Žurnál+

Paradajky, ktoré pomáhajú deťom na onkológii

P
SAShE.sk971 predaných ks, 540 hodnotení

SAShE s.r.o. . » Redakcia / 2021-11-04 11:05:56 /  1 komentár / 22 lajkov / 318x zobrazený

Už štvrtý rok Baška pripravuje charitatívnu akciu, ktorá podporuje deti na onkológii. Baškina továreň venuje 100 fliaš chutného paradajkového pyré a pevne dúfa, že sa k nej radi opäť pridáte :)

Určite ste si už všimli u Bašky v ponuke paradajkové pyré práve s logom Deťom s rakovinou, n.o. Jedná sa o neziskovú organizáciu, ktorá už od roku 2015 pomáha rekonštruovať oddelenie, renovovať izby, vzdelávať personál, materiálne pomáhať rodinám, ale najmä byť tu pre nich psychickou oporou. 

Nezisková organizácia je zložená z rodičov detí, vyliečených pacientov a zainteresovaných profesionálov. Preto vedia, čo to pre rodiny s takto chorým dieťaťom obnáša a rozhodli sa pomáhať a odovzdávať skúsenosti iným.

A ako viete pomôcť?

Veľmi jednoducho kúpou práve spomínaného paradajkového pyré. Vložením tejto dobroty do svojho nákupného košíka ju priamo zašlete deťom na detskú onkológiu na bratislavských Kramároch. Všetky takto zakúpené fľaše Baškina továreň odovzdá n.o. Deťom s rakovinou. To znamená, že vy paradajkové pyré "iba" zaplatíte a oni sa postarajú o ostatné.

Pokiaľ sa rozhodnete organizácii pomôcť aj inou formou ako zakúpením paradajkového pyré pre deti, bližšie info o vašich možnostiach podpory nájdete tu.

 

 

Ďakujeme veľmi pekne každému, kto sa rozhodne pomôcť, či už kúpou paradajkového pyré, alebo inou formou. Za SAShE by sme vás k tejto podpore radi inšpirovali a iniciovali ju tým, že prispejeme ako prví sumou 100 eur.

 

P.S. Sashe.sk sa vzdáva svojej provízie za predaj týchto paradajkových dobrôt.

Komentáre

Baskina_tovaren Ďakujem veľmi pekne Sashe.sk a všetkým, ktorí sa rozhodnú prispieť a pomáhať spolu s nami ♥️

2021-11-03 20:21:061x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - 100% paradajkové pyré "+" - 10141770_100% paradajkové pyré "+" by Baskina_tovaren
 Páči sa 65 ľudom
2,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »