Žurnál+

Výzva na šitie: MAMA MAME

P
SAShE.sk988 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Redakcia / 2022-04-06 15:09:39 /  Pridaj komentár / 20 lajkov / 895x zobrazený

Vieme, že v prvom rade dokážete prispieť svojimi šikovnými rukami. Preto sme pripravili aj výzvu pre tých z vás, ktorí dokážu ušiť potrebné výrobky pre novorodencov a ich maminy. Už teraz sme vďační a hrdí na vaše láskavé srdcia a pracovité ruky, ktoré pomôžu ľuďom v nešťastí.

 

 

Kto pomôže Ukrajine a združenie Spolu v tom pripravilo s nami výzvu na ušitie a darovanie týchto výrobkov pre projekt Mama mame.

 

A čo všetko je potrebné ušiť?

1. nepremokavú prateľnú prebaľovaciu podložku (z látky vhodnej pre bábätká)

2. tašku na novorodenecký balíček - typ "príručná taška ku kočíku" alebo praktický látkový ruksak, ideálne s vnútorným vreckom (ale nie je to podmienka). Mali by sa tam zmestiť všetky základné veci a hygienické potreby pre bábätko, čiže objem cca 20 - 25 litrov.

3. látkové vložky do podprsenky na dojčenie v menšom množstve

 

Minulý týždeň prebehla kampaň na zbierku oblečenia a hygienických potrieb. Balíčky máme vyzbierané a potrebujeme 40 až 50 kusov prebaľovacích podložiek a tašiek, do ktorých balíčky zabalíme. Zároveň prebieha kampaň na mamy - dobrovoľníčky, ktoré by si "adoptovali" ukrajinské čerstvé mamy a pomáhali im informačne, morálne, mentálne, možno aj materiálne v čase okolo pôrodu, príp. aj pri ňom ako sprievodné osoby. Všetky informácie nájdete na stránke MAMA MAME

 

Výrobky vyrobené vašimi šikovnými rukami môžete posielať na adresu združenia do konca apríla.

 

Adresa združenia:

Spolu v tom
Monika Štullerová
Vinohradská 35
900 31 Stupava

 

Ak sa niekto chce dohodnúť na neskoršej odovzdávke, resp. že by ešte niečo došil(a), ak budú tašky chýbať, kontakt je ahoj@spoluvtom.sk, resp. Monika Štullerová - 0905 333 210.

Ďakujeme za vašu pomoc.

 

Kam ďalej? Prečítajte si aj ďalšie články zo Žurnál+

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte