Domov » Žurnál+ » Autor: SAShE.sk

Žurnál+

SAShE seriál – SAShE v tržnici

Prečítajte si o našom letnom festivale moderného folklóru

Registrácia na veľké jarné SAShE v Tržnici je spustená!

SAShE.sk . » Akcie / 2019-02-10 12:00:00 /  4 komentáre / 32 lajkov

SAShE je ako návrat domov. Tam, kde nájdete veci, ktoré sú vám vzácne, zahrejú pri srdci a vylúdia úsmev na tvári. Veľké jarné SAShE spojí od 20. - 22.3.2019 pod jednou strechou tradičné kúsky a moderné trendy zo sveta domácej rukodielnej tvorby.

 

Všetci SAShE pozitívni, ktorí máte šikovné ruky, vyrábate tradičné či dizajnové vecičky a chcete na jarnom SAShE v Tržnici (20. - 22.3.2019) ukázať svoju tvorbu, prihláste sa. Pozor, keďže termín trhu je čoskoro, registrácia končí už 22.2.2019.

 
Čo sme pripravili?
 
 • tri dni predajných trhov
 • unikátny detský kútik :D
 • skúšobné kabínky
 • občerstvenie nielen vo vnútri Tržnice, ale aj von, súbežne bude prebiehať Street Food Park
 • oddychovú zónu
 • Zero Waste zónu
 • zoznam predajcov a všetky ostatné informácie nájdete vo facebook udalosti SAShE v Tržnici
 
Kedy, kde a za koľko:
 
streda 20.3. (od 14:00 do 21:00)
štvrtok 21.3. (od 14:00 do 21:00)
piatok 22.3. (od 14:00 do 19:00)

Stará Tržnica, Námestie SNP 484/25, 811 01 Bratislava - Staré Mesto
 
Upozorňujeme, že nie je možné zúčastniť sa trhu len dva dni a ani odísť skôr. Návštevníkom SAShE v Tržnici chceme garantovať, že v každej chvíli nájdu na trhu všetkých predajcov, ktorých sme vybrali a označili informačnými tabuľami.

Poplatok za všetky tri dni je nasledovný (mierne sme zdvihli poplatok za stoly, je to z dôvodu, že sa snažíme trhy stále posúvať, robiť ich krajšie, nápaditejšie a atraktívnejšie, ďakujeme za pochopenie):
 
2x2 m = 110€
2x3 m = 150€
2x4 m = 180€

(poplatok za plochu je zároveň registračný poplatok, súčasťou predajnej plochy nie je
stôl ani stolička)

Zapožičanie stola – 1ks – 10 €
Zapožičanie stoličky – 1ks – 5 €
Zapožičanie štendra – 1ks – 5 €

Cena zahŕňa nájom, tlač cedulky pre označenie na trhu, PR, elektrickú energiu, skúšobné kabínky, dva vstupy na trh, zaistenie sociálnych zariadení, poriadku a bezpečnosti priestoru. Počas noci bude objekt strážený.

 
Registrovať sa môžete do 22.2.2019 prostredníctvom Registračného formulára.
 
 
Po výbere zaregistrovaných predajcov bude každý záujemca do 26.2.2019 kontaktovaný s rozhodnutím. Výzva je otvorená aj pre predajcov, ktorí nie sú registrovaní na sashe.sk.
 
 
Čo?
 
Akciu plánujeme poňať všestranne, budeme radi, keď sa na nej budú predávať rôznorodé vecičky, prihlásiť sa teda môže aj tradičný aj moderný predajca.

Miesta bude pre predajcov dostatok, máme k dispozícii dve poschodia, pričom ich chceme rovnako zaplniť predajnými stánkami.

Vstupné na akciu pre návštevníkov bude 2 € (na mieste a platí na tri dni).
 
 
Dôležité informácie:
 
 • organizátorom podujatia je OZ Samé Ucho a SAShE.sk. Na všetky vaše organizačné otázky vám odpovie Zuzana Lobotková, zuzana@kulturmarket.sk
 • podrobné organizačné pokyny budú každému vybranému predajcovi doručené elektronicky na ním uvedený e-mail
 • predajca uhradí registračný poplatok podľa pokynov organizátora (OZ Samé Ucho). Podklady na platbu zašle vybraným predajcom organizátor. V prípade, že predajca uhradí príspevok a v termíne konania sa na miesto konania nedostaví, príspevok sa nevracia.
 • predajcovi bude pridelený priestor v hale na základe plánu zhotoveného organizátorom
 • predajca je sám zodpovedný za vlastnú registračnú pokladňu podľa aktuálnej vyhlášky. V prípade, že je predajca slobodný umelec, postačí odovzdanie čestného prehlásenia organizátorom podujatia (OZ Samé Ucho)

Organizačné otázky (kde môžete parkovať, nechať tovar, osvetlenie, elektrina a pod.), prosím, smerujte na nášho spolu-organizátora, teda OZ Samé Ucho, ktorý má na starosti priestor v Starej tržnici (kontaktná osoba je Zuzana Lobotková, zuzana@kulturmarket.sk).

Tešíme sa. :D

Redakcia SAShE.sk


 

Komentáre

KERAMIKA-MAGO Ráda bych se přihlásila, ale nevím jak s EET. V ČR ji zatím mít nemusím, ale v SR prý ano. Co by to obnášelo z mé strany? Poradil by mi tu někdo? Moc děkuji :)

2019-02-11 10:56:52

SAShE.sk  REDAKCIA  Dobry den, na Slovensku treba mat bud prenosnu pokladnicu alebo virtualnu pokladnicu. Virtualna pokladnica je zdarma, jej vybavanie trva 30 dni. Dakujeme pekne.

2019-02-26 14:18:03

PeterGorcsosArt potrebuju slobony umelci tiez pokladnicu?

2020-02-20 20:43:11

Maertiii Ahoj, a jak to je tenhle rok 2020 bude probihat market třeba až v září, a jak to tam máte s evidenci tržeb pro řemeslníky něco jako tohle? https://leeto.cz/eet_remeslniky Je možný aby se tam dostal někdo i s j? Docela se mi tahle událost zamlouvá a chtěl bych, se tam jet podívat ať už jako řemeslník nebo jen tak třeba na výlet, byl bych rád za nějaké další info jak to bude tenhle rok diky

2020-08-08 08:51:27

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
SAShE.sk
SAShE.sk
956 predaných ks, 538 hodnotení

SAShE.sk je priestor pre ľudí so šikovnými rukami a náročným vkusom.
SAShE.sk je tu pre vás, aby vám bolo veselšie, aby ste sa mali kam chodiť inšpirovať, aby ste mali kde prezentovať svoju tvorbu a aby bolo na Slovensku originálnejšie a farebnejšie

Informácie

Ku každému nákupu vám pribalíme aj naše SAShE Kresky - dočasné tetovačky ako darček :)

SAShE v tržnici

www.sashe.sk/serial/sashe-v-trznici

Prečítajte si o našom letnom festivale moderného folklóru

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »