Žurnál+

Pozývame vás na jarné SAShE v Tržnici! +FOTO

P
SAShE.sk992 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Redakcia / 2024-03-22 15:39:45 /  1 komentár / 20 lajkov

Už v marci znova zažijeme parádnu atmosféru našich jarných SAShE trhov. Vpustite svieži autorský vánok do svojho života! Po ponurej zime sa k slovu opäť hlási trojdňový sviatok rukodielnej práce, ktorý prebudí naše vnemy.

 

 

SAShE v Tržnici je živá verzia SAShE stránky, kde si môžete pozrieť, vyskúšať, ovoňať a ochutnať jedinečné výrobky. Pod jednou strechou sa stretne výkvet toho najzaujímavejšieho z lokálneho dizajnu, handmade tvorby a remeselnej výroby. Kvalitu, nápaditosť, poctivý prístup a osobný kontakt nájdete v stánkoch s módou pre všetky vekové kategórie či v stánkoch s originálnom bižutériou a doplnkami, u predajcov lákavej prírodnej kozmetiky, u značkách, ktoré sa s láskou venujú tvorbe deťom či u výrobcov, ktorí pokúšajú mlsné jazýčky neodolateľnými pochutinami.

Chýbať nebude povestná uvoľnená a priateľská atmosféra. Počas podujatia sa vonku pred Tržnicou bude konať vychýrený Street Food Park.

 

Zoznam všetkých potvrdených predajcov

 

 

 

Jarné SAShE v Tržnici sa bude konať v týchto dňoch a časoch:

 

20. – 22. 3. 2024

Str: 13.00 – 20.00 hod.
Štv: 13.00 – 20.00 hod.
Pia: 13.00 – 20.00 hod.

 

Miesto: Stará tržnica, Námestie Nežnej revolúcie, Bratislava
Vstup: 2€, pre deti do 12 rokov zadarmo

 

 

Pozrite si všetky fotografie z jarných trhov TU!

 

Sprievodný program - workshopy s La Floritou:

Workshopy budú prebiehať každý deň od stredy do piatku v časoch 16:00 - 20:00 hod. Ako vždy na prvom poschodí, v pravom rohu oproti zadným schodom.

 

Čo konkrétne budeme vyrábať?

Prstienky, náramky, náhrdelníky... podľa vašej chuti! Na výber bude množstvo korálok. Môžete si len tak ponavliekať na šnúrku vaše obľúbené farebné kombinácie alebo vás Katka naučí vytvoriť kvietky a pikotky, ktoré vidíte na fotkách.

Katka sa na vás už teší: „Moje workshopy sa už stali na tomto podujatí akousi tradíciou. Keďže väčšinou som vymýšľala len šijacie projekty (lebo mám k tomu, pochopiteľne, najbližšie), chcela som zmenu. A tak prišiel jeden krásny nápad - korálky.“

 

 

Všetky dôležité informácie nájdete vo facebook udalosti SAShE v Tržnici.

 

 

 

Tešíme sa na vás!

SAShE.sk

Komentáre

soul.LIGHT Ja sa už neviem dočkať, aj na la floritu naživo, tú stále sledujem

2024-03-14 14:00:061x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »