Veronika M. » Tvorba / 2016-09-20 09:55:16 /
4 komentáre /
38 lajkov

Milí priatelia,
Volám sa Veronika a spolu s mojou tetou Julianou predstavujeme novú módnu značku SEVERANKA, ktorá prináša pohodlnosť a ženskosť v jednom. Na SAShE sme noví a veľmi sme sa tešili na náš prvý trh.
Určite to poznáte viacerí, posledné dni pred trhom boli náročné a všetci sme sa do poslednej chvíle poctivo pripravovali a nevedeli sa dočkať kedy to celé začne.
Posledné úpravy a trh sa može začať.




Naštastie neboli sme nedočkaví iba my ale takisto aj návštevníci Starej tržnice.

Všetci predávajúci sme sa mohli tešiť z hojnej účastni priaznivcov ručnej výroby.
Niektorí sme sa mohli tešiť viac, niektorí menej z počtu predaných kúskov, ale z čoho sme sa určite tešili všetci najviac, bola pochvala a uznanie za našu ťažkú prácu, ktorú sme vynaložili pri tvorbe našich produktov.
A čo nás konkrétne zahrialo pri srdci najviac? Keď známe osobnosti ako Mirka Partlová či Lucia Sládečková známa ako Lucid vyslovili uznanie a pochválili našu tvorbu.


V tej chvíli keď sa ktokoľvek z Vás pristavil pri našom stánku a vyslovil nám uznanie slovami ako napr. „Nádherné kúsky“, „Jedinečné“, „Naozaj krásne“ vtedy sa na chvíľu zastavil čas a znova sme si v hlavách premietli, že má zmysel pokračovať.
A nielen táto skúsenosť nás posunula ďalej. Spoznali sme sa s ostatnými našimi kolegami a zistili sme, že sú to všetci úžasní ľudia a sú presne takí istí ako my. Robia to čo ich napĺňa a idú si za svojim snom...
Nakoniec by som sa s Vami chcela podeliť o poslednú fotografiu.

Fotografia zobrazuje rodinu, našu podporu. Rodinu, ktorá precestovala 300 kilometrov aby nás podporila.
V takejto chvíli si znova zopakujeme, že to celé ma zmysel a pokračujeme v budovaní svojha sna.
Čo nám teda prinieslo SAShE v tržnici?
Uznanie, dobrý pocit z vykonanej práce, nových priateľov, nových priaznivcov, nové skúsenosti a pripomenutie toho najdôležitejšieho, že máme rodinu na ktorú sa vždy vieme spoľahnúť.
PS: Moja najväčšia vďaka patrí môjmu manželovi, ktorý ma podporuje vo všetkom a zo všetkým mi s láskou pomáha.
Vaša Veronika
SEVERANKA
dzinus Vďaka za milý žurnál aj fotodokumentáciu a prajem veľa krásnych úspechov v tvorbe...:)
SEVERANKA Rado sa stalo a ďakujeme :)
taliaa pekné.
SEVERANKA ďakujem :)
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Severanka je slow fashion značka, ktorá kladie dôraz na jedinečnosť každého z nás a pritom myslí na udržateľnosť, ekologickosť a férovosť v móde. Venujeme sa ekologickým a upcyklovaným materiálom a nadčasovým strihom.
Milí priatelia, aktuálne väčšinu produktov šijeme na objednávku. Doba dodania je do dvoch týždňov.
Pôvodné meno SeverankaStyle
V žurnáli sú spomínané:
Najlepšie žurnály mesiaca
Viac »