Žurnál+

Webstránky po 3 mesiacoch

P
SAShE.sk883 predaných ks, 508 hodnotení

SAShE.sk . » Rady predajcom / 2019-10-10 10:26:00 /  Pridaj komentár / 41 lajkov

Uplynuli 3 mesiace od spustenia novej služby Webstránky na vlastnej doméne, počas ktorých sme rovnako usilovne pracovali na vylepšovaní tejto funkcionality.

 

Spustili sme funkciu BLOG, vaše žurnály teda môžete publikovať aj na vašej webstránke.

Momentálne pracujeme na jazykových verziách, čoskoro sa teda budú dať webstránky prevádzkovať aj v češtine a angličtine.

Webstránky sú maximálne zabehnuté, aktuálne máme 41 funkčných domén, na ktorých reálne beží eshop poháňaný systémom SAShE.

Predajcom šetríme množstvo času, pretože sa nemusia starať o dva oddelené svety - ich webstránku a obchod na SAShE. Pomerne dosť webstránok je pre predajcov, ktorí už webstránku mali a prešli na SAShE webstránku práve z dôvodu šetrenia času.

Ak už aj teda webstránku máte, viete veľmi pohodlne prejsť na systém od nás. V prípade špeciálnych požiadaviek vieme jednoducho SAShE webstránku upraviť, aby vyzerala a ponúkala rovnaké funkcie ako vaša stará webstránka.

Dve SAShE webstránky presiahli mesačný obrat 1000,- EUR, čo je dôkaz o tom, že naše riešenie je vhodné aj pre tých, čo to s eshopom myslia vážne. Na druhej strane treba počítať s tým, že SAShE žiadnu návštevnosť na vašu novú webstránku neposiela a tiež nejakú dobu trvá, kým sa rozbehne návštevnosť napríklad z Google vyhľadávania.

SAShE webstránku si môžete bezplatne vyskúšať. Kedykoľvek môžete prejsť na jeden z platených balíkov či už na doméne, ktorú máte, alebo na úplne novej .sk, .com alebo akejkoľvek inej doméne.

 

 

Často kladené otázky

 

Už mám webstránku, ktorá sa mi páči, ale chcel by som na nej eshop na systéme SAShE, dá sa to?
Najlepšie bude, ak vyskúšate SAShE webstránku a do poznámky nám napíšete, čo zo súčasnej stránky by ste chceli zachovať. SAShE webstránky vieme naozaj upraviť na mieru. Finálne riešenie je také, že sa spraví úplne nová webstránka na testovacej doméne, a keď s ňou budete spokojný, tá stará sa zahodí a prepne sa na novú SAShE webstránku.

 

Na SAShE mám 150 výrobkov, chcel by som však iba základný balík so 100 produktmi, je to možné?
Samozrejme, môžete hromadne nastaviť pre vami vybraných 50 produktov, aby sa zobrazovali len na sashe.sk a nie na webstránke. Potom si môžete objednať základný balík.

 

Na webstránke by som chcel iba niektoré moje kategórie výrobkov, nie všetky, ako to nastavím?
Pre výrobky, ktoré na stránke nechcete, nastavíte, aby sa zobrazovali iba na sashe.sk, nie na webstránke. Prázdne kategórie sa na webstránke nezobrazia.

 

Ako nastavím SEO na mojej webstránke, aby sa zobrazovala vo výsledkoch vyhľadávania určitej frázy napr. na Google?
Problematika SEO je veľmi komplexná a my robíme všetko preto, aby sa SAShE webstránky na Googli zobrazovali na prvých pozíciách. Vy môžete robiť 2 veci.

Jednak poctivo nastavovať všetky tzv. onpage faktory. To znamená hlavne názov a popis produktu musí obsahovať kľúčové slová a jeho varianty. Názov produktu “Zasnená víla” je super, ale ak je to kvetová čelenka, lepšie bude nazvať ho “Kvetová čelenka”. V popise treba spomenúť napr. kľúčové slovo “kvietková” alebo “kvetinová” , lebo aj tak ho užívatelia môžu na googli hľadať.

No a po druhé, budovať backlinky a dôveryhodnosť domény tým, že iné stránky budú odkazovať na vašu stránku. To je časovo veľmi náročné a pravdepodobne bude dlhšie trvať, kým sa vaša webstránka bude zobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania pred odkazom na váš profil na sashe.sk

 

Funguje na webstránke platba kartou?
Áno, ale je potrebné si vybrať spôsob nasadenia platobnej brány. Viac info»

 

Je možné po objednaní prejsť na iný balík služieb?
Samozrejme, kedykoľvek. Pri prechode na vyšší balík sa zmena prejaví okamžite a vyfakturovaná bude iba časť poplatku podľa toho, koľko času zostáva do konca fakturačného obdobia. Pri prechode na nižší balík, aktuálne fakturačné obdobie ešte dobehne na vyšší balík.

 

Mám možnosť vybrať si iný vizuál?
Na stránke sa nedajú prepínať prednastavené šablóny. Použitá šablóna eshopu je štandardná ako na mobile, tak i na desktope. Je možné si ľubovoľne graficky prispôsobiť hlavičku s logom a celú úvodnú stránku. Farebnosť písma šablóny je taktiež možné meniť. Ak by ste mali špecifické požiadavky, vieme vám odblokovať úpravu šablóny a potom si môžete stránku prispôsobiť úplne podľa seba.

 

Ako zistím návštevnosť stránky?
Na stránku je možné pridať váš Google Analytics a Facebook Pixel kód. Pomocou nich sa dostanete k naozaj veľmi podrobným štatistikám návštevnosti.

 

Vyskúšať SAShE webstránku ZDARMA na 14 dní »

 

.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »