Žurnál+

Pozvánka na jesenné SAShE v Tržnici

P
SAShE.sk988 predaných ks, 545 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Akcie / 2022-09-16 16:09:00 /  3 komentáre / 16 lajkov

Tri dni tvorivosti, ktoré potešia oči aj dušu! Príďte si po svoju nádielku nových nápadov od poctivých lokálnych tvorcov! Hlavné slovo budú mať vynaliezavý dizajn, jedinečná handmade tvorba a kvalitná remeselná zručnosť. Začíname už 14. septembra!

 

 

SAShE v Tržnici je živá verzia SAShE stránky, kde si môžete pozrieť, vyskúšať, ovoňať a ochutnať jedinečné výrobky, podať si ruku s ich autormi a zažiť typickú SAShE atmosféru. 

 

 

Pripravená bude móda pre dospelých aj deti, bižutéria, prírodná kozmetika, štýlové doplnky do domácnosti, hračky či neodolateľné pochutiny. Počas podujatia sa bude vonku pred Tržnicou konať Street Food Park, ak by vám počas nakupovania vyhladlo.

 

 

Zoznam všetkých potvrdených predajcov

 

Jesenné SAShE v Tržnici sa bude konať v týchto dňoch a časoch:

 

14. – 16. 9. 2022

Str: 13.00 – 20.00 hod.

Štv: 13.00 – 20.00 hod.

Pia: 13.00 – 20.00 hod.

 

Stará Tržnica, Námestie SNP 25, Bratislava

Vstup: 2€ (na mieste / platí na tri dni), pre deti do 12 rokov zadarmo

 

Sprievodný program:

Tvorenie s La Floritou - SAShE tvorivý seriál, ktorý ste si obľúbili, bude možné zažiť naživo prostredníctvom workshopov počas všetkých troch dní SAShE v Tržnici. Viesť ich bude upcyklátorka Katarína Peterová alias La Florita, ktorá sa venuje prešívaniu oblečenia, tvorbe z textilného odpadu a kurzom upcyklácie. A ak vás jej netradičné kúsky a kurzy upcyklácie zaujali, bude možnosť si ich aj zakúpiť priamo na trhoch. 

 

 

Po 3 dňoch budeš mať šitie v rukách v malíčku!

V stredu sa spolu naučíme základy vyšívania. K dispozícii budú farebné bavlnky, látky a kruhy na vyšívanie. A ak nie si začiatočník, neváhaj si so sebou priniesť oblečenie, na ktoré nová výšivka krásne zapasuje! 

V štvrtok sa naučíme z odpadovej látky ručne ušiť scrunchie gumičku. A nie len tak hocijakú, ale rovno hodvábnu! Na workshop si so sebou nemusíte nič priniesť, hodváb bude pripravený v rôznych farbách, takže si určite vyberiete.

Posledný deň SAShE trhov zakončíme ušitím praktického vrecúška na drobnosti do kabelky. Ukážeme vám rôzne fígle v ručnom šití a po našich workshopoch si určite trúfnete aj na náročnejšie projekty.

 

 

Každý deň počas trhov uverejníme v našom SAShE žurnále Tvorenie s LaFloritou fotopostup na všetky tri vecičky. Ak sa nemôžete zúčastniť trhov, určite si tieto peknosti vyrobte s nami podľa návodu!

 

 

Ako sa môžete zúčastniť workshopu?

Workshopy sa budú konať v čase od 15:00 do 20:00 a nie sú limitované počtom ľudí. Keďže každý má iné tempo, nechceme vás limitovať ani časom, a tak sa nemusíte pri šití ponáhľať. A ak si nebudete vedieť dať rady, Katka vám rada poradí!

 

 

Všetky dôležité informácie nájdete vo Facebook udalosti SAShE v Tržnici.

Tešíme sa na vás!

Komentáre

Clayline Ani tentokrát nevynechám :) Teším sa

2022-09-07 19:53:55

Dominika9595 Škoda že len v Bratislave :(

2022-09-08 09:42:57

Jankaxxx Je to skutočne škoda. Mohlo by sa to aj inde konať. Napríklad vo Zvolene?

2022-09-14 10:12:02
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »