Žurnál+

Registrujte sa na Vianočné SAShE x Tržnica Nivy

P
SAShE.sk988 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Akcie / 2021-11-07 14:04:40 /  11 komentárov / 20 lajkov / 413x zobrazený

Registrácia predajcov na Vianočné SAShE x Tržnica Nivy je spustená! Radi uvidíme vašu značku na akcii, ktorá je živou verziou SAShE stránky. Novinkou je, že sa tentoraz uvidíme v krásnych novučičkých priestoroch Tržnice Nivy v Bratislave.

 

 

Milí priatelia, tešíme sa, že sme mohli naplniť vaše želania a usporiadať akciu Vianočné SAShE, a to v spolupráci s Tržnicou Nivy.

Budeme mať k dispozícii tri, šesť alebo deväť dní predaja, podľa vašich možností a schopností, veľkorysé priestory, komfort, pohodu a v neposlednom rade návštevnosť najnovšieho nákupného centra.

Spoločne vytvoríme našu typickú SAShE atmosféru, útulný vizuál, láskavú spoluprácu a najmä naše jedinečné vzťahy so zákazníkmi, aj medzi sebou.

 

Kedy?

Na toto všetko sa už spoločne tešíme od 15. do 23. decembra v Tržnica Nivy.

 

REGISTRAČNÝ FORMULÁR NÁJDETE TU

 

Všetky dôležité informácie nájdete vo facebook udalosti Vianočné SAShE x Tržnica Nivy.

 

Registrácia trvá do 8.11., tak si nenechajte ujsť túto príležitosť vidieť sa v najkrajší čas roka. Miesto: Tržnica Nivy, Mlynské nivy 3, 821 09 Bratislava.

Podmienky a podrobnejšie detaily nájdete ako vždy v našom formulári.

 

Za koľko?

Plocha

2x2 m: 50€ / deň
3x2 m: 75€ / deň
4x2 m: 100€ / deň

Cena zahŕňa nájom, označenie na evente, PR, elektrickú energiu, skúšobné kabínky, zaistenie sociálnych zariadení a poriadku, ako aj bezpečnosť priestoru. Cena nezahŕňa stôl, štender ani stoličku - doplnkové služby sa platia na alebo po akcii. Vyberajte si prosím plochu, na ktorú sa zmestia všetky veci, ktoré na svojej predajnej ploche potrebujete mať.

Vypožičanie doplnkových služieb

Stôl: 10€ (kozodoskový stôl bez obrusu)
Štender: 5€
Stolička: 5€
Nie sme platcami DPH.

 

Registrovať sa môžete do 8. 11. 2021 prostredníctvom registračného formulára.

 

Čo?

Výzva je otvorená aj pre predajcov, ktorí nie sú registrovaní na sashe.sk. Akciu plánujeme poňať všestranne, budeme radi, keď sa na nej budú predávať rôznorodé vecičky a aj s vianočnou tematikou. Prihlásiť sa teda môže tradičný aj moderný predajca.

 

Dôležité informácie:

  • Organizátorom podujatia je OZ Samé Ucho a SAShE.sk. Na všetky vaše organizačné otázky vám odpovie Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk.
  • Podrobné organizačné pokyny budú každému vybranému predajcovi doručené elektronicky na ním uvedený e-mail.
  • Predajca uhradí registračný poplatok podľa pokynov organizátora (OZ Samé Ucho). Podklady na platbu zašle vybraným predajcom organizátor. V prípade, že predajca uhradí príspevok a v termíne konania sa na miesto konania nedostaví, príspevok sa nevracia.
  • Okrem registračného poplatku je potrebné uhradiť aj kauciu vo výške 50 €. Tá vám bude vrátená alebo nevrátená po akcii v závislosti od dodržania predajných časov.
  • Predajcovi bude pridelený priestor v hale na základe plánu zhotoveného organizátorom.
  • Predajca je sám zodpovedný za vlastnú registračnú pokladňu podľa aktuálnej vyhlášky. V prípade, že je predajca slobodný umelec, postačí odovzdanie čestného prehlásenia organizátorovi podujatia (OZ Samé Ucho).
  • Organizačné otázky (kde môžete parkovať, nechať tovar, osvetlenie, elektrina a pod.), prosím, smerujte na nášho spoluorganizátora, teda OZ Samé Ucho, ktorý má na starosti priestor v Tržnica Nivy (kontaktná osoba je Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk).
  • Čo sa týka epidemiologických nariadení, dôsledne ich sledujeme a budeme sa podľa nich riadiť, ak zo zákona priebežne vzniknú požiadavky smerujúce k predajcom, budeme ich potvrdeným značkám včas tlmočiť.

 

Tešíme sa na vás :)

redakcia SAShE.sk

Komentáre

SkaraZu Prosim vás, viete odpovedať z akého dôvodu chce po predajcich organizátor túto informáciu?

Som oboznámený s povinnosťou každý deň organizátorovi odovzdať dennú uzávierku v registračnej pokladnici *

Ďakujem

2021-11-02 13:03:372x

Candler Tiež by nás zaujímala odpoveď na predchádzajúcu otázku.

2021-11-02 13:11:39

SAShE.sk  REDAKCIA  Dobrý deň prajeme, na všetky vaše organizačné otázky vám odpovie Zuzana Lobotková - trznica@sashe.sk

2021-11-03 12:08:55

Candler Dobrý deň,

ďakujeme! Písali sme už včera, ale zatiaľ odpoveď nemáme.

2021-11-03 13:04:52

Pohan Dobrý deň, aj nás by zaujímal dôvod, prečo žiada organizátor denné uzávierky od predajcov. Ďakujeme za odpoveď

2021-11-08 14:06:19

Candler Dostali sme takúto odpoveď:

Dobrý deň,

v registrácii je podmienka byť oboznámený a súhlasiť s podmienkami podujatia, ktoré si ako súkromný subjekt môže priestor aj my určovať sami. A súhlas s podmienkami je na účasť na akcii nutný, rovnako je to aj právne záväzný vzťah, ktorý je alternatívou k zmluve. Nikoho k účasti na akcii nenútime, toto je však podmienkou, ktorá musí byť naplnená.

.

Priznáme sa, že sme z toho sklamaní. Prihlásili sme sa, veď jasné, že chceme prísť. Z poslednej vety ale vidíme, že ťaháme za kratší koniec... Na otázku, čo znamená informačný prehľad, sme odpoveď nedostali. Je jasné, že informácie o tržbách sa dajú použiť rôzne - od promovania trhu až po cenotvorbu nových produktov. Pre rozbehnuté značku majú tieto informáciu status obchodného tajomstva. Vždy, keď osoba dáva súhlas so spracovaním údajov, je presne špecifikované, na aké účely. Tu nič. Ani po požiadaní o doplnenie. Len správa, že vlastne nemusíme chodiť... :(

2021-11-08 16:34:563x

Mydlaren Vidím, že nie som sama kto mal z tej podmienky zvláštny pocit. ja som dostala odpoveď v správe prečo to tak je (tržnica má takú podmienku) ale taká tá trpká príchuť zostala pretože z takej odpovede nie je známy reálny dôvod. Veľmi nešťastne odkomunikované. Sama som zvedavá kto tam tento rok bude.

2021-11-09 08:51:162x

SkaraZu Sú to praktiky obchodných centier. Dnes nahliadnutie do evidencie tržieb, zajtra percentá z obratu. Za týchto podmienok sa akcie nezúčastním ak by som bola ako predajca vybraná.

2021-11-09 09:05:543x

SAShE.sk  REDAKCIA  Zdravime zo SAShE, snazili sme sa vypocut vasu dlhodobu poziadavku na vianocnu SAShE akciu, ktoru bohuzial nebolo mozne organizovat v nasom rozmere a termine v Starej trznici, kde su vam uz podmienky zname a dlhodobo nam vsetkym vyhovuju. Nasli sme partnera v obchodnom centre Trznica Nivy, je to uplne nova a diametralne odlisna spolupraca. Ak sme akciu pre vas chceli, museli sme akceptovat podmienky centra, ktore vztahuju na vsetky prevadzky, aj malych predajcov, teda pouzitie registracnej pokladne a evidenciu trzby. Pre komercne prevadzky su to bezne podmienky, su zvyknuti denne referovat stav pokladne nakupnemu centru. Pokusali sme sa Nivam vysvetlit, ze v nasom pripade ide o vyrazne ine typy predajcov a podnikania, bohuzial bola to ich striktna podmienka. Povodna podmienka bola aj percenta z vasej trzby, tu sa nam podarilo vyjednat a zmenit na fixny najom. Bohuzial v niecom sme museli ustupit a vzhladom na to, ako je vianocna akcia z vasej strany dopytovana sme to povazovali za rozumny kompromis. Mame priestor velkeho nakupneho centra, danou za to su bohuzial jeho podmienky. Pokial by sme boli na menej komercnej pode, vedeli by sme ist "nasim stylom", nedokazali by sme vam tam ale zabezpecit kvalitne priestory a navstevnost. Verime, ze je to pochopitelny a akceptovatelny, aj ked nie prijemny kompromis. Zaujem znaciek je velky, vacsina z vas uz tieto podmienky pozna a ma s nimi skusenosti z inych velkych akcii alebo predaja v obchodnych centrach. Pre niektorych z vas, uprimne povedane vratane nas samych v SAShE, je to nova situacia, vnimajme to prosim vsak tak, ze bez tychto podmienok by sme vianocnu akciu nemali, nedisponujeme inym, dalsim priestorom, kde by to vedelo byt za inych podmienok. Mame Staru Trznicu, kde to zatial vie byt inak a mame teraz tuto novu spolupracu, uvidime ako sa osvedci. Kazdopadne dakujeme za zaujem, porozumenie snahu o kompromis.

2021-11-09 09:39:273x

Candler Milá redakcia, ďakujeme, že sa snažíte a že vytvárate takéto možnosti pre tvorcov. Je to výnimočné. My chápeme, že je to podmienkou nákupného centra, ale zaujíma nás rozsah možností použitia informácií z našich denných uzávierok. Nič iné. Keď máme vyjadriť súhlas, mali by sme mať aj možnosť prečítať si podmienky. Ako keď vyjadrujeme súhlas GDPR a môžeme kliknúť na link, kde nájdeme podrobnosti o tom, s čím súhlasíme. Celá táto doba hoaxov a neplánovaných vovedení do omylov nás učí, že máme byť opatrní.

2021-11-09 12:55:43

SAShE.sk  REDAKCIA  Poziadali sme Trznicu Nivy o vyjadrenie, verime, ze vam stanovisko, ktore sme na zaklade toho sformulovali, pomoze zorientovat sa v situacii a zodpovie vase pripadne obavy: "Dobrý deň,

keďže Tržnica Nivy je nový priestor, ale aj nový typ prevádzky v obchodnom centre, jej prevádzkovatelia sa snažia zozbierať čo najviac informácií. Tie by im mali pomôcť dobudúcna zlepšiť parametre príležitostných trhov - a teda ktoré dni sú úspešné, ktoré už menej. Budú potom vedieť povedať, v ktoré dni by sa príležitostné trhy mohli konávať, aj koľko dní by mali trvať, aby to bolo pre predajcov aj pre priestor čo najefektívnejšie. Tiež sa z týchto podkladov buda dať pre budúce spolupráce vyhodnocovať, koľko trhových miest by sa malo obsadzovať, aká pravidelnosť takýchto podujatí je optimálna, či treba optimalizovať ponuku, ako aj veľkosť kategórií ponúkaného tovaru, prípadne či je lepšie to robiť v iných zónach Tržnice. Tieto informácie sa teda dostanú iba k organizátorom, ktorými sú SAShE, priestor Tržnice Nivy a občianske združenie, ktoré sa o akciu produkčne stará. S informáciami sa nebude verejne pracovať, ani sa k nim nikto iný nedostane. Dôležité ešte je, že informácie o tržbách nepatria medzi citlivé informácie na úrovni GDPR, napokon celoročné tržby sú verejne dostupné pri podnikateľských subjektoch."

2021-11-12 14:00:05
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.