Žurnál+

Súťaž: Moja handmade svadba

P
SAShE.sk992 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Súťaže / 2024-06-15 15:39:56 /  1 komentár / 6 lajkov

Prihláste svoju handmade svadbu do našej súťaže a vyhrajte poukážky na nákup v hodnote 150, 100 a 50 eur + cenu redakcie 30 eur! Ako na to? Prečítajte si v našom žurnále!

 

 

Nevesty, hláste sa! Každá svadba dýcha špecifickou atmosférou a estetikou, vďaka ktorej je jedinečná. Ak taká svadba bola aj vaša, plná handmade jedinečností, podeľte sa o ňu s nami a prihláste sa do súťaže:

Dnes začína 6. ročník obľúbenej súťaže Moja handmade svadba.

 

svadobné šaty

 

Postup je jednoduchý, podeľte sa s nami o svadobné fotografie, ktoré zachytávajú váš jedinečný deň, vaše svadobné prípravy a originálnu výzdobu. Nahrajte svoj svadobný album a, ak sa na vás usmeje šťastie, môžete získať jednu zo štedrých poukážok na nákup na SAShE a využiť ju na nákup vašich obľúbených handmade kúskov.

 

 

Táto súťaž je určená pre všetky zručné nevesty a šikovné aranžérky, ktoré sa vlastnoručne podieľali na výrobe svadobných ozdôb, šiat či kvetov, alebo ich nakúpili od šikovných ľudí na SAShE.sk. 

 

Ceny

Ako ceny pre vás máme nachystané poukážky na nákup v hodnote 150, 100 a 50 eur, ktoré získajú svadobné albumy s najvyšším počtom hlasov. V posledný deň hlasovania oceníme aj 1 album, ktorého výzdoba sa nám najviac zapáči, špeciálnou cenou redakcie. Tak môžete získať extra 30 eurovú poukážku na nákup pekností na SAShE. Výhercov kontaktuje SAShE redakcia pomocou internej pošty.  

 

svadobné oznámenie

 

Nahrávať svadobné albumy môžete už teraz. Hlasovanie bude zahájené v septembri - 15. 9. 2024 a vaše albumy môžu zbierať hlasy nasledujúce dva týždne - až do 30. 9. 2024, kedy sa hlasovanie ukončí. Cena redakcie bude vybratá v posledný deň hlasovania.

Preto, ak ste tento rok, alebo niektorý predchádzajúci, povedali svojmu milovanému svoje Áno a všetko naokolo vyzdobili ručne robenými dekoráciami, neváhajte a nahrávajte svoj svadobný album, alebo zdieľajte tento žurnál na Facebooku!

 

Ako sa zapojiť?

Súťaž je otvorená pre všetky nevesty, ženíchov a aj šikulky, ktoré sa osobne podieľali na výrobe dekorácií a svadobných prípravách. Každý sa môže prihlásiť iba s jednou svadbou - platí najmä pre aranžérky. Súťaž je otvorená len registrovaným používateľom SAShE.sk. Podmienka je, aby ste na svadbe mali ručne robené výrobky - výrobky môžu byť od šikovných ľudí zo SAShE (kúpené), alebo vlastnoručne vyrobené vami a vašimi pomocníčkami.

 

1. Do súťaže treba nahrať svoj svadobný album s minimálnym počtom fotiek 1 a maximálnym počtom 12. Fotky musia zachytávať to, čo bolo na vašej svadbe handmade a vždy poteší aj jedna pekná fotka nevesty a ženícha, nech vieme, kto ste, čo ste. Z fotiek nerobte koláže.

2. Svadobnému albumu vymyslite názov, ktorý ho podľa vás vystihuje (napríklad: Ľudová svadba v stodole) a v krátkom popise albumu napíšte niečo o handmade vecičkách, ktoré sú na vašich fotkách a ak ich máte od šikovného tvorcu, podeľte sa s nami od akého. Napíšte aj niečo o vás a o vašom veľkom dni, nech môžeme čo najlepšie načerpať jeho atmosféru:). Pripravili sme pre všetkých dve bonusové otázky. Veľmi sa tešíme na čítanie o tom, ako ste svoju svadbu vyzdobili, kde ste sa inšpirovali a prečo ste si vybrali práve takú a onakú výzdobu! Na detailoch, prosíme, nešetriť!

3. A je to! Teraz vlastne už iba čakáte do spustenia hlasovania, koľkým ľuďom sa váš album zapáči a dajú vám svoj hlas. Váš svadobný album môžete zdieľať na Facebooku alebo poslať link známym e-mailom. Tak držíme palce!

 

PRIDAŤ SVADBU

 

romantický venček

 

Hlasovanie

Hlasovanie bude trvať od 15. 9. 2024 do 30. 9. 2024. Hlasovanie bude zastavené 30. 9. o polnoci a všetky hlasy zrátame a preveríme. Hlasy sa budú rátať len od predajcov, ktorí majú viac ako jednu predanú vecičku a kupujúcich, ktorí majú viac ako jednu kúpenú vec. Neplatné hlasy budú odstránené. Finálne poradie publikujeme v žurnále nasledujúci deň.

Bližšie informácie o súťaži a kompletné podmienky nájdete v Štatúte súťaže

 

 

Ak by ste si chceli pripomenúť najkrajšie handmade svadby z minulých ročníkov, tak si pozrite albumy z Mojej handmade svadby 5, Mojej handmade svadby 4, Mojej handmade svadby 3, Mojej handmade svadby 2 a Mojej handmade svadby 1.

 

Tešíme sa na vaše albumy plné inšpirácie!

redakcia SAShE.sk

Kam ďalej? Prečítajte si aj ďalšie články zo Žurnál+

Komentáre

sisahustavova My máme svadbu 18.9., takže s fotkami z svadby to asi nestíham, ale každopádne budem sledovať súťažiacich ♥...a rada sa zapojím o rok :). Teším sa na to.

2024-06-12 10:37:06
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »