Domov » Žurnál+ » Autor: SAShE.sk

Žurnál+

[Súťaž] Moja Handmade Svadba 2

SAShE.sk . » Súťaže / 2015-10-14 11:38:00 /  4 komentáre / 43 lajkov

Prihláste svoju handmade svadbu do našej obľúbenej SAShE súťaže!

Je tu druhé kolo súťaže Moja Handmade Svadba! Na túto súťaž sme sa tešili už od roku 2013, kedy prebehol jej prvý ročník. SAShE zaplavili krásne fotky plné lásky a originality. Čiže ak ste sa nestihli zapojiť do prvého ročníka, teraz je váš čas! 

Chceme vidieť všetky vaše ručne robené dekorácie, šaty či pozvánky, ktoré ste si kúpili u šikovných ľudí na SAShE alebo svoj-pomocne vyrobili. Tešíme sa na vaše príbehy, nápady a jedinečné detaily, ktoré ste vymysleli, aby vaša svadba odrážala vás. 

Tri svadobné albumy s najviac hlasmi získajú od nás poukážky na nákup v hodnote 150/100/50 EUR na nákup podľa vlastného gusta (že by výbavičku?). Hlasovanie je dnešným dňom zahájené a vaše albumy môžu zberať hlasy až do 27.10. 2015. 

 

Ako na to, krok po kroku:

1. Najprv sa budete musieť vydať alebo oženiť.

2. Ale nie, žartujeme, súťaž je otvorená pre všetky nevesty a ženíchov a aj šikulky, ktoré sa osobne podieľali na výrobe dekorácií a svadobných prípravách. Každý sa môže prihlásiť iba s jednou svadbou - platí najmä pre aranžérky. 

3. Do súťaže treba nahrať svoj svadobný album s minimálnym počtom fotiek jedna a maximálnym počtom dvanásť. Fotky musia zachytávať to, čo bolo na vašej svadbe handmade a vždy poteší aj jedna pekná fotka nevesty a ženícha, nech vieme, kto ste, čo ste. Z fotiek nerobte koláže. 

4. Svadobnému albumu vymyslite názov (napríklad: Ľudová svadba v bledoružovom) a v krátkom popise albumu napíšte niečo o handmade vecičkách, ktoré sú na vašich fotkách a niečo trochu o vás. Pripravili sme pre všetkých aj dve bonusové otázky, bude zaujímavé čítať vaše odpovede. 

5. Do špeciálnych políčok môžete napísať mená predajcov, od ktorých ste kúpili šaty, či dekorácie, alebo môžete pridať aj linky rovno na vecičky. Ak si nepamätáte presné linky, stačí nakuknúť do vašich objednávok, kde vecičky nájdete. 
Týmto krokom veľmi pomôžete nevestám, ktoré svoje svadby ešte len plánujú a rady by sa inšpirovali vaším štýlom. 

6.  A je to! Teraz vlastne už iba čakáte, koľkým ľudom sa váš album zapáči a dajú vám svoj hlas. Tak držíme palce.

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ ...výsledky ochvíľku 

 

 

Hlasovanie: 

Hlasovanie bude trvať od 22.9. 2015 do 27.10. 2015. Hlasovanie zastavíme 27.10. o 10.00 a všetky hlasy zrátame a preveríme. Hlasy sa budú rátať len od predajcov, ktorí majú viac ako jednu predanú vecičku a kupujúcich, ktorí majú viac ako jednu kúpenú vec. Neplatné hlasy budú odstránené. Finálne poradie publikujeme v žurnáli na nasledujúci deň. 

Ceny:

Za výhercov budeme považovať prvé tri svadobné albumy s najvyšším počtom hlasov. Ceny do súťaže sú tri poukážky v hodnote 150 EUR, 100 EUR a 50 EUR. Výhercovia budú oznámení 28.10.2015, po overení všetkých detailov. Výhercov kontaktuje SAShE redakcia pomocou internej pošty. 


Podmienky v skratke:

1. Svadbu môžu prihlásiť len registrovaní používatelia. Hlasovanie je kvôli ošetreniu pred podvodnými hlasmi otvorené len pre registrovaných predajcov s viac ako jednou predanou vecičkou a kupujúcich s viac ako jednou kúpenou vecičkou. Ak ešte nie ste registrovaní, tak poprosíme tuto, alebo aj cez Facebook sa to dá.
2. Trvanie súťaže je od 22.9.2015 do 27.10.2015
3. Za každý album môže jeden človek zahlasovať iba raz. S falošnými kontami to radšej ani neskúšajte, nedopadne to dobre.
4. Podrobnosti o SAShE poukážke:
Poukážka bude na sumu 150/100/50 EUR. Do poukážky je zahrnuté aj poštovné. Poukážku nie je možné využiť u predajcov ponúkajúcich len zasielanie na dobierku. Je ju možné rozdeliť medzi viacerých predajcov, musí však byť uplatnená v rámci jednej objednávky. Má trvanivosť jeden mesiac. 

Súťaž sa riadi štatútom, v ktorom nájdete podrobnejšie rozpísané podmienky.

Komentáre

SperkHana Takáto šťastná som bola aj ja pred 34 rokmi a som dodnes. Prajem vám veľa nádherných rokov.

2015-09-23 20:23:408x

rozmarina Iba sa chcem opýtať - keď na konkrétnom albume kliknem na "Zdieľať na FB", tak mi zverejní odkaz na minulý ročník. Je to chyba niekde u mňa, či u vás? Ďakujem za odpoveď ;)

2015-09-24 13:46:241x

SAShE.sk  REDAKCIA  Biba, dikes ;) skontrolujeme

2015-09-24 16:29:211x

Kinkusha prosím prosím všakže bude aj tento rok pokračovať súťaž moja handmade svadba? Ja som už po svojej a rada by som sa podelila ó tie krásne drobnosti, ktoré som si na ňu pripravila.

2016-05-31 07:44:31

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
SAShE.sk
SAShE.sk
910 predaných ks, 518 hodnotení

SAShE.sk je priestor pre ľudí so šikovnými rukami a náročným vkusom.
SAShE.sk je tu pre vás, aby vám bolo veselšie, aby ste sa mali kam chodiť inšpirovať, aby ste mali kde prezentovať svoju tvorbu a aby bolo na Slovensku originálnejšie a farebnejšie

Informácie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »