Žurnál+

Svadobný špeciál

P
SAShE.sk988 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Rady predajcom / 2023-02-08 14:21:41 /  1 komentár / 14 lajkov / 1x zobrazený

Nevesty, hláste sa! Začínate plánovať všetky dôležité svadobné detaily? Každá svadba dýcha špecifickou atmosférou a estetikou, vďaka ktorej je jedinečná. Rovnako originálne a zaujímavé výrobky nájdete aj na SAShE, od svadobnej výzdoby až po svadobný album, v ktorom si pozriete už svoje svadobné fotografie. Tu je náš veľký sprievodca svadobným SAShE svetom!

 

svadobná kytica

 

Zásnuby sú za vami a čo ďalej? Aká je predstava vašej dokonalej svadby? Vysnívali ste si malú a romantickú svadbu v záhrade alebo veľkú a honosnú na rozprávkovom zámku? Páči sa vám výzdoba v boho, folklórnom alebo greenery štýle? Toto všetko nájdete u našich šikovných predajcov.

 

Začíname!

Na SAShE nájdete obrovské množstvo svadobných výrobkov, a preto by sme vám radi pomohli s výberom a ukázali všetky možnosti, ktoré svadobný SAShE svet ponúka. Ak neviete, kde začať, odporúčame svadobné plánovače, ktoré vás budú sprevádzať všetkými prípravami.

 

svadobný plánovač

 

Na rade je nevesta

Nájdete tu svadobné šaty od talentovaných dizajnérov, pre odvážnejšie nevesty aj svadobné sukne, ktoré skombinujete s topom. Šaty doladíte vhodne zvolenými doplnkami:

 

Na samotné prípravy si môžete obliecť aj svadobný župan, ktorý je praktický a krásne vynikne na svadobných fotografiách. A svadobné šaty zaveste na svadobný vešiak, ktorý zostane ako pekná pamiatka na váš deň.

 

šaty od Dyona | folk šaty Jaroslava Wurll Kocanova

 

svadobný župan | náušnice

 

Nezabudli sme ani na pánov, svadobné pánske doplnky nájdete v rôznych farbách a dizajnoch. Pozrite si motýliky, traky, ale aj manžetové gombíky, určite si vyberiete.

 

personalizované manžetové gombíky

 

Ešte nasleduje spoločné vyberanie obrúčok! Svadobné obrúčky s láskou vyrobené, vankúšiky ušité z ľanu, alebo krabičky na prstene vyrezané z dreva. Ktoré si vyberiete?

 

svadobné obrúčky

 

Svadobná výzdoba zo SAShE

Greenery výzdoba, boho, vintage alebo folk, je to len na vás :) Ak hľadáte originálne svadobné dekorácie a chcete sa odlíšiť, určite si pozrite našu kategóriu - svadobná výzdoba. A čo všetko tu nájdete?

 

makramé na stoličku | obal na kyticu

 

Svadobné stolovanie doplňte týmito nevyhnutnosťami:

 

vtipné zápichy do torty či zákuskov

 

vidličky na prvé sústo svadobnej torty

 

Papierový svadobný svet na SAShE

U mnohých predajcov nájdete výhodné balíčky, ktoré obsahujú všetky tlačoviny v jednotnom štýle a dizajne. Na čo netreba zabudnúť?

 

zamatová obálka | menovky na stôl

 

Ak radi tvoríte a chceli by ste si svadobné oznámenia a iné drobnosti vyrobiť sami, dávame do pozornosti:

 

poďakovanie pre rodičov

 

A máme tu aj niečo pre hostí!

Darčeky pre svadobčanov sú na SAShE veľmi obľúbené a už je zvykom pre svadobných hostí nechať na svadobnom stole milý darček, malú pozornosť. Tu sú naše tipy:

 

čokoládky | krovky

 

Veríme, že sme vám pomohli zorientovať sa v obrovskej ponuke výrobkov na SAShE a uľahčili plánovanie svadby a svadobných detailov.

Prajeme veľa lásky!

redakcia SAShE

Komentáre

jaruska.p Krásne inšpirácie ❤️

2023-02-03 00:33:141x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte