SAShE - slovenský handmade design.
Domov » Žurnál+ » Autor: SAShE.sk

Žurnál+

SAShE seriál – SAShE v tržnici

Prečítajte si o našom letnom festivale moderného folklóru

Registrácia na handmade trh SAShE v Žiline

SAShE.sk . » Akcie / 2018-03-11 08:01:29 /  1 komentár / 25 lajkov

Druhý ročník SAShE v Žiline sa bude konať v nedeľu 13. mája 2018. Príďte sa stretnúť s priateľmi, nakúpiť rukodielne vecičky, zabaviť sa na workshopoch, osláviť Deň matiek a stráviť príjemnú nedeľu.

Predajné trhy v Žiline boli minulý rok úspešné, takže nie je dôvod, aby sme v nich nepokračovali.

Konať sa budú presne na tom istom mieste, v modernom a príjemnom Event House Žilina

Ako naposledy, SAShE v Žiline bude jednodňovou akciou. Na návštevníkov budú čakať workshopy, príjemná hudba, dobré jedlo a samozrejme rukodielna tvorba. Dátum sme zvolili opäť v máji, pretože dúfame, že budeme mať príjemné, jarno-letné počasie. Event House Žilina má super terasu, vlastnú kaviareň, šatne, bar a catering (čo je super správa, pretože každý predajca si bude môcť objednať menu na obed).


Kedy?

nedeľa 13. máj 2018 od 10:00 do 19:00


Kde?

Event House Žilina, Bytčická 16, Žilina


Koľko predajcov?

Trh plánujeme poňať všestranne, budeme radi, keď sa na ňom budú predávať rôznorodé vecičky, prihlásiť sa teda môže ktokoľvek. Priestor je ladený do minimalisticko - urban štýlu, preto ho treba zaplniť!

Keďže bude máj, bude to ideálny čas na predaj letnejšieho oblečenia, dospeláckeho aj detského, doplnkov a kabeliek. Veľmi radi by sme videli aj viac predajcov z kategórie bývanie, kozmetika a materiál. 

Miesta bude pre cca 55-65 predajcov.


A aký bude program?

Plánujeme mať počas podujatia tri workshopy, počas ktorých si návštevníci budú môcť vyrobiť niečo aj na domov. O workshopoch budeme informovať v našej facebook udalosti.

Pre deti pripravujeme detský kútik a nezabúdame ani na fakt, že maminy budú mať sviatok. Program bude nastavený tak, aby návštevníci strávili príjemný nedeľný čas s rodinou práve u nás.

Ak by ste sa chceli nejak zapojiť, rozhodne nás informujte cez kontaktný formulár.Koľko?

Výstavný priestor sa predáva v cene 34,50 EUR s DPH za meter štvorcový.
V cene výstavného priestoru je základný mobiliár (stôl s obrusom, stoličky) po dohode prípojka elektrickej energie, komunikovanie predajcov v online a offline kampaniach a ostatných propagačných materiáloch. V prípade, že máte záujem o doobjednanie ďalšieho príslušenstva, je to možné po individuálnej dohode.

Vstupné na akciu pre návštevníkov bude 3 €, v cene je sprievodný program (workshopy, detský kútik, hry pre deti a tombola). Deti do 6 rokov majú vstupné zdarma.

Registrovať sa môžete do 31.3.2018 prostredníctvom Registračného formuláru.

Zoznam predajcov, ktorých sme vybrali, zverejníme po 7.4.2018.


Čo je Event House Žilna a kde sa nachádza?

Event House Žilina je dizajnovou novinkou medzi eventovými priestormi na Slovensku. Zároveň je štýlovým miestom na podujatia rôzneho zamerania pre verejnosť. Unikátny industriálny priestor je možné prispôsobiť na koncerty, párty, firemné akcie, výstavy, konferencie, oslavy a svadby. Priestory Event House sú projektom eventovej agentúry SpicyBrown. www.eventhouse.sk

Nachádza sa v priemyselnej zóne Žiliny (Bytčická 16) s ľahkou dostupnosťou z centra mesta.

 

 

Dôležité informácie:
 

 • Organizátorom podujatia je Event House Žilina a SAShE.sk. Na všetky vaše organizačné otázky vám odpovieme e-mailom sashezilina@gmail.com.
 • Podrobné organizačné pokyny budú každému vybranému predajcovi doručené elektronicky na ním uvedený e-mail.
 • Registrácia predajcov prostredníctvom registračného formulára je možná do 31.3.2018.
 • Finálny zoznam vybraných predajcov na Sashe v Žiline 2018 bude zverejnený najneskôr do 7 dní od posledného dňa, kedy sa bolo možné zaregistrovať (31.3.2018).
 • Po výbere z prihlásených predajcov bude predajcovi vystavená faktúra na 100% sumy výstavného priestoru.
 • Predajca je povinný uhradiť vystavenú faktúru najneskôr do siedmych dní od dňa, kedy bol záväzne vybratý a jeho meno bolo zverejnené v zozname predajcov Sashe v Žiline 2018.
 • NIE JE povolené, aby sa v rámci jedného predajcu prezentovala iná nezaregistrovaná spoločnosť.
 • V prípade, že predajca zruší svoju účasť po potvrdení a vystavení faktúry, je mu účtovaný storno poplatok vo výške 100% zo sumy objednávky.
 • Predajcovi bude pridelený priestor v hale podľa plánu zhotoveného organizátorom.
 • Predajca je sám zodpovedný za vlastnú registračnú pokladňu podľa aktuálnej vyhlášky. V prípade, že je predajca slobodný umelec, postačí odovzdanie čestného prehlásenia organizátorom podujatia (Event House Žilina).
 • Organizačné otázky (kde môžete parkovať, nechať tovar, osvetlenie, elektrika a spol.) prosím smerujte na nášho spolu-organizátora, teda Event House Žilina, ktorý má na starosti priestor (kontaktná osoba je Radoslava Zimková, sashezilina@gmail.com).
 • Tombola: v prípade, že by ste chceli prispieť cenou do tomboly, informujte nás prosím najneskôr do 4.5.2018. Špecifikujte prosím, akú cenu venujete do tomboly a aká je jej hodnota. Ceny do tomboly a značky predajcov, ktorí ich venovali, sú individuálne propagované pred podujatím i počas podujatia priamo na mieste konania.
 • Bezplatné parkovanie pre návštevníkov a dodávateľov je možné pred vstupom do areálu na vyhradených parkovacích miestach pred budovou INGEO a BMW. Vjazd a výjazd vozidiel vystavovateľov na náklad a výklad tovaru bude umožnený pred otvorením podujatia priamo do areálu.
 • Na mieste konania výstavy bude počas celého dňa k dispozícii kaviareň, kde si môžete zakúpiť teplé aj studené nápoje a občerstvenie. Predajcovia si môžu zároveň vopred objednať obedové menu. Obedové menu bude pozostávať z polievky a hlavného jedla (na výber vegetariánska alebo mäsová verzia) v hodnote 5€.Ďakujeme Event House Žilina za to, že môžeme s nimi akciu pripraviť. Tešíme sa na máj.


Za tím SAShE.sk,

Radka

Komentáre

martina.pv Dobry den, je nekde jiz seznam prodejcu. Dekuji za informaci. Martina

2018-04-20 21:56:59

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
SAShE.sk
853 predaných ks, 497 hodnotení

SAShE.sk je priestor pre ľudí so šikovnými rukami a náročným vkusom.
SAShE.sk je tu pre vás, aby vám bolo veselšie, aby ste sa mali kam chodiť inšpirovať, aby ste mali kde prezentovať svoju tvorbu a aby bolo na Slovensku originálnejšie a farebnejšie

Informácie

SAShE v tržnici

www.sashe.sk/serial/sashe-v-trznici

Prečítajte si o našom letnom festivale moderného folklóru

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »