Žurnál+

Registrácia predajcov: Letné SAShE v Kácečku!

P
SAShE.sk992 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Akcie / 2024-06-16 20:23:23 /  Pridaj komentár / 13 lajkov

Pestré, hravé, originálne a poctivé! Dajte si letné rande s lokálnym dizajnom, handmade a remeslom. Letné SAShE bude prvýkrát v Kácečku v Bratislave. Registrácia predajcov je práve spustená!

 

 

Prázdninové vydanie obľubeného sviatku rukodielnej práce prinesie kurátorsky výber kvalitnej módy pre všetky vekové katagórie, jedinečnú bižutériu, kvalitnú prírodnú kozmetiku, zaujímavosti pre deti aj štýlové doplnky do domácnosti. Príďte sa osviežiť tvorbou, na ktorej záleží! Okrem predajnej prehliadky sa môžete tešiť na program pre deti a jedinečné workshopy.

Pod jednou strechou SAShE stanu dáme priestor autorským a rukodielnym značkám, workshopom s pridanou hodnotou a najmä našej už tradične láskavej SAShE atmosfére.

Prvýkrát sa uvidíme v nových priestoroch Kácečka na Kamennom námestí v Bratislave. Všetky dôležité informácie nájdete vo Facebook udalosti Letné SAShE v Kácečku.

 

Ak máte šikovné ruky, ktorými vytvárate handmade či dizajnové veci a chcete na akcii prezentovať svoju tvorbu, prihláste sa do 19. 6. tu: bit.ly/LetneSAShE. Výzva je otvorená aj pre dizajnérov, ktorí nie sú registrovaní na SAShE.sk.

 

REGISTRAČNÝ FORMULÁR NÁJDETE TU

 

 

Kedy a kde?

27. 7. 2024 (sobota)

Čas konania: 10:00 – 17:00 hod.
Miesto: Kácečko, Kamenné námestie 1/a, 811 08 Bratislava
Vstup: zadarmo

 

Za koľko?

Poplatok je nasledovný:

2x2m: 80 €
3x2m: 110 €
4x2m: 145 €

Iná plocha po dohode s organizátorom. Cena zahŕňa nájom, tlač ceduľky pre označenie na evente, PR, elektrickú energiu, skúšobné kabínky, zaistenie sociálnych zariadení a poriadku, ako aj bezpečnosť priestoru.

Cena nezahŕňa stôl a stoličku - doplnkové služby sa platia na alebo po akcii. Vyberajte si prosím plochu, na ktorú sa zmestia všetky veci, ktoré na svojej predajnej ploche potrebujete mať.

Stôl: 15 € 
Štender: 8 €
Stolička: 8 €

 

Registrovať sa môžete do 19. 6. 2024 prostredníctvom registračného formulára.

 

Dôležité informácie:

  • Organizátorom podujatia je OZ Samé Ucho a SAShE.sk - trznica@sashe.sk (kontaktná osoba je Júlia Obdržalová).
  • Podrobné organizačné pokyny budú každému vybranému predajcovi doručené elektronicky na ním uvedený e-mail.
  • Predajca uhradí registračný poplatok podľa pokynov organizátora (OZ Samé Ucho). Podklady na platbu zašle vybraným predajcom organizátor. V prípade, že predajca uhradí príspevok a v termíne konania sa na miesto konania nedostaví, príspevok sa nevracia.
  • Okrem registračného poplatku je potrebné uhradiť aj kauciu - viazaná na príchody a odchody v otváracích hodinách: 50€.
  • Predajcovi bude pridelený priestor na základe plánu zhotoveného organizátorom.
  • Predajca je sám zodpovedný za vlastnú registračnú pokladňu podľa aktuálnej vyhlášky. V prípade, že je predajca slobodný umelec, postačí odovzdanie čestného prehlásenia organizátorovi podujatia (OZ Samé Ucho).
  • Organizačné otázky (kde môžete parkovať, nechať tovar, osvetlenie, elektrina a pod.), prosím, smerujte na nášho spoluorganizátora, teda OZ Samé Ucho.

 

Tešíme sa na vás :)

redakcia SAShE.sk

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »