Žurnál+

Vianoce so SAShE

P
SAShE.sk984 predaných ks, 543 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Blogy / 2021-11-15 10:18:56 /  2 komentáre / 44 lajkov / 1005x zobrazený

Vianoce na SAShE sú ručne robené a láskavé. Už viac ako 10 rokov podporujete domácich autorov a darujete ručne robené darčeky svojim najbližším. Ďakujeme!

 

 

V redakcii sme pre vás pripravili niekoľko tipov a nápadov na vianočné stolovanie, vianočné ozdôbky a vianočné darčeky. Samozrejme, všetko sme našli tu na SAShE a vyskladali sme dokonalý celok. Vianoce na SAShE sa nesú síce v netypickej farebnej kombinácii, ale o to zaujímavejšie peknosti sme našli. Pozrite si aj video, ktoré sme s láskou pripravili.

 

Vianočné stolovanie

Vianočnú atmosféru pri štedrej večeri doladia keramické misy ako stvorené na vaše obľúbené medovníčky a linecké koláčiky. Krásne v nich vyniknú aj jabĺčka - čerstvé, ale aj sušené. Máte na Vianoce špeciálnu sadu tanierov, ktorá pôsobí o kúsok luxusnejšie ako zvyčajne? Ak nie, našli sme na SAShE taniere, ktoré vyzdvihnú štedrú večeru. Nebojte sa ich kombinovať a doladiť ich tón v tóne aj od rôznych predajcov.

 

keramická misa: Kreamika | pletená misa: loris

 

ružový a modré taniere: Kreamika | tanier s kresbou: al.ma | látkové prestieranie: DominikaLehocká

 

šálky so zlatým detailom: Kreamika

 

Vianočná výzdoba

Tento rok nás v redakcii zaujali papierové ozdôbky od Viju, ktoré sú precízne vyrobené a naživo ešte krajšie ako na fotkách. Máme pre vás malé prekvapenie - budete ich môcť aj vyhrať v našej každoročnej súťaži - Adventný kalendár, ktorá bude prebiehať na našom Facebooku.

 

 

 

papierové hviezdy | papierové ozdoby

 

Vedeli ste, že okrem papierových ozdôb má Viju v ponuke aj tieto chutné plstené prírodné ozdôbky - žalude? Nájdete ich tu: plstené ozdôbky

 

 

Ak preferujete klasické vianočné ozdoby, máme pre vás tip na týchto keramických vtáčikov, ktorí nás úplne očarili:

 

 

Vianočné darčeky

Na hlavnej vianočnej SAShE stránke nájdete veľa inšpirácie na vianočné darčeky, či už pre ňu, pre neho, pre starých rodičov, kamošky... My sme sa tiež inšpirovali a našli krásne šperky, hračku, sviečky, podnos a originálne vázy. Tiež sme našli keramické vianočné ozdoby, ktoré isto potešia aj ako darček. A keď máte darčeky zabalené, dozdobte ich menovkami, ktoré si viete doma vytlačiť aj sami.

 

náušnice: Edina.Kovacova | menovky na darčeky: viju

 

keramické ozdoby: loris | hračka: victoria_witchcraft

 

sviečky: BarboraCivanova | tortový stojan a vázička vzadu: jananovo

 

hračka: victoria_witchcraft | vázy: huta | detská bundička: LittleSouls

 

Veríme, že sme vás inšpirovali a náš vianočný sprievodca pomôže pri výbere toho pravého darčeka. Prajeme krásny predvianočný a hlavne pokojný čas :)

redakcia SAShE.sk

Komentáre

taliaa pekné vianočné darčeky.

2021-11-14 01:31:18

emcreativ Veľmi pekné :)

2021-11-15 10:35:13
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »