, ktorá kladie dôraz na jedinečnosť a ženskosť každej z nás a pritom myslí na udržateľnosť, ekologickosť a férovosť v móde. Venujeme sa ekologickým a upcyklovaným materiálom a nadčasovým strihom.

Momentálne všetky produkty šijeme až na objednávku.
Dodacia doba je približne 2 týždne. Za pochopenie ďakujem


Pôvodné meno SeverankaStyle

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »