Žurnál+

Zaregistrujte sa na Vianočné SAShE x Tržnica Nivy

P
SAShE.sk988 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Akcie / 2023-09-18 13:53:00 /  Pridaj komentár / 8 lajkov

Registrácia predajcov na Vianočné SAShE x Tržnica Nivy je spustená! Ak máte šikovné ruky, ktorými vytvárate handmade či dizajnové veci, a chcete na akcii prezentovať svoju tvorbu, prihláste sa do 2. 11. 2023. Znova sa uvidíme v krásnych priestoroch Tržnice Nivy v Bratislave.

 

 

Predvianočný čas plný krásy a nápadov! Ešte skôr než rozbalíme salónky zo stromčeka, rozmočíme všetky rukavice pri guľovačke a oprášime obľúbenú kolekciu rozprávok, stretnime sa v priateľskej atmosfére na obľúbenom trhu handmade, dizajnu a remesla! 

Šesťdňový sviatok rukodielnej tvorivosti prinesie priehrštia nápadov na darčeky či zútulnenie domova. Lokálni predajcovia medzi nás prinesú kvalitnú módu pre deti i dospelých, originálnu bižutériu, prírodnú kozmetiku, štýlové doplnky do domácnosti, podnetné hračky i neodolateľné pochutiny. Príďte si k nám zohriať mrazom vyštípané líca a nadýchať sa Vianoc!

 

Kedy?

Na toto všetko sa už spoločne tešíme od 15. do 20. 12. 2023

Pia: 11.00 – 20.00 hod.
So: 10.00 – 20.00 hod.
Ne: 10.00 – 19.00 hod.
Po: 11.00 – 20.00 hod.
Ut: 11.00 – 20.00 hod.
Str: 11.00 – 18.00 hod.

 

REGISTRAČNÝ FORMULÁR NÁJDETE TU

 

Registrácia trvá do 2. 11. 2023, tak si nenechajte ujsť túto príležitosť vidieť sa v najkrajší čas roka. Miesto: Tržnica Nivy, Mlynské nivy 3, 821 09 Bratislava. Podmienky a podrobnejšie detaily nájdete ako vždy v našom formulári.

Všetky dôležité informácie nájdete vo Facebook udalosti Vianočné SAShE x Tržnica Nivy.

 

 

Za koľko?

Plocha

2x2 m: 50 € / deň
3x2 m: 75 € / deň
4x2 m: 100 € / deň

Cena zahŕňa nájom, označenie na evente, PR, elektrickú energiu, skúšobné kabínky, zaistenie sociálnych zariadení a poriadku, ako aj bezpečnosť priestoru. Cena nezahŕňa stôl, štender ani stoličku - doplnkové služby sa platia na alebo po akcii. Vyberajte si, prosím, plochu, na ktorú sa zmestia všetky veci, ktoré na svojej predajnej ploche potrebujete mať. Všetky podmienky a cenník nájdete v našom formulári.

 

Registrovať sa môžete do 2. 11. 2023 prostredníctvom registračného formulára.

Výzva je otvorená aj pre predajcov, ktorí nie sú registrovaní na sashe.sk. Akciu plánujeme poňať všestranne, budeme radi, keď sa na nej budú predávať rôznorodé vecičky a aj s vianočnou tematikou.

 


Dôležité informácie:

  • Organizátorom podujatia je OZ Samé Ucho a SAShE.sk. Na všetky vaše organizačné otázky vám odpovie Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk.
  • Podrobné organizačné pokyny budú každému vybranému predajcovi doručené elektronicky na ním uvedený e-mail.
  • Predajca uhradí registračný poplatok podľa pokynov organizátora (OZ Samé Ucho). Podklady na platbu zašle vybraným predajcom organizátor. V prípade, že predajca uhradí príspevok a v termíne konania sa na miesto konania nedostaví, príspevok sa nevracia.
  • Okrem registračného poplatku je potrebné uhradiť aj kauciu. Tá vám bude vrátená alebo nevrátená po akcii v závislosti od dodržania predajných časov.
  • Predajcovi bude pridelený priestor na základe plánu zhotoveného organizátorom.
  • Predajca je sám zodpovedný za vlastnú registračnú pokladňu podľa aktuálnej vyhlášky. V prípade, že je predajca slobodný umelec, postačí odovzdanie čestného prehlásenia organizátorovi podujatia (OZ Samé Ucho).
  • Organizačné otázky (kde môžete parkovať, nechať tovar, osvetlenie, elektrina a pod.), prosím, smerujte na nášho spoluorganizátora, teda OZ Samé Ucho, ktorý má na starosti priestor v Tržnica Nivy (kontaktná osoba je Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk).

 

 

Tešíme sa na vás!

redakcia SAShE.sk

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte