Žurnál+

Registrácia predajcov: SAShE na Pohode!

P
SAShE.sk988 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Akcie / 2023-04-24 14:19:07 /  Pridaj komentár / 20 lajkov

Spojilo sa lákavé s láskavým! Vizuálne krásno SAShE si podalo ruku s najprívetivejším miestom na našej planéte, s festivalom Pohoda. Vznikol z toho originálny projekt, na ktorý budú naše zmysly dlho spomínať.

 

 

SAShE na Pohode

Pozývame vás predávať svoju originálnu tvorbu na najväčšom slovenskom hudobnom festivale. Počas troch festivalových dní sa na trenčianskom letisku udeje ohňostroj tvorivosti a vášne pre kvalitnú ručnú tvorbu. Pod jednou strechou SAShE stanu dáme priestor autorským a rukodielnym značkám, workshopom s pridanou hodnotou a najmä našej už tradične láskavej SAShE atmosfére.

 

SAShE na Pohode otvára registráciu predajcov. Ak máte šikovné ruky, ktorými vytvárate handmade či dizajnové veci, a chcete prezentovať svoju tvorbu na najväčšom slovenskom hudobnom festivale, toto je jedinečná príležitosť. V cene predajného miesta sú zahrnuté aj dva lístky na festival!

 

Prihláste sa do 25. 5. tu:

REGISTRAČNÝ FORMULÁR NÁJDETE TU

 

Výzva je otvorená aj pre dizajnérov, ktorí nie sú registrovaní na SAShE.sk. Všetky dôležité informácie nájdete vo Facebook udalosti SAShE na Pohode.

 

Kedy a kde?

6. – 9. 7. 2023

Štv: 10:00 - 20:00 hod.
Pi: 10:00 - 20:00 hod.
So: 10:00 - 20:00 hod.
Ne: 09:00 - 12:00 hod.

Miesto: Letisko Trenčín, Trenčín

Vstup: lístok na festival Pohoda

 

Za koľko?

Poplatok za všetky dni je nasledovný:

2x2m: 400€
3x2m: 500€
4x2m: 600€

Iná plocha po dohode s organizátorom. Cena zahŕňa nájom, vstup pre dve osoby na festival, tlač ceduľky pre označenie na evente, PR, elektrickú energiu, skúšobné kabínky, zaistenie sociálnych zariadení a poriadku, ako aj bezpečnosť priestoru. Ceny sú uvedené BEZ DPH.

Cena nezahŕňa stôl a stoličku - doplnkové služby sa platia na alebo po akcii. Vyberajte si prosím plochu, na ktorú sa zmestia všetky veci, ktoré na svojej predajnej ploche potrebujete mať.

Stôl: 20€ (kozodoskový stôl bez obrusu)
Štender: 10€
Stolička: 10€

 

Registrovať sa môžete do 25. 5. 2023 prostredníctvom registračného formulára.

 

Prečítajte si aj:

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Dôležité informácie:

  • Organizátorom podujatia je OZ Samé Ucho, Pohoda Festival a SAShE.sk. Na všetky vaše organizačné otázky vám odpovie Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk
  • Podrobné organizačné pokyny budú každému vybranému predajcovi doručené elektronicky na ním uvedený e-mail.
  • Predajca uhradí registračný poplatok podľa pokynov organizátora (OZ Samé Ucho). Podklady na platbu zašle vybraným predajcom organizátor. V prípade, že predajca uhradí príspevok a v termíne konania sa na miesto konania nedostaví, príspevok sa nevracia.
  • Okrem registračného poplatku je potrebné uhradiť aj kauciu - viazaná na príchody a odchody v otváracích hodinách: 100€
  • Predajcovi bude pridelený priestor na základe plánu zhotoveného organizátorom.
  • Predajca je sám zodpovedný za vlastnú registračnú pokladňu podľa aktuálnej vyhlášky. V prípade, že je predajca slobodný umelec, postačí odovzdanie čestného prehlásenia organizátorovi podujatia (OZ Samé Ucho).
  • Organizačné otázky (kde môžete parkovať, nechať tovar, osvetlenie, elektrina a pod.), prosím, smerujte na nášho spoluorganizátora, teda OZ Samé Ucho (kontaktná osoba je Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk).
  • Čo sa týka epidemiologických nariadení, dôsledne ich sledujeme a budeme sa podľa nich riadiť, ak zo zákona priebežne vzniknú požiadavky smerujúce k predajcom, budeme ich potvrdeným značkám včas tlmočiť.

 

Tešíme sa na vás :)

redakcia SAShE.sk

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte