Žurnál+

Registrujte sa na jesenné SAShE v Tržnici!

P
SAShE.sk962 predaných ks, 538 hodnotení

SAShE.sk . » Akcie / 2021-07-24 17:36:13 /  Pridaj komentár / 33 lajkov / 1702x zobrazený

Registrácia predajcov na jesenné SAShE v Tržnici je spustená! Radi uvidíme vašu značku na akcii, ktorá je živou verziou SAShE stránky. Po dlhej dobe máme možnosť stretnúť sa naživo, vyskúšať, či ovoňať výrobky a spraviť si radosť rukodielnymi peknosťami. Určite vám to už tiež chýbalo ako nám!

 

 

Jesenné SAShE v Tržnici sa bude konať od 15. do 17. 9. 2021 a dá opäť priestor overeným značkám, ale aj šikovným nováčikom. Tešíme sa na predajcov oblečenia, kabeliek, šperkov, doplnkov, kozmetiky, výrobkov a oblečenia pre deti, vecí do domácnosti, aj zero waste produktov. Ak by vám počas nakupovania vyhladlo, vonku pred Tržnicou bude prebiehať obľúbený Street food park plný dobrôt.

Prihlásiť sa môžete do 6. 8. 2021 prostredníctvom registračného formulára.

 

REGISTRAČNÝ FORMULÁR NÁJDETE TU

 

Všetky dôležité informácie nájdete vo facebook udalosti SAShE v Tržnici.

 

Kedy a kde?

 

streda 15.9. (od 13:00 do 20:00)
štvrtok 16.9. (od 13:00 do 20:00)
piatok 17.9. (od 13:00 do 20:00)

 

Stará tržnica, Námestie SNP 484/25, 811 01 Bratislava - Staré Mesto

 

Upozorňujeme, že nie je možné zúčastniť sa trhu len dva dni a ani odísť skôr. Návštevníkom SAShE v Tržnici chceme garantovať, že v každej chvíli nájdu na trhu všetkých predajcov, ktorých sme vybrali a označili informačnými tabuľami.

 

Za koľko?

 

Poplatok za všetky tri dni je nasledovný:

2x2 m = 110 €
2x3 m = 150 €
2x4 m = 180 €

(poplatok za plochu je zároveň registračný poplatok, súčasťou predajnej plochy nie je stôl ani stolička)

Zapožičanie stola, 1ks = 10 €
Zapožičanie stoličky, 1ks = 5 €
Zapožičanie štendra, 1ks = 5 €

Cena zahŕňa nájom, tlač ceduľky pre označenie na trhu, PR, elektrickú energiu, skúšobné kabínky, dva vstupy na trh, zaistenie sociálnych zariadení, poriadku a bezpečnosti priestoru. Počas noci bude objekt strážený.

 

Registrovať sa môžete do 6. 8. 2021 prostredníctvom registračného formulára.

 

Čo?

 

Výzva je otvorená aj pre predajcov, ktorí nie sú registrovaní na sashe.sk. Akciu plánujeme poňať všestranne, budeme radi, keď sa na nej budú predávať rôznorodé vecičky. Prihlásiť sa teda môže tradičný aj moderný predajca.

Miesta bude pre predajcov dostatok, máme k dispozícii dve poschodia, pričom ich chceme rovnako zaplniť predajnými stánkami.

 

Vstupné na akciu pre návštevníkov bude 2 € (na mieste a platí na tri dni).

 

Dôležité informácie:

  • Organizátorom podujatia je OZ Samé Ucho a SAShE.sk. Na všetky vaše organizačné otázky vám odpovie Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk.
  • Podrobné organizačné pokyny budú každému vybranému predajcovi doručené elektronicky na ním uvedený e-mail.
  • Predajca uhradí registračný poplatok podľa pokynov organizátora (OZ Samé Ucho). Podklady na platbu zašle vybraným predajcom organizátor. V prípade, že predajca uhradí príspevok a v termíne konania sa na miesto konania nedostaví, príspevok sa nevracia.
  • Okrem registračného poplatku je potrebné uhradiť aj kauciu vo výške 50 €. Tá vám bude vrátená alebo nevrátená po akcii v závislosti od dodržania predajných časov.
  • Predajcovi bude pridelený priestor v hale na základe plánu zhotoveného organizátorom.
  • Predajca je sám zodpovedný za vlastnú registračnú pokladňu podľa aktuálnej vyhlášky. V prípade, že je predajca slobodný umelec, postačí odovzdanie čestného prehlásenia organizátorovi podujatia (OZ Samé Ucho).
  • Organizačné otázky (kde môžete parkovať, nechať tovar, osvetlenie, elektrina a pod.), prosím, smerujte na nášho spoluorganizátora, teda OZ Samé Ucho, ktorý má na starosti priestor v Starej tržnici (kontaktná osoba je Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk).
  • Čo sa týka epidemiologických nariadení, dôsledne ich sledujeme a budeme sa podľa nich riadiť, ak zo zákona priebežne vzniknú požiadavky smerujúce k predajcom, budeme ich potvrdeným značkám včas tlmočiť.

 

Tešíme sa na vás :)

redakcia SAShE.sk

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »