Žurnál+

Výzva pre predajcov: Aukcia na podporu Kto pomôže Ukrajine

P
SAShE.sk984 predaných ks, 541 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Redakcia / 2022-04-10 13:42:29 /  3 komentáre / 29 lajkov / 1035x zobrazený

SAShE sa spája s projektom Kto pomôže Ukrajine, aby šikovné ruky dostali priestor pomôcť prázdnym rukám. V spolupráci s Ďakujeme.sk organizujeme aukciu originálnych výrobkov zo SAShE, ktorej výťažok venujeme projektu Kto pomôže Ukrajine.

 

V prvom článku sme vám predstavili projekt Kto pomôže Ukrajine. Ďakujeme za každú formu pomoci, ktorou ste sa rozhodli prispieť a podporiť. Kto pomôže Ukrajine je online platforma, ktorá zastrešuje rôzne formy pomoci občanom Ukrajiny, ktorí sú nútení opustiť svoj domov kvôli ozbrojenému konfliktu a prichádzajú na Slovensko. Každý obyvateľ Slovenska môže ponúknuť pomoc podľa svojich možností, či už je to ubytovanie, doprava, psychologická alebo sociálna podpora alebo iné.

 

 

Predstavujeme ďalšiu formu pomoci, ktorá bude prostredníctvom nášho overeného partnera Ďakujeme.sk a bude prebiehať formou aukcie výrobkov od šikovných ľudí zo SAShE. Výťažok z aukcie zabezpečí materiálnu, finančnú a psychologickú pomoc tam, kde je to potrebné. 

 

Aukcia bude prebiehať od 9. 5. do 19. 5. 2022 na Facebook stránke Ďakujeme.sk.

 

V prípade, že by ste sa chceli zapojiť a venovať svoje originalitky do aukcie, prihláste sa cez registračný formulár.

 

Výrobky môžete prihlásiť do aukcie do konca apríla.

 

Pripravili sme aj samostatnú výzvu pre tých z vás, ktorí dokážu ušiť potrebné výrobky pre novorodencov a ich maminy.

Za všetkých ďakujeme.

Kam ďalej? Prečítajte si aj ďalšie články zo Žurnál+

Komentáre

Barborka1984 Dobrý deň, pozreli sme si formulár, chcela by som sa opýtať, či sa dá darovať iba jedna vec?

2022-04-10 14:05:27

SAShE.sk  REDAKCIA  Dobry den, ano, vzhladom k ocakavanemu zaujmu o zapojenie sme to zatial v spolupraci s Dakujeme.sk, ktori koordinuju celu aukciu nastavili na jeden vyrobok, ale pokial bude moznost menezovat viac vyrobkov, budu Vas mozno kontaktovat. Zatial teda poprosime prihlasovat sa s jednym vyrobkom. Dakujeme.

2022-04-11 15:15:281x

lijusenka ♥️♥️♥️Presne na to som myslela, ci sashe neplanuje aukciu. osobne som mimo sashe robila už 2 aukcie, po ktorých som odoslala 614€.. Popozerám, čo mi ešte zostalo, keďže pletené veci sa dlhšie robia, budem sa snažiť prispieť aj do tejto aukcie

2022-04-19 18:35:39
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »