Žurnál+

Súťaž pre handmade tvorcov: Výťah 2023

P
SAShE.sk992 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Súťaže / 2023-01-16 12:04:30 /  2 komentáre / 104 lajkov / 3142x zobrazený

Štartujeme tretie kolo obľúbenej súťaže pre tvorcov SAShE Výťah 2023. Spolu s vami vyberieme 3 značky, ktorým pomôžeme sprehľadniť ponuku, vylepšiť fotky, poskytneme celoročnú podporu a zároveň sa spoločne naučíme, ako pracovať so svojou značkou v online priestore k spokojnosti seba, aj zákazníkov.

 

 

Vieme, že mnohí z vás v tomto období roka prehodnocujete svoje značky a zvažujete, ako ich vylepšiť, čo zmeniť, ako nájsť trvalo udržateľný prístup, ktorý by vám umožnil slobodne tvoriť a tvorbou sa aj živiť. 

Súťaž SAShE Výťah nie je len o pomoci konkrétnym víťazným značkám, má za cieľ priniesť nápady a tipy, ako pracovať so svojou značkou, zredukovať, či naopak rozšíriť svoju ponuku, rozpoznať svoj bestseller a najmä, ako tvoriť dlhodobo, ziskovo, ale stále s radosťou z tvorby samotnej. Naším cieľom je, aby si na prípadových štúdiách zvolených značiek našiel každý, kto má chuť zlepšovať sa, kúsok rady a podpory pre svoju vlastnú tvorbu.

Tento prístup sa nám v minulosti veľmi osvedčil, podarilo sa nám nielen naštartovať niekoľko veľmi úspešných značiek, ale vytvoriť seriál rád a tipov pre vás všetkých, žijúcich tvorbou.

 

 

Ako súťaž prebieha? 

Ak máte pocit, že vaša značka by sa potrebovala posunúť, ak neviete, ako zlepšiť svoje predaje na SAShE, ak strácate inšpiráciu, alebo sa trápite s fotografiami, textami, propagáciou vašej tvorby, táto súťaž je určená pre vás.

 

1. Vyplňte formulár s otázkami o vašej značke, tvorbe, vašich cieľoch a problémoch.

2. Uzávierka je 15. februára 2023 o 23:59.

3. Všetky prihlášky prečítame a redakcia SAShE vyberie dve značky.

4. Následne zverejníme zoznam 20 najzaujímavejších prihlášok, ktoré postupujú do verejného hlasovania.

5. Návštevníci stránky týždňovým hlasovaním rozhodnú o poslednej tretej víťaznej značke.

 

Je potrebné pre prihlásenie sa splniť nejaké podmienky?

Od vás potrebujeme len jedno. Dobrý, kvalitný, nápaditý výrobok. Ten za vás vytvoriť nevieme, ale radi a ochotne vám na základe doterajších skúseností s predajom ručne robených výrobkov na internete pomôžeme s jeho prezentáciou. 

 

Chcem sa prihlásiť do Výťahu

 

 

Poďme si rozmeniť na drobné, čo vás v prípade víťazstva čaká:

1. V prvom rade sa stretneme a pozrieme sa spoločne na vašu značku a na jej potreby. Poviete nám, čo by ste pre svoju tvorbu radi urobili a spoločne navrhneme riešenia.

2. Ak bude treba, nájdeme pre vás dobrého grafika, ktorý vám navrhne nové logo, alebo spoločne vytvoríme celú novú vizuálnu identitu značky.

3. Pozrieme sa na vaše výrobky a skúsime ich zostaviť do podoby kvalitného, uceleného a lákavého produktového radu, ktorý sa bude nielen dobre predávať, ale prinášať radosť vám a vašim zákazníkom.

4. Pokúsime sa nájsť váš "bestseller". Výrobok, ktorý sa bude zaručene predávať a zabezpečí vám nielen pravidelný príjem, ale aj priestor pre roztiahnutie kreatívnych krídiel. Nechceme, aby ste sa trápili s prežívaním svojej značky. Chceme, aby ste mali radosť z predaja svojich výrobkov a priestor pre tvorbu nových.

5. Ukážeme vám, že marketing v online priestore nie je len čudným spojením cudzích slovíčok alebo strašiakom, ktorý z vašej tvorby spraví komerčný produkt. Naučíme vás prezentovať vaše rukodielne peknosti v priestore internetu citlivým a dôstojným spôsobom, aký si zaslúžia.

6. Zorganizujeme pre vás profesionálne fotenie výrobkov, ktorého výstupom budú produktové aj atmosférické fotky vašej tvorby.

7. Dáme vám na SAShE stránke a na našich sociálnych sieťach celoročnú pravidelnú podporu, aby boli vaše originálne, kvalitné a dobre odprezentované produkty videné.

 

 

Odpovede (okrem kontaktných informácií) budú v prípade postúpenia do užšieho výberu zverejnené v žurnále.

Tešíme sa na vaše prihlášky a na rozlet vašich značiek!

SAShE redakcia

Komentáre

soul.LIGHT To je parádna príležitosť ❤️

2023-01-16 17:38:341x

FlamyDecorations Fuuu tak toto je úžasná vec čo robíte

2023-01-21 17:20:431x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »