Domov » SAShE.sk » Kolekcie
Kolekcie sú malé výbery, ktoré umožňujú zviditeľniť pekné Vecičky a zladiť ich tak, aby si medzi nimi našiel presne to, čo hľadáš. Outfity ti poradia čo s čím skombinovať, Série ti odporučia najlepšie kúsky z jednej Kategórie, Témy odporučia peknosti s podobnou tématikou a Solitéry jednoducho vytiahnu na svetlo 6 samostatných skvostov!

Kolekcie

25

Angel

Anjelsky krásne, nežné kúsky s dušičkou. Milé, jemné a nežné ako pohladenie krídlom, dotyk niečoho medzi nebom a zemou. Vyvolajú úsmev na tvári a príjemný pocit. Anjelske vecičky.  1komentár »
* * *
30

Party time

Žúrka, tancovačka, diska, zábava, pařba, skrátka poriadna párty. A čo na seba? Samozrejme niečo originálne, jedinečné, výrazné a zapamätateľné. 1komentár »
* * *
28

Rock Lady

S cieľom zažiariť v noci plnej zábavy. Kúsky, ktoré z teba vykúzlia jagavú rockovú lady. Na koncerty, na párty s cieľom zažiariť a prilákať pozornosť. Pridaj komentár »
* * *
Stránka: 1


P
SAShE.sk
SAShE.sk
853 predaných ks, 497 hodnotení

SAShE.sk je priestor pre ľudí so šikovnými rukami a náročným vkusom.
SAShE.sk je tu pre vás, aby vám bolo veselšie, aby ste sa mali kam chodiť inšpirovať, aby ste mali kde prezentovať svoju tvorbu a aby bolo na Slovensku originálnejšie a farebnejšie

Informácie