Žurnál+

Registrujte sa na jarné SAShE v Tržnici!

P
SAShE.sk992 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Akcie / 2023-01-26 12:29:53 /  Pridaj komentár / 20 lajkov

Registrácia predajcov na jarné SAShE v Tržnici je spustená! Privítajme jar kvalitnými, ručne robenými vecičkami od šikovných autorov a inšpirujme sa navzájom. Handmade je láska na prvý pohľad aj dotyk.

 

 

Jarné SAShE v Tržnici sa bude konať od 22. do 24. 3. 2023 a dá opäť priestor overeným značkám, ale aj šikovným nováčikom. Chystáme priestor, kde sú všetky produkty jedinečné, ručne tvorené a štýlové, od zrodenia myšlienky cez proces výroby až po výsledné dielo. Navštívte miesto, kde ani jeden kus nie je rovnaký, pretože každý má svoj príbeh s dušou, rovnako ako aj vy. Pod jednou strechou podporíme šikovných ľudí, ktorí si vážia remeslo.

Počas podujatia sa vonku, pred Tržnicou, bude konať aj chutný Street Food Park.

 

Ak máte šikovné ruky, ktorými vytvárate ručne robené, autorské alebo dizajnové veci, a chcete na akcii prezentovať svoju tvorbu, prihlásiť sa môžete do 8. 2. 2023 prostredníctvom registračného formulára:

REGISTRAČNÝ FORMULÁR NÁJDETE TU

 

Výzva je otvorená aj pre dizajnérov, ktorí nie sú registrovaní na SAShE.sk. Všetky dôležité informácie nájdete vo Facebook udalosti SAShE v Tržnici.

 

Kedy a kde?

streda 22. 3. (od 13:00 do 20:00)

štvrtok 23. 3. (od 13:00 do 20:00)

piatok 24. 3. (od 13:00 do 20:00)

 

Stará tržnica, Námestie SNP 484/25, 811 01 Bratislava - Staré Mesto

Upozorňujeme, že prihlásiť sa je možné len na všetky tri dni. Návštevníkom SAShE v Tržnici chceme garantovať, že v každej chvíli nájdu na trhu všetkých predajcov, ktorých sme vybrali a označili informačnými tabuľami.

 

Za koľko?

Poplatok za všetky tri dni je nasledovný:

2x2 m = 130 €
3x2 m = 180 €
4x2 m = 220 €

 

V prípade záujmu o väčšiu plochu je cena dohodou. Poplatok za plochu je zároveň registračný poplatok, súčasťou predajnej plochy nie je stôl ani stolička.

Zapožičanie stola, 1ks = 10 €
Zapožičanie stoličky, 1ks = 5 €
Zapožičanie štendra, 1ks = 5 €

Cena zahŕňa nájom, tlač ceduľky pre označenie na trhu, PR, elektrickú energiu, skúšobné kabínky, dva vstupy na trh, zaistenie sociálnych zariadení, poriadku a bezpečnosti priestoru. Počas noci bude objekt strážený.

 

Registrovať sa môžete do 8. 2. 2023 prostredníctvom registračného formulára.

 

Čo?

Akciu plánujeme poňať všestranne, budeme radi, keď sa na nej budú predávať rôznorodé vecičky. Prihlásiť sa teda môže tradičný aj moderný predajca. Máme k dispozícii dve poschodia, pričom ich chceme rovnako zaplniť predajnými stánkami.

Vstupné na akciu pre návštevníkov bude 2 € (na mieste a platí na tri dni).

 

Dôležité informácie:

  • Organizátorom podujatia je OZ Samé Ucho a SAShE.sk. Na všetky vaše organizačné otázky vám odpovie Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk.
  • Podrobné organizačné pokyny budú každému vybranému predajcovi doručené elektronicky na ním uvedený e-mail.
  • Predajca uhradí registračný poplatok podľa pokynov organizátora (OZ Samé Ucho). Podklady na platbu zašle vybraným predajcom organizátor. V prípade, že predajca uhradí príspevok a v termíne konania sa na miesto konania nedostaví, príspevok sa nevracia.
  • Okrem registračného poplatku je potrebné uhradiť aj kauciu vo výške 50 €. Tá vám bude vrátená alebo nevrátená po akcii v závislosti od dodržania predajných časov.
  • Predajcovi bude pridelený priestor v hale na základe plánu zhotoveného organizátorom.
  • Predajca je sám zodpovedný za vlastnú registračnú pokladňu podľa aktuálnej vyhlášky. V prípade, že je predajca slobodný umelec, postačí odovzdanie čestného prehlásenia organizátorovi podujatia (OZ Samé Ucho).
  • Organizačné otázky (kde môžete parkovať, nechať tovar, osvetlenie, elektrina a pod.), prosím, smerujte na nášho spoluorganizátora, teda OZ Samé Ucho, ktorý má na starosti priestor v Starej tržnici (kontaktná osoba je Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk).
  • Čo sa týka epidemiologických nariadení, dôsledne ich sledujeme a budeme sa podľa nich riadiť, ak zo zákona priebežne vzniknú požiadavky smerujúce k predajcom, budeme ich potvrdeným značkám včas tlmočiť.

 

Tešíme sa na vás :)

redakcia SAShE.sk

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »