Žurnál+

Výzva pre predajcov: Handmade aukcia Dobrý pocit na oblátku 2022

P
SAShE.sk988 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Akcie / 2022-11-30 11:06:30 /  Pridaj komentár / 24 lajkov

S láskou a radosťou Vám nesieme novinu: vianočná aukcia, ktorú každoročne organizuje SAShE.sk a dakujeme.sk, oslávi krásne 10. narodeniny. Výťažok z aukcie venujeme adresne – konkrétnym skromne žijúcim rodinám - často s neľahkým osudom.

Prichádzame za Vami zároveň s pozvaním:

Milé SAShE šikovníčky a šikovníci, hľadáme tých z vás, ktorí by ste radi darovali svoje vecičky do aukcie Dobrý pocit na oblátku 2022. Prihlásiť sa môžete do 2. 12. 2022. Aj tohtoročná vianočná pomoc bude venovaná dlhodobo chorým deťom, mamám s postihnutými deťmi, rodinám a seniorom, ktorým osud nadelil viac starostí ako radosti. Príbehy rodín v núdzi zverejníme už 25. 11. 2022.

 

 

Patrónom vianočnej pomoci je arcibiskup Róbert Bezák. Jeho motto „Keď môžeš, pomôž.“ je stále platné – ak nie ešte silnejšie v tejto zložitej dobe.

Máme za sebou ťažké roky, jeden ťažší než druhý. Počet rodín, detí a seniorov, ktorí potrebujú pomoc iných sa zvýšil. Ak je vo vašich silách pomôcť a prejaviť súcit s tými, ktorí si sami pomôcť nevládzu, pomôžte. dakujeme.sk aj tento vďaka Férovej nadácii O2 a Nadácii Markíza znásobí výťažok z aukcie, znásobí vašu pomoc.

 

 

SAShE predajcovia, ktorí by chceli ponúknuť svoje výrobky do aukcie, sa môžu prihlásiť do 2. 12. 2022 e-mailom: dakujeme@dakujeme.sk

 

Aukcia bude prebiehať od 5. 12. do 12. 12. 2022 na Facebookovej stránke Ďakujeme.sk.

 

V minulosti nás krásne podporili desiatky kvalitných predajcov ako napríklad: Sima polodrahokamy, Dulcia natural, Lujza Marko, Mydláreň Anemone, Pure, Loco, Jaborca, Rivica, Champeriko, Muriena, Lisbet a mnohí ďalší.

 

 

ĎAKUJEME za každý s láskou vytvorený výrobok. Podporíte niekoho, kto nemá také šťastie ako Vy.

redakcia SAShE.sk a dakujeme.sk

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.