Žurnál+

Vyhodnotenie: Moja handmade svadba 4

P
SAShE.sk885 predaných ks, 508 hodnotení

SAShE.sk . » Súťaže / 2019-11-03 14:14:00 /  6 komentárov / 54 lajkov / 1783x zobrazený

Ani sme sa nenazdali a súťaž Moja handmade svadba 4 je už za nami. Vyše mesiaca sme sa rozplývali nad súťažnými svadbami a s napätím sledovali, ktorým svadbám udelíte najvyšší počet hlasov. Ste zvedaví, ako hlasovanie dopadlo a kto dostal cenu redakcie za najkrajšiu výzdobu? Dozviete sa to v tomto žurnále. :)

 

 

Na nasledujúcich riadkoch by sme vám radi predstavili tri svadby, ktoré získali najvyšší počet hlasov a teda aj poukážky na nákup na SAShE v hodnote 150, 100 a 50 eur. Taktiež vám predstavíme aj svadbu, ktorá dostala špeciálnu cenu redakcie za handmade výzdobu a bola ocenená poukážkou na nákup na SAShE v hodnote 100 eur.

Všetky svadby sú aj naďalej na našom webe, pozrieť si ich môžete tu - Všetky svadobné albumy.

 

1. miesto: Naozaj malá svadba

 

Počet hlasov: 105
Cena: poukážka v hodnote 150 eur

Na prvom mieste sa umiestnila malá svadba s veľkým srdcom. Svadba, ktorá bola jednoduchá a skromná a zároveň presne taká, ako si ju zaľúbenci vysnívali. Navzdory konzumnej dobe a očakávaniam okolia, ktoré na nás niekedy vyvíja tlak robiť veci, ako "sa patrí" a "vždy robí".

“Naozaj malá svadba” bola plná smiechu, radosti a lásky. Svadobná veselica sa konala doma na dvore, ktorý si párik svojpomocne prerobil a vyzdobil. V svadobnom albume nájdete aj fotku pred a po, určite si pozrite tú úžasnú premenu.

 

 

Nevesta Katka o ich jedinečnej svadobnej sále: “Náš hand made bol jednoznačne náš dvorek. Tu sme nechali krv a pot, aby sa na svadbe deti mohli hrať pekne na tráve. A stačila len hromada hliny, tráva, kopa dosiek z paliet, pár starých kvetináčov a litre bielej farby. A zodrieť si pri tom ruky, samozrejme. :) Po večeroch sme ručne našívali led svetielka na starú záclonu, aby nám večer na dvorku nad hlavami svietila hviezdna obloha. Ale mali sme svoju jedinečnú svadobnú sálu.”

 

 

2. miesto: Naše bohémske áno

 

Počet hlasov: 85
Cena: poukážka v hodnote 100 eur

Jeseň. Farby. Vôňa suchého lístia. Svadba šikovnej Nikolety mala neopakovateľné čaro, aj keď sa odohrávala pod oblakmi a kvapkami dažďa. Vám sa táto pestrofarebná bohémska svadba zapáčila až natoľko, že ste ju svojimi hlasmi dostali na druhé miesto v našej súťaži.

Nikoleta tvorí na SAShE pod značkou Vidu a svoje zručnosti využila aj pri svadobných prípravách. Väčšinu svadobných dekorácií si vyrábala sama, no pomohli jej aj tvoriví kamaráti - remeselníci. To, ako krásne sa im to podarilo, si môžete pozrieť v svadobnom albume “Naše bohémske áno”.

 

 

Nevesta Nikoleta o svojej svadbe: “Najprv som začala uvažovať o farebnej kombinácii, trvalo mi niekoľko týždňov, kým som zistila, že si nedokážem vybrať dve-tri farby. Proste sa mi páčili všetky, tak som sa rozhodla, preferovať bohémsky štýl, ktorý reprezentuje presne tú atmosféru, ktorú som chcela vytvoriť.

Sme spokojní, aj keď pršalo a fúkalo, kvôli čomu sme nemohli zažiť obrad pod holým nebom, ako sme pôvodne plánovali, ale aj svadobný obrad vo vnútorných priestoroch v St. Petrus Vini bol výnimočný a príjemný. Podstatné je, že od tohto jedinečného dňa sme konečne jedna šťastná rodina a na ničom inom už nezáleží.”

 

 

3. miesto: Handmade Rozprávka

 

Počet hlasov: 74
Cena: poukážka v hodnote 50 eur

Na treťom mieste sa vďaka vašim hlasom umiestnila “Handmade rozprávka”, ktorá sa odohrávala v stodole v srdci prírody. Svadobné prípravy stáli nevestu Majku veľa námahy a so štetcom sa jej už aj snívalo. :) Jej snaha však stála za to a očarujúci výsledok si môžete pozrieť v svadobnom albume.

 

 

Majka o svadobnej veselici: “Síce som sa nezastavila, ale užívala som si tváre ľudí, všetky tie pocity, dojmy. Všetci chválili a bavili sa. Mne tak ani na sekundu nesklesol úsmev z tváre. O druhej DJ zahlásil, že na takejto svadbe ešte nebol, boli sme dosť mladá skupina a aj starší sa naladili na naše tempo. Fičali sme do 6 rána, kým DJ nepustil zvučku večerníčka, tak teda sme sa pobrali do hotela a snívali krásny sen ďalej.”

 

 

Najkrajšia handmade výzdoba: Makramé svadba

 

Výber SAShE redakcie
Cena: poukážka v hodnote 100 eur

Makramé náušničky či závesy na kvetináče nie sú na SAShE žiadnou novinkou. Ale makramé svadba? Tak to nás veru dostalo. :) Premakanú makramé výzdobu vytvorila neveste Denise jej sestra Adriána, ktorá má na SAShE obchodík Malý Strom. Ak ste zvedaví, čo všetko vytvorila z 11 klbiek recyklovanej bavlny (spolu je to cca 1110 metrov špagátu!), nakuknite do svadobného albumu “Makramé svadba”.

 

 

Denisa o svadobnej mágii: “Veľmi peknú spomienku mám zo samotného sobáša, kedy farár rozprával na omši pasáž z knižky Malý Princ. Ten, kto ma pozná, vie, že je to moja najobľúbenejšia knižka a nikto neveril, že to bola iba čistá náhoda, že sa trafil. A to bolo na tom krásne, že on sa naozaj trafil. Veľa dní pred tým pršalo a teploty boli dokonca pod nulou, no v náš svadobný deň sa začalo babie leto, tak ako sme si objednali. Slnko bolo naším vytúženým hosťom.”

 

 

Ďakujeme všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili a podelili sa o zážitky a fotografie zo svojho veľkého dňa. Z vašich krásnych svadobných albumov sme načerpali veľa inšpirácie a pozitívnej energie. ♥ Výhercom z celého srdca gratulujeme a želáme veľa lásky, radosti a krásnych dobrodružstiev na spoločnej ceste životom. :)

Všetky svadby nájdete na podstránke súťaže, kde si ich môžete prezerať a čerpať z nich nápady. Kompletné podmienky súťaže Moja handmade svadba 4 nájdete v štatúte.

Komentáre

malystrom bože môj ja neverím, veľmi pekne Vám ďakujeme...veľmi sa teším, nato že sme to všetko chceli stihnúť a zapojiť sa, som ani nedúfala, že to takto dopadne, o to viac ma to hreje pri ♥ pri toľkých krásnych svadbách čo tu boli. Som nesmierne šťastná že som sa takto na sestrinej svadbe mohla realizovať.

2019-11-02 00:36:594x

Domkasviecky Krásne a inšpiratívne :-)

2019-11-02 22:12:32

HenrietaMocova GRATULUJEM!!!

2019-11-03 10:47:45

Veronicka Gratulujem. Za 2. a 3. miesto som hlasovala, tesim sa :-) Ale pozeram aj tu Makrame, ta je tiez krasna. A ludkovia z 1. miesta maju super krasnu "hviezdnu" oblohu z led-svetielok, super napad. Svoju svadbu si predstavujem v mixe boho a makrame, tie su mi srdcu blizke.

2019-11-03 11:55:251x

katarina.bala Ďakujeme za každý jeden hlas a milý komentár. Výhra nás nesmierne potešila. Ďakujeme znova všetkým šikovným predajcom, vďaka ktorým bol náš deň o kus krajší a všetky vyrobené vecičky nám náš krásny deň pripomínajú stále dookola.

2019-11-03 13:32:401x

AnitArt Gratulujem všetkým výhercom, krásne , romantické svadby mali :-)

2019-11-04 13:57:16
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »