Žurnál+

SAShE v Tržnici: Registrácia predajcov spustená!

P
SAShE.sk990 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Akcie / 2024-01-09 13:10:54 /  1 komentár / 17 lajkov

Vpustite svieži autorský vánok do svojho života! Po ponurej zime sa k slovu opäť hlási trojdňový sviatok rukodielnej práce, ktorý prebudí naše vnemy. Pod jednou strechou sa stretne výkvet toho najzaujímavejšieho z lokálneho dizajnu, handmade tvorby a remeselnej výroby.

 

 

Jarné SAShE v Tržnici sa bude konať od 20. do 22. 3. 2024 a dá opäť priestor overeným značkám, ale aj šikovným nováčikom. Výzva je otvorená aj pre dizajnérov, ktorí nie sú registrovaní na SAShE.sk. Počas podujatia sa vonku, pred Tržnicou, bude konať aj chutný Street Food Park.

Ak máte šikovné ruky, ktorými vytvárate handmade či dizajnové veci, a chcete na akcii prezentovať svoju tvorbu, prihláste sa do 8. 2. 2024 tu:

REGISTRAČNÝ FORMULÁR

 

Všetky dôležité a aktuálne informácie nájdete vo Facebook udalosti SAShE v Tržnici.

 

 

Kedy a kde?

20. – 22. 3. 2024

Str: 13.00 – 20.00 hod.
Štv: 13.00 – 20.00 hod.
Pia: 13.00 – 20.00 hod.

 

Miesto: Stará tržnica, Námestie Nežnej revolúcie, Bratislava
Vstup: 2€, pre deti do 12 rokov zadarmo

 

Za koľko?

Poplatok za všetky tri dni je nasledovný:

2x2m: 180€
3x2m: 230€
4x2m: 270€

 

Prihlásiť sa je možné len na všetky tri dni akcie. Cena zahŕňa nájom, tlač ceduľky pre označenie na evente, PR, elektrickú energiu, skúšobné kabínky, dva vstupy na event, zaistenie sociálnych zariadení a poriadku, ako aj bezpečnosť priestoru. Cena nezahŕňa stôl a stoličku - doplnkové služby sa platia na alebo po akcii. Vyberajte si prosím plochu, na ktorú sa zmestia všetky veci, ktoré na svojej predajnej ploche potrebujete mať.

 

Doplnkové služby:

Stôl: 15€ (kozodoskový stôl bez obrusu)
Štender: 8€
Stolička: 8€

 

Registrovať sa môžete do 8. 2. 2024 prostredníctvom registračného formulára.

 

Dôležité informácie:

  • Organizátorom podujatia je OZ Samé Ucho a SAShE.sk. Na všetky vaše organizačné otázky vám odpovie Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk.
  • Podrobné organizačné pokyny budú každému vybranému predajcovi doručené elektronicky na ním uvedený e-mail.
  • Predajca uhradí registračný poplatok podľa pokynov organizátora (OZ Samé Ucho). Podklady na platbu zašle vybraným predajcom organizátor. V prípade, že predajca uhradí príspevok a v termíne konania sa na miesto konania nedostaví, príspevok sa nevracia.
  • Okrem registračného poplatku je potrebné uhradiť aj kauciu vo výške 50 €. Tá vám bude vrátená alebo nevrátená po akcii v závislosti od dodržania predajných časov.
  • Predajcovi bude pridelený priestor v hale na základe plánu zhotoveného organizátorom.
  • Predajca je sám zodpovedný za vlastnú registračnú pokladňu podľa aktuálnej vyhlášky. V prípade, že je predajca slobodný umelec, postačí odovzdanie čestného prehlásenia organizátorovi podujatia (OZ Samé Ucho).
  • Organizačné otázky (kde môžete parkovať, nechať tovar, osvetlenie, elektrina a pod.), prosím, smerujte na nášho spoluorganizátora, teda OZ Samé Ucho, ktorý má na starosti priestor v Starej tržnici (kontaktná osoba je Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk).

 

 

Ak sa už neviete dočkať jari, slniečka a farebných sukní, môžete sa už teraz tešiť na naše jarné SAShE v Tržnici!

redakcia SAShE.sk

Komentáre

mimymajtslaskou Už sa neviem dočkať!♥️

2024-01-11 07:08:32
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »