Žurnál+

Súťaž: Pošleme vás na najväčší veľtrh kreatívnych potrieb! - UKONČENÁ

SAShE.sk . » Súťaže / 2018-12-19 17:58:00 /  39 komentárov / 35 lajkov

SAShE jednému z vás daruje nezabudnuteľnú dávku inšpirácie na festivale Creativeworld 2019! Pripravili sme súťaž o letenku a ubytovanie vo Frankfurte nad Mohanom, kde sa koná najväčší veľtrh kreatívnych potrieb! K tomu organizátor Messe Frankfurt venoval 3 vstupenky na veľtrh. Viac info nájdete v článku.

V januári 2019 sa koná ďalší ročník medzinárodného festivalu Creativeworld. Veľtrh predstaví širokú paletu umeleckých, výtvarných a DIY potrieb vďaka vystavovateľom z celého sveta. Pokrýva oblasť blízku všetkým, ktorí sa pohybujú vo svete kreatívnych potrieb a tvorby. Takýto "výlet" by mohol byť obchodne zaujímavý pre predajcov, ktorí majú záujem o materiál a jeho nákup, preto sme sa rozhodli, že jednému z vás uhradíme spiatočnú letenku aj ubytovanie počas celého trvania festivalu! Organizátor festivalu Messe Frankfurt k tomu pridal 3 vstupenky, takže hor sa na info! 

 

Dátum konania: 26. až 29. január 2019

Miesto: Výstavisko Frankfurt nad Mohanom

Haly: 4.1 a 4.2

Vstupenky: 25eur/deň, 35eur/2 dni alebo 45eur/4 dni

 

 

Čo vás čaká?

 

Dodávatelia, kontrakty, inovácie a trendy

Aj tento rok bude festival Creativeworld napĺňať úlohu najväčšej celosvetovej platformy pre kreatívny sektor. Zaregistrovalo sa viac ako 300 vystavovateľov z celého sveta, výrobcovia značkových produktov i začínajúce firmy, ktoré svoje výrobky dodávajú všetkým hlavným aktérom vo svete obchodu s umeleckými, výtvarnými a DIY potrebami.

Vystavovatelia predstavia širokú paletu toho najlepšieho pre hobby a rukodielnu výrobugrafiku, street art, ručné práce, textilný dizajn dekoratívne výrobky. Nájdete tu farby, drahé kamene, plsť, knihy pre kutilov i remeselníkov, kvalitné papiere, štetce, stojany, kriedy a nástroje pre kreatívnu tvorbu. Zastúpené budú aj šijacie stroje, vlna, priadze, látky, stužky, všetko potrebné k výrobe či baleniu až po mozaiky a drôtiky.

Nebudú chýbať medzinárodne uznávaní dodávatelia pokrývajúci široké spektrum tovaru a trendov, ako Rayher Hobby, Rico Design, Max Bringmann a Hobbygross Erler. Kompletný zoznam vystavovateľov si môžete pozrieť na webovej stránke festivalu Creativeworld.

 

 

Návštevníkov čaká viacero noviniek. Prvou je Business Matchmaking Programme, ktorý prepája vystavovateľov a návštevníkov so spoločnými záujmami ešte pred začiatkom veľtrhu. Táto služba je bezplatná a dostupná pre všetkých návštevníkov s platnou vstupenkou prostredníctvom webovej stránky veľtrhu.

 

 

Ďalšou novinkou je Trade Concept 4.0, ktorý sa zameriava na segment street artu. Festival prichádza s konceptom Upgrade your store, ktorý cieli na vystavovateľov a majiteľov obchodov. Chce ukázať, ako osloviť zákazníkov zaujímavými nákupnými skúsenosťami a byť tak o krok vpred pred konkurenciou. Pripravená je aj špeciálna prehliadka Urban Art Lab‘ s Carlosom Lorentom, generálnym riaditeľom a koučom v Style Scouts Graffiti Akademie. Bude venovaná histórii, potrebám a budúcnosti street artu. Na vonkajších plochách si zákazníci budú môcť vyskúšať rozmanitosť plôch a využitie streetartových potrieb.

 

 

Creativeworld Forum

 

Kreatívnym srdcom veľtrhu je Creativeworld Forum. Počas celého konania festivalu tu prebiehajú workshopy a prehliadky produktov, kde bude návštevníkov sprevádzať Martina Lammel, známa ikona DIY aktivít. Účasť na workshopoch je pre všetkých držiteľov vstupeniek zdarma v hale 4.2.

 

 

Súčasťou fóra bude aj súťaž Creative Impulse Awards, ktorá predstaví víťazov v kategóriách kreatívny produkt, nástroj kreatívneho tvorenia, kompletný set a publikácia o kreatívnom tvorení. Všetky súťažné návrhy bude možné vidieť na špeciálnej prehliadke v hale 4.2.

 

 

Creativeworld Trend Show

 

V hale 4.1. sa bude konať prehliadka trendov Creativeworld Trends 2019/2020, ktorú aj tento rok pripravili dizajnéri zo štúdia Stilbüro bora.herke.palmisano. Tri prezentované štýly - cosy site, natural location a happy place ponúkajú nápady pre obohatenie domáceho prostredia v duchu motta veľtrhu "welcome friends" a prinesú prehliadku trendov pre nasledujúcu sezónu kreatívnej tvorby. V zóne Workstation sú pre každý štýl pripravené workshopy, kde bude možnosť načerpať inšpiráciu, skúšať použité prvky, materiály a získať užitočné tipy od expertov.

 

 

Cosy site reprezentuje príjemné a pohodlné miesto. Pre tento štýl dizajnéri zvolili typické svetlé farby. Textil vnáša do domova pocit tepla a pohodlia, preto v útulnom dome nesmie chýbať. Jednoduché techniky makramé z vlny a priadze vytvoria nádherné povrchy a spoločne s ľanom sú veľmi trendy.

 

Natural location ukazuje jednoduché a neokázalé prvky. Tomuto štýlu dominujú materiály príjemné na dotyk v sýtych farbách. V interiéri sa uplatňuje hlavne ľan a keramika, kde je každý kúsok originálom. Pre tento štýl je dominantným rukodielny vzhľad, teda zjavný dotyk rúk výrobcu.

 

Happy place predstavuje výrazné farby a všetko, čo patrí k oslavám. Darčeky, baliaci papier a iné potreby na oslavy dostávajú s týmto štýlom plným jasných a neprehliadnuteľných farieb nový smer.

 

Ak by vám popri tomto bohatom programe zostalo trochu času, máme ďalšie zaujímavé tipy. Súčasne s veľtrhom Creativeworld budú tradične v susedných halách prebiehať aj veľtrhy Paperworld, Christmasworld a Floradecora.  Paperworld ponúka všetky potreby k výrobe z papiera, kancelárske, písacie potreby a zariadenia. Christmasworld predstaví vianočné trendy na najbližší rok a Floradecora čerstvé kvety a dekoratívne rastliny. Zakúpená vstupenka platí na všetky veľtrhy.

 

 

Ochutnávku atmosféry z festivalu Creativeworld 2018 si môžete pozrieť vo videu:

 

 

Praktické informácie na záver

Vstupenky na veľtrh Creativeworld je možné kúpiť online na webovej stránke festivalu, alebo na mieste. Pohodlný prístup k informáciám o vystavovateľoch a programe získate vďaka bezplatnej aplikácii s mapou. Pripravená je aj interiérovú škôlku, ktorá zabezpečuje všestrannú starostlivosť pre malých hostí od troch rokov. Informácie pre návštevníkov, ktorí pricestujú vlakom, autom, lietadlom, či mestskou dopravou nájdete tu.

 

Ako sa zapojiť do súťaže?

 

Ak ste pri čítaní článku zatúžili po návšteve tohto nádherného veľtrhu, zapojte sa do súťaže!

 

Súťažíme o spiatočnú letenku a ubytovanie počas celého trvania festivalu, ktoré zabezpečí SAShE.sk a 3 vstupenky na celé konanie festivalu, ktoré venoval organizátor festivalu Messe Frankfurt. Víťaz dostane letenku, ubytovanie a vstupenku. Dvaja ďalší výhercovia dostanú vstupenku na veľtrh!

 

Podmienky súťaže:

  • súťaž je určená len pre SAShE Predajcov
  • minimálne 100 ks predaných výrobkov/materiálu

 

Súťažná úloha: Napíšte nám do komentárov pod článkom, prečo by ste sa chceli vybrať na festival Creativeworld, resp. ktorá časť programu vás zaujala najviac? 

 

Súťaž trvá do 21. decembra 2018, 15.00 hod. Tešíme sa na vaše komentáre! :)

Na tomto odkaze nájdete štatút súťaže.

Komentáre

mirkapatsch Asi žiadny Sashe predajca by neodmietol ponuku zúčastniť sa Creativeworld-u. Celý program je určite veľmi atraktívny a zaujímavý, od rôznych trendov na rok 2019/20, workshopov, veľtrhov ... mňa oslovil okrem iných štýl HAPPY PLACE, pretože mám rada farby, rada ich kombinujem a na tomto princípe je založená aj moja galéria na Sashe ... a hoci si to často neuvedomujeme, farby majú veľkú silu. Ovplyvňujú našu náladu, pocity a dotvárajú atmosféru v miestnosti, ... dokonca sa im pripisujú terapeutické vlastnosti v rámci kolorterapie. Takže priatelia v duchu motta veľtrhu "welcome friends" a nakoniec celému Sashetímu, všetkým predajcom aj kupujúcim ... proste všetkým kreatívcom farebne rozprávkové Vianoce a PF 2019. ĎAkUjEm. MirKa

2018-12-19 16:47:09

L_L_S Paráda. Potrebovala by som to ako soľ. Po tých deviatich rokoch sa cítim vyhorená a bez motivácia. Pre mńa jednoznačne "happy place".

2018-12-19 16:47:40

invivo pozdravujem , ďakujem za zaslanie pozvánky , myslím že pre kreatívneho človeka ako sme tu všetci ,nie je nič lepšie ako objavovať, skúšat nové veci techniky.... spoznať nových ľudí , pozrieť skúsiť kam sa môžem posunúť ďalej , výnimočnosť tohoto podujatia je pre mňa tiež že je medzinárodné čo otvára nový obzor ktorý prinášajú rozdieli kultúry , myslenia .....niekedy sa mi zdá že v svojom malom okolí sa človek môže zašuplíkovať , preto považujem takúto možnosti za obohatenie nie len pre mňa ale všetkých okolo a hlavne pre mojich zákazníkov. zaujala ma hlavne časť Natural location , to patrí tak do môjho oboru ale aj téma Happy place , taktiež Happy place a tiež Trade Concept 4.0, v podstate by tam mohol stráviť aj mesiac . prajem ešte pekný den Gabi

2018-12-19 16:58:33

DreamHandmade O návštěvě Creativeworld sním již několik let. Myslím, že návštěvu tohoto kreativního veletrhu by si zasloužila každá kreativní duše. :-) Určitě bych si ho užila od začátku do konce. Hlavně mne zaujal koncept Upgrade your store.

2018-12-19 16:59:40

MANSON super ponuka:) obavam sa vsak ze by som tam nechala aj posledne gate a prisla domov s hlavou ako melon :))) plnou napadov

2018-12-19 17:06:27

SuseneKvety Po tejto vystave uz poskulujem niekolko rokov, bol by to pre mna nadherny vianocny darcek, splnenie kreativneho sna.

2018-12-19 17:24:43

JehoVanesska Celý Creativeworld vyzerá úžasne a určite by ma správne nakopol k mojej kreatívnej bakalárke :))

2018-12-19 17:51:17

Marytery Veľmi by som to privítala niekedy neviem ako dalej. Určite by som to brala aj ako relax a nábrežie nových inšpirácii. Dúfam že sa mi podarí vyhrať

2018-12-19 17:57:14

plisevicka Už dlho túžim na Creativeworld ísť a určite by bol pre mňa a moju dcéru Majku , s ktorou tvoríme a ktorá tam veľmi túži ísť a je to jej nesplnený sen , veľkou inšpiráciou a rozšírením obzorov.

Všetky aspekty ma priťahujú spoznať a vidieť naživo v stánkoch by bol neskutočný zážitok a dúfam , že sa jej sen vyplní .

2018-12-19 18:45:19

Baranova Bolo by to fantastické zúčastníť sa na takomto podujatí. Verím, že by to obohatilo a ovplyvnilo moju tvorbu. Zároveň by som nadviazala kontakty s dodávateľmi. Veľtrh samotný by bol neskutočnou inšpiráciou pre mňa.

2018-12-19 19:17:59

norika21 To by bolo super zúčastniť sa

2018-12-19 20:12:51

KGcards myslím, že vidieť tak veľký kreatívny veľtrh je snom väčšiny handmade tvorcov. Pozrieť si zaujímavé nápady, inšpirovať sa, skúsiť nové veci, dostať sa na workshopy, na aké sa bežne nedostanem, pokochať sa, nabažiť sa tvorivou atmosférou a ešte k tomu si odniesť prinajmenšom plný kufor nových vecičiek :D Kto by to nechcel? :)

2018-12-19 20:13:53

yaycraft Och, velka skoda, ze nesplnam jednu podmienku... ;-( je to skvela príležitosť....

2018-12-19 21:20:12

lunna vau.. tak to by bol najkrajsi darcek pod stromcek pre mna.. :-) inspirovat sa, nabrat nové napady, nakúpiť nejake kuzelne vecicky do nasej dielnicky.. :_) môj drahy by tam so mnou isto rad "pretrpel" lebo sa rad pozera aka som stastna v takomto prostredi.. :-)

2018-12-19 21:40:34

zuzug Ja by som opäť rada navštívila krásne mesto Frankfurt a najradšej by som sa zúčastnila aspoň jedného kreatívneho workshopu a naučila sa niečo nové.

2018-12-19 21:45:23

DesignLCH Nápadov prečo ísť- je veľmi veľa: potešiť sa, oddýchnuť si ( na chviľu vypadnúť z kolotoča), nový rozhľad, nové možnosti a ešte k tomu priniesť niečo nové - sem na Sashe:)

2018-12-20 02:08:10

akita75 Prečo by ste sa chceli vybrať na festival Creativeworld, resp. ktorá časť programu vás zaujala najviac?

2018-12-20 07:32:57

Modeline Chtěla bych zažít atmosféru na tomto významném veletrhu. Baví mě snad všechny ruční práce, ale zaměřená jsem hlavně na textil a tak by mě nejvíc zajímal tisk a aplikace na textil jako je zde uvedený "natural location" "cosy site" a jiné. Určitě bych ho ale prošla celý. Byl by to krásně strávený čas

2018-12-20 08:22:12

farebny.domov O návšteve tohto festivalu som snívala už minulý rok, s veľkou radosťou sa zapájam do súťaže, keby som tam bola, určite by som sa zaujímala o dizajn látok a dreva.

2018-12-20 08:49:39

KAndi Zaujíma ma všetko, veď človek sa učí a ponaučí zo všetkého. Kde by bol dnes svet, keby sme sa neustále nerozvíjali a nevymýšľali nové veci ? :o)))

2018-12-20 10:20:24

CrystalColorAtelier To by bolo oveľa lepšie ako vyhrať v lotérii. Úžasne vidieť toľko kreatívnych ľudí a ich tvorbu na jednom mieste, musí to byť celé nabité pozitívnou energiou a to potrebuje každý z nás :) a tiež tie rôzne materiály, toľko inšpirácie ide z tých upútavok, prajem každému, čo tvorí to aspoň raz zažiť naživo :)

2018-12-20 11:55:37

ellajohnes Ja by som sa rada veľtrhu zúčastnila kvôli dodávateľom - rada by som nadviazala nové obchodné vzťahy, získala produkty ku ktorým sa neviem dostať cez internet a konečne tak mohla posunúť svoje výrobky opäť na novú métu (a spestriť tak svoju ponuku i tu na Sashe :-) Je veľmi pekné, že ste zorganizovali takúto súťaž, ďakujeme :-)

2018-12-20 13:09:56

IvkaP Juuuj, to by bolo super. To by sa mi naozaj ľúbilo a tak si už len budem držať palce, aby sa na mňa usmialo šťastie. A keď nie, tak prajem výhercovi krásny a nezabudnuteľný pobyt.

2018-12-20 14:00:49

zananet Zdravím. Najviac ma zaujala sekcia Natural location a to z toho dôvodu, že milujem prírodné materiály ako sú hodváb, ľan a tiež vlna. V blízkej budúcnosti sa chcem orientovať práve na maľbu bytových doplnkov z čisto naturálnych materiálov, ktoré sú zdraviu prospešné a ešte aj ekologické. Návšteva veľtrhu by pre mňa bola veľkým prínosom.

2018-12-20 16:57:36

Emmsi úžasná ponuka, veľa zujímavých nápadov , úžasná energia a hlavne kreatívni ľudia, ktorí vedie čo chcú svojou tvorbou povedať, rada by som navštívila najmä zaujímavé workshopy, ktoré ponúkajú veľa nových možností na posun v mojej tvorbe, ďakujem

2018-12-20 18:25:21

Tocar zblaznila by som sa od stastia mat tu moznost byt tam, chytat a skusat materialy nazivo, lebo vacsinou ich vyhladavam uz len cez internet.

2018-12-20 19:42:46

EVART Pre kopec inspiracie, ktora sa cloveku rodi v hlave priamo pri prechadzani popri stankoch na festivale :)

2018-12-20 19:57:56

susugo Velmi by som chcela ist na festival Creativeworld. Nacerpala by som vela novych napadov, pre svoju tvorbu. Najviac ma zaujal Cosy site. Latky to je moje. Niekedy uplne staci sa na ne pozerat a hlavicka uz pracuje na novych napadoch. Tie uzasne farby a vzory. Dostat sa tam by bol relax a praca v jednom. Oddych a zaroven cerpanie energie a napadov z noveho, noopozeraneho. Tiez spoznanie novych ludi, novych technik. Nadviazanie kontaktov. Ved ucime sa cely zivot a zo vsetkeho, co nas postretne. Dakujem aspon za moznost, skusit to a zapojit sa. A tiez by to bol krasny darcek k vianociam.

2018-12-20 20:24:01

babaki Ahojte! Bola by to úžasná dovolenka ;) a tiež skvelý darček pod stromček. Na kreatívnom veľtrhu som ešte nebola, bola by to skvelá skúsenosť. Venujem sa viacerým technikám, asi by som aj mala problém, že kam sa pozrieť, pretože predajcovia aj workshopy vyzerajú byť ako výborný zdroj inšpirácie. Zaujal ma napríklad street art lab a bola by som zvedavá, či by sa to dalo preniesť do tvorby šperkov, doplnkov alebo oblečenia. Ďakujem!

2018-12-20 21:37:15

Stalker Rad by som sa zucastnil workshopov, zaujimaju ma aj nove materialy a techniky, moznost vyskusat ich nazivo, chcel by som nacerpat novu inspiraciu.

2018-12-20 22:43:18

Advanc Ahojte.Až srdiečko poskočilo.Isť na creativ Waw.Toľko inšpirácie,nápadov.Ani rok nebude stačiť zužitkovať všetko čo tam kreativec načerpá.Bolo by to super sa tam čo len očkom pozrieť.Nádherny darček pre tvorivu dušu.

2018-12-21 07:53:10

KERAMIKA-MAGO Tak to je přesně to, co potřebuji:) Celý rok pracuji jako šroubek. Po Vánocích přichází zklidnění, únava a zároveň útlum kreativity :( ... začínám pokukovat po dovolené...nejlépe do teplých krajů... ale to je daleko a na dlouhou a stejně na to nemám... a co já bych tam dělala bez hlíny a glazur... takže nic:( Creativeworld je přesně to místo, které splní všechny mé požadavky.

1. Už teď cítím ten tvůrčí náboj, kterým by mě mohl posílit a nabít na celý rok 2019:)

2. Není to daleko a není to na tak dlouho, abych se nemohla utrhnou od svého milovaného materiálu

3. Pokud bych vyhrála, mohu si to i dovolit ...narozdíl od dovolené v teplých krajích:)

Velmi mě zaujal koncept rozčlenění podle stylů...asi nejvíce času bych strávila v Natural location... to je mému oboru i životnímu stylu nejblíž:)

Neboť jsem i majitelkou kamenného obchodu s výhradně vlastní tvorbou a již delší dobu uvažuji o jeho celkové změně, opravdu velmi, velmi mě zaujal koncept Upgrade your store... to bude právě to ono, co mě posune dál:) Moc děkuji a těším se :)

2018-12-21 08:43:40

SIGEL Konečne by som stála na druhej strane. Nič nepredávať, ani nikoho neškoliť, ani nevystavovať. Len sa tak kochať. Po vianočných trhoch a celom tom kreatívnom biznisovom blázinci, by to bol pre mňa kreatívno- meditačný čas.

2018-12-21 09:26:49

TalkFolk Tento veltrh je vyborna prilezitost, nakoniec to nie je az tak daleko :)

Viem presne, co by som tam robila, hladala partnerov, nove materialy, kamaratov, ucila sa, ako prezentovat svoju tvorbu a proces tvorby (ved kazda dobra myslienka a produkt musia byt zaujimavo a vhodne prezentovane, inak rychlo zaniknu). Okrem toho velthy zvyknu priniest do tvorby aj zavan cerstveho vzduchu, iny pohlad na to, co robime.

Co si myslite, za 4 dni sa to da stihnut? :)

2018-12-21 09:45:30

vivonika Pre handmade tvorcu je návšteva takéhoto podujatia ako vojsť do raja :) Jednoznačne by som toto podujatie rada navštívila pre množstvo inšpirácií z rôznych kútov sveta, ktoré sa tu stretnú pod jednou strechou. Rada by som sa tiež stretla s novými ľuďmi, videla nové techniky, materiály, jednoducho všetko, čo pomôže pri zdokonaľovaní našej tvorby :)

2018-12-21 10:10:48

ingestripe tak to by bol výlet...

určite by som si rada rozšírila obzor v nových technikách, materiáloch....

videla by som veľa inšpiratívnych tvorcov...

a možno by som sa začala svojmu hobby venovať naplno

*KRÁSNE SVIATKY MILÉ SASHE*

2018-12-21 14:30:29

SAShE.sk  REDAKCIA  Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže! Výherkyňou sa stáva @ellajohnes , ktorá získava vstup na festival Creativeworld, letenku a ubytovanie. Vstupenky na Creativeworld získavajú aj @Tocar a @TalkFolk . Srdečne gratulujeme :)

2018-12-21 15:10:17

TalkFolk Wow, velka vdaka!

Dakujeme, drahe Sashe, ze nam vsetkym (predajcom) davate moznost ukazat sa, neustale sa zdokonalujete a podporujete aj nas v snahe sa vzdelavat a zlepsovat. :)

Asi pojdeme na veltrh spolu s manzelom a urcite neskor poreferujeme nase dojmy vsetkym tu na Sashe aj na soc. sietach. :)

Ak sa bude chciet niekto k nam pridat, nech nas kontaktuje, spolu nam bude veselsie. :)

Valentina & Peter, TalkFolk

2018-12-21 17:34:071x

Tocar Obrovske dakujem Sashe :)

TalkFolk ak mozem, rada sa pridam, inak by som isla asi sama :)

2018-12-21 21:26:053x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »