Žurnál+

Registrujte sa na jarné SAShE v Tržnici!

P
SAShE.sk954 predaných ks, 536 hodnotení

SAShE.sk . » Akcie / 2020-01-28 18:53:22 /  2 komentáre / 26 lajkov

Registrácia predajcov na jarné SAShE v Tržnici je spustená! Radi uvidíme vašu značku na akcii, ktorá je živou verziou SAShE stránky. Vaši zákazníci si môžu prísť pozrieť, vyskúšať, ovoňať a ochutnať vaše jedinečné výrobky, podať si s vami ruku a zažiť typickú SAShE atmosféru.

 

 

Jarné SAShE v Tržnici sa bude konať od 25. do 27. 3. 2020 a dá opäť priestor overeným značkám, ale aj šikovným nováčikom. Tešíme sa na predajcov oblečenia, kabeliek, šperkov, doplnkov, kozmetiky, vecí do domácnosti, zero waste produktov, ale aj chutného jedla či dobrej kávy. Prihlásiť sa môžete do 18. 2. 2020 prostredníctvom registračného formulára.

SAShE tentokrát prevonia Tržnicu inštaláciou na tému Kúpeľňa, kde si budú návštevníci môcť ovoňať a vyskúšať najobľúbenejšie kozmetické značky zo SAShE a doplnky do kúpeľne. A nielen to, v spolupráci s obľúbenými kozmetickými značkami pripravíme aj voňavé a originálne workshopy a prednášky, z ktorých si budú môcť odniesť vlastnú kozmetiku a užitočné informácie.

Poďte byť súčasťou toho celého!

 

Čo sme pripravili?

 • tri dni predajných trhov
 • unikátny detský kútik
 • skúšobné kabínky
 • občerstvenie
 • oddychovú zónu
 • zero waste zónu
 • inštaláciu na tému Kúpeľňa

(všetky dôležité informácie nájdete vo facebook udalosti SAShE v Tržnici)

 

Kedy a kde?

 

streda 25.3. (od 13:00 do 20:00)
štvrtok 26.3. (od 13:00 do 20:00)
piatok 27.3. (od 13:00 do 20:00)

Stará tržnica, Námestie SNP 484/25, 811 01 Bratislava - Staré Mesto

Upozorňujeme, že nie je možné zúčastniť sa trhu len dva dni a ani odísť skôr. Návštevníkom SAShE v Tržnici chceme garantovať, že v každej chvíli nájdu na trhu všetkých predajcov, ktorých sme vybrali a označili informačnými tabuľami.

 

Za koľko?

 

Poplatok za všetky tri dni je nasledovný:
2x2 m = 110 €
2x3 m = 150 €
2x4 m = 180 €

(poplatok za plochu je zároveň registračný poplatok, súčasťou predajnej plochy nie je stôl ani stolička)

Zapožičanie stola, 1ks = 10 €
Zapožičanie stoličky, 1ks = 5 €
Zapožičanie štendra, 1ks = 5 €

Cena zahŕňa nájom, tlač ceduľky pre označenie na trhu, PR, elektrickú energiu, skúšobné kabínky, dva vstupy na trh, zaistenie sociálnych zariadení, poriadku a bezpečnosti priestoru. Počas noci bude objekt strážený.

 

Registrovať sa môžete do 18. 2. 2020 prostredníctvom registračného formulára.

 

Po výbere zaregistrovaných predajcov bude každý záujemca do 21. 2. 2020 kontaktovaný s rozhodnutím. Výzva je otvorená aj pre predajcov, ktorí nie sú registrovaní na sashe.sk.

 

Čo?

 

Akciu plánujeme poňať všestranne, budeme radi, keď sa na nej budú predávať rôznorodé vecičky. Prihlásiť sa teda môže tradičný aj moderný predajca.

Miesta bude pre predajcov dostatok, máme k dispozícii dve poschodia, pričom ich chceme rovnako zaplniť predajnými stánkami.

Vstupné na akciu pre návštevníkov bude 2 € (na mieste a platí na tri dni).

 

Dôležité informácie:

 • Organizátorom podujatia je OZ Samé Ucho a SAShE.sk. Na všetky vaše organizačné otázky vám odpovie Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk.
 • Podrobné organizačné pokyny budú každému vybranému predajcovi doručené elektronicky na ním uvedený e-mail.
 • Predajca uhradí registračný poplatok podľa pokynov organizátora (OZ Samé Ucho). Podklady na platbu zašle vybraným predajcom organizátor. V prípade, že predajca uhradí príspevok a v termíne konania sa na miesto konania nedostaví, príspevok sa nevracia.
 • Okrem registračného poplatku je potrebné uhradiť aj kauciu vo výške 50 €. Tá vám bude vrátená alebo nevrátená po akcii v závislosti na dodržaní predajných časov. 
 • Predajcovi bude pridelený priestor v hale na základe plánu zhotoveného organizátorom.
 • Predajca je sám zodpovedný za vlastnú registračnú pokladňu podľa aktuálnej vyhlášky. V prípade, že je predajca slobodný umelec, postačí odovzdanie čestného prehlásenia organizátorovi podujatia (OZ Samé Ucho).
 • Organizačné otázky (kde môžete parkovať, nechať tovar, osvetlenie, elektrina a pod.), prosím, smerujte na nášho spolu-organizátora, teda OZ Samé Ucho, ktorý má na starosti priestor v Starej tržnici (kontaktná osoba je Zuzana Lobotková, trznica@sashe.sk).

 

Tešíme sa na vás :)

redakcia SAShE.sk

Komentáre

pjbijou Škoda, že piatok máme už iný program.Ale prídeme pozrieť

2020-01-29 08:55:43

sperke Prodávali bychom rádi, ale na tři dny se bohužel z Prahy nemůžeme uvolnit. Zatím tedy jen online s poštovným za 5 € :)

2020-01-29 19:32:34
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »